20 EKİM 2017 CUMA BURSA ALTILI TAHMİNLERİ (MEHMET28)

1. KOŞU: Tay yarışı güven olmaz ancak risk almadan da bu oyunu oynamak zor. İzmir’de yaptığı hazırlıkları ile en dikkat çekici tay olan (3) ERVURGUN umarım yanıltmaz.

2. KOŞU: (3) ASHRAQA ile üst üstte kazanan Mustafa Çiçek, (5) PATIENT ile yarışa katılıyor. Pek güven duyulacak grup da değil, kalabalık tutuyorum.

3. KOŞU: (1) OLTACI son yarışı öne düşüp kazanmıştı, yine kazanabilir. Bu kez usta bir isimle yarışa katılacak (2) HACIVAT ve sürpriz olarak da (7) DURMAZ AKAR yazıyorum.

4. KOŞU: Günün ağır favorisi çıkacaktır, yıkılırsa altılı kıpırdar. (6) MAVİDALGA’nın yanına kuponu büyütmemek için sadece ilerleyen yaşına rağmen yarış seçilerek iyi performans sergileyen (3) BURKAL’ı ekliyorum.

5. KOŞU: (7) ZUZUNAZ startta çıkar (hiç çıkmama ihtimali de var) ve fazla oyalanmazsa kazanır diye düşünüyorum. Ama risk çok olduğundan iki yarış gören ve sonuncusunda bana ışık veren (9) MY BROTHER, uzun mesafe lehine (2) SAFİR KIZ ve (6) SWORD DANCING ile bu ayağı geçmeye çalışacağım.

6. KOŞU: İstanbul’da sermayeyi yüksek tutmak için kuponu büyütmemem lazım. Son yarışları kötü olsa da bir tık önde olduğu rakipleri arasında lehine mesafede gel kız artık (4) ZİLLİ diyerek tek atıyorum.

ALTILIM
1.AYAK: 3
2.AYAK: 3,5,8,12,9,7,6,4,2
3.AYAK: 1/2,7
4.AYAK: 6,3
5.AYAK: 7,9,2,6
6.AYAK: 4

Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.

Yazar: Mehmet28

Avatar
İsmim Mehmet, 37 yaşındayım ve İstanbul'da yaşıyorum. Zaman zaman ara versem de 20 yıldır at yarışı oynuyorum.
admin
Yönetici
admin

Bol şanslar

yavuzhan41
Üye
yavuzhan41

Şansın bol bahtın açık olsun ..

yavuzhan41
Üye
yavuzhan41

En azından içimizden birinin kutbu tutsun dedim :)

Bombaci
Üye
Bombaci

Gel kız artık ZİLLİ iyiymiş 😂😂😂 bol şanslar

Coşkun dağlar
Ziyaretçi
Coşkun dağlar

Ben iki teke güveniyorum bir ayak 3 son ayak 13 herkese bol şans

binbastar
Üye
binbastar

bol şanslar

Cengo
Ziyaretçi
Cengo

Bolşans kardeşim

Gel kız artık zilli 🔔😂🔔😅