2 MAYIS 2017 SALI KOCAELİ AT YARIŞI TAHMİNLERİ (COMMANDANTE)

1.AYAK: Süratli gitmesini beklediğim koşuda sonlarda dış kulvardan etkili bir sprint atmasını beklediğim 7-TAMERLANO favorim. İstenilen sprinti yerinde ve zamanında atamaz ise kaliteli iki isim 1-BAILAMOS ve 3-CLARK KENT devreye girer.

2.AYAK: Üst gruptaki yarışından sonra burada daha etkili bir yarış çıkarmasını beklediğim 9-TEKTABANCA favorim. Bu tip yarışların gediklisi mesafeye yatkın 7-EDEBEY ilk rakibi olup seri stiliyle 8-KONGO, ağır kilosuna rağmen 1-AHMİN ve son yarışını ölçü almadığım dinçlikle iyi koşmasını beklediğim 5-YEDİKARANFİL sırasıyla şanslı gördüğüm isimler.

3.AYAK: Son yarışında tabelaya giremese de koştuğu yarışı çok beğenip not aldığım 8-THE QUEEN RIVER‘ı böylesine uygun bir grupta yakalamışken yanına at yazmayı düşünmüyorum bankom.

4.AYAK: ZEYTİNBAĞI gibi kalite ve formda bir isim olmasına rağmen ben mesafenin ve koşunun gidişatının son yarışını çok beğendiğim 6-GÖRKEMLİ‘ye yarayacağını düşünüyorum bankom.

5.AYAK: Çok karışık gördüğüm bu koşunun kafa burun bitmesini bekliyorum sıralamam şablondadır.

6.AYAK: Son yarışını dikkatli izlediğimde mesafe istediği izlenimine kapıldığım 9-ALL ACCOUNTED FOR‘u başta düşünüyorum daha sonra düşündüğüm isimler şablondadır.

ALTILI ŞABLONUM

1.AYAK: 7-1-3

2.AYAK: 9-7-8-1-5

3.AYAK: 8

4.AYAK: 6

5.AYAK: 2-4-1-6-5-3

6.AYAK: 9-3-2-4-5-6-7-8-14-11

Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.
altılı sonuçları

Yazar: COMMANDANTE

COMMANDANTE
Üniversite mezunuyum, evli ve bir çocuk babasıyım, yaklaşık 15 senedir at yarışlarına bahissever olarak katılmaktayım.
9 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
admin

Bol şanslar Arda

ozgun1

Güzel kurgu, bol şans Commandante

ERKAN

Bol çok Bol şanslar Arda😉

cengiz

Öncelikle cesaretli kuponundan tebrik ederim 100.de70.agfninyanında görkemliyi banko yazdın kutlarım başarının devamını dilerim

9
0
Tahmin paylaş.x
()
x