Ana Sayfa / Tahminler / 2 MAYIS 2017 SALI KOCAELİ AT YARIŞI TAHMİNLERİ (COMMANDANTE)

2 MAYIS 2017 SALI KOCAELİ AT YARIŞI TAHMİNLERİ (COMMANDANTE)

1.AYAK: Süratli gitmesini beklediğim koşuda sonlarda dış kulvardan etkili bir sprint atmasını beklediğim 7-TAMERLANO favorim. İstenilen sprinti yerinde ve zamanında atamaz ise kaliteli iki isim 1-BAILAMOS ve 3-CLARK KENT devreye girer.

2.AYAK: Üst gruptaki yarışından sonra burada daha etkili bir yarış çıkarmasını beklediğim 9-TEKTABANCA favorim. Bu tip yarışların gediklisi mesafeye yatkın 7-EDEBEY ilk rakibi olup seri stiliyle 8-KONGO, ağır kilosuna rağmen 1-AHMİN ve son yarışını ölçü almadığım dinçlikle iyi koşmasını beklediğim 5-YEDİKARANFİL sırasıyla şanslı gördüğüm isimler.

3.AYAK: Son yarışında tabelaya giremese de koştuğu yarışı çok beğenip not aldığım 8-THE QUEEN RIVER'ı böylesine uygun bir grupta yakalamışken yanına at yazmayı düşünmüyorum bankom.

4.AYAK: ZEYTİNBAĞI gibi kalite ve formda bir isim olmasına rağmen ben mesafenin ve koşunun gidişatının son yarışını çok beğendiğim 6-GÖRKEMLİ'ye yarayacağını düşünüyorum bankom.

5.AYAK: Çok karışık gördüğüm bu koşunun kafa burun bitmesini bekliyorum sıralamam şablondadır.

6.AYAK: Son yarışını dikkatli izlediğimde mesafe istediği izlenimine kapıldığım 9-ALL ACCOUNTED FOR'u başta düşünüyorum daha sonra düşündüğüm isimler şablondadır.

ALTILI ŞABLONUM

1.AYAK: 7-1-3

2.AYAK: 9-7-8-1-5

3.AYAK: 8

4.AYAK: 6

5.AYAK: 2-4-1-6-5-3

6.AYAK: 9-3-2-4-5-6-7-8-14-11

Tahmin ve yorumlar tamamen amatör bir anlayışla paylaşılmaktadır.

9
Sizden gelen yorumlar ve tahminler

avatar
4000
admin
Yönetici

Bol şanslar Arda

ozgun1
Üye

Güzel kurgu, bol şans Commandante

ERKAN
Ziyaretçi
Erkan

Bol çok Bol şanslar Arda😉

cengiz
Ziyaretçi
cengiz

Öncelikle cesaretli kuponundan tebrik ederim 100.de70.agfninyanında görkemliyi banko yazdın kutlarım başarının devamını dilerim

Yazar: COMMANDANTE

COMMANDANTE
Üniversite mezunuyum, evli ve bir çocuk babasıyım, yaklaşık 15 senedir at yarışlarına bahissever olarak katılmaktayım.