kocaeli altili tahminleri

2 MAYIS 2017 KOCAELİ AT YARIŞI TAHMİNLERİ (ALTINCI HİS)

1 AYAK: 2 ay aradan sonra gördüğü yarışla kazanacak kıvama gelen 7 numaralı TAMERLANO,M.Çicek ile şansını deneyecek olan 3 numaralı CLARKENT ve son olarak da ne yapacağı belli olmayan 5 numaralı SPORTİNG şans verdiğim isimlerdir.

2 AYAK:50 kg sıklete düşen 3 numaralı PEKSOYUNOĞLUNA ilk şansı veriyorum.Kurtellerin sahip olduğu 2 numaralı BEYREK;5 numaralı YEDİKARANFİL,takibimdeki 10 numaralı HON KONG ve 7 numaralı EDEBEY sırasıyla şans verdiğim isimlerdir.

 3 AYAK: Ufak ganyanlara koşup bir türlü gelemeyen 5 numaralı ARMAGEDDON na ilk şansı veriyorum.Son yarışında ekürüsi Well Come kazanmıştı;yarışta 5 oldu ama sonlarda gelişi çok diriydi.Aradan sonra gördüğü iki yarışla gerekli kondisyonu toplayan 8 numaralı THE QUEN RİVER;2 numaralı  ÇİKOK YA SİNBEY ve  tercihli start alan  1 numaralı BURUNDİ tuttuğum safkanlardır.

 4 AYAK:Uygun rakiplerinin yanında kazanmasını beklediğim isim 2 numaralı ZEYTİNBAĞI ‘dır.17.03.2017 de 1700 metre Kocaeli pistinde kazandığı yarısına bakacak olursak daha şimdikinden daha sert rakiplerini bile geçmeyi başardı.2000 metre mesafede yarışı yok ama uzun mesafede de başarılı olacağını düşünüyor BANKO olarak öneriyorum.

5 AYAK: 6 Numaralı BURKAL için fazla söze gerek yok kalitesi ortada zaten kötü koşması halinde 3 Numaralı BAŞKAYNAK ve 4 Numaralı AYNATINAZ devreye girebilir geniş oynayanlar değerlendirebilir.

 6 AYAK :  4 numaralı PERFECTUS  iç kulvarı ve bariyer diplerini seven bir at eğer son virajda önde biraz avans alabilirse direnip koşuyu kazanabilir çünkü koşunun ağır favorisi  3 numaralı TOYGARI böle geçmişti.Mesafe uzadıkça daha iyi koşacak izlenimi veren 9 numaralı ALL ACCOUNTED FOR ile bu ayağı geçiyorum.

HERKESE BOL SANŞLAR….

1 AYAK:7-3-5

2 AYAK:3-2-5-7-10

3 AYAK:5-8-1-2

4 AYAK:2

5 AYAK:6///////3-4

6 AYAK:4-3-9

10,80 TL     GENİŞ ŞABLON:32,40

Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.
altılı sonuçları

Yazar: ALTINCI HİS

Avatar
30 Yaşındayım Kamuda çalışıyorum 15 senedir At Yarışı oynuyorum.
5 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
admin

Bol şanslar

ozgun1

Bol şanslar

Morton34

Bol şanslar

5
0
Tahmin paylaş.x
()
x