kocaeli altili tahminleri

2 Mayıs 2017 Kocaeli Altılı Ganyan Tahminleri (Gianluca)

1.Ayak: Şartlı 4 mücadelede favorim, kazanmaya başlamadan önce sinyalini veren ve sonrasında üst üste başarılı koşmaya başlayan bir at olduğuna inandığım (7) TAMERLANO’dur.  Bu safkan son yarışında biraz geride bir üçüncülük elde etmiş olsa da ,bu yarışta o meşhur acı sprintini atarak kazanmasını bekliyorum. Eğer Tamerlano eksik koşarsa ve önde rahat kalırsa (3)CLARK KENT ilk rakibi olur , sürprizi de pisti iyi tanıyan bir safkan olan (2)VELİAHT yapabilir.

2.Ayak: Dinçlik yarışı yapacağını ve önde çok rahatsız edilmeyeceğini düşündüğüm (5) YEDİ KARANFİL bankomdur. Startla birlikte Hışman’ın bir kaç kamçı darbesiyle numarayı almasını beklediğim safkanın sonlara sermayeli gelip ,inatçı yapısıyla arkadan gelenlere cevap vererek kazanmasını bekliyorum.

3.Ayak: Maiden İngiliz tayların bu yarışında ilk atım hayatının ilk yarışını koşacak olmasına rağmen bulduğu vasat grubu değerlendirip iyi bir başlangıç yapacağına inandığım (3) KAÇIN KURASI’ dır. Her an patlama yapmasını beklediğim (1) BURUNDI , Onur Yıldız’ın tercihi ile ekürilerden (2) ÇİKOK YASİNBEY , son şartlı 4 altıncılığını çok ölçü almadığım (4) LIBERATION rakipleridir. Sürprizi (8) THE QUEEN RIVER’ dan bekliyorum.

4.Ayak: Daha iyi atları geçebileceğine inandığım  ,kumaşı bu grubun üstünde olan (2) ZEYTİNBAĞI alternatif banko olabilir. Bana göre tek rakibi (4) KIZIMİREM olur. Bu ayakta farklı bir at gelmesi için çok beklenmedik olaylar olması gerekir yarış içerisinde.

5.Ayak: Sürekli bir arada koşan bu arap safkanların şartlı 5 yarışında ön planda; kalitesiyle (6) BURKAL , hızlı gitmesini beklediğim yarışta sonlarda etkili sprint yapmasını beklediğim formda safkan (2) NASUHOĞLU , istikrarsız ama kalite safkan (3) BAŞKAYNAK kuponlarda olmalıdır. Bu atlardan sonra sırasıyla (4) AYNATINAZ , uyumlu aprantisi ile (5) SELDANINOĞLU ve (1)  EYVAH UZUN MEHMET kuponlara eklenebilir.

6.Ayak: Bu ayakta üst grupta ki son yarışını çok beğendiğim (3) TOYGAR favori olmayı hak ediyor. Bu safkanla ilgili tek tereddütüm ve tek yazmama sebebim, yarışı çok gerilerde takip etmesi ve son sprintine güvenmesi. Eğer son düzlükte bir yol bulma sorunu vs yaşarsa işini çok zorlaştırır. Bu nedenle yanına (5) GÜRMAN AĞA , (6) PARLAN , (14) SERBEYHAN , (1) ALFAKIZI , (2) LEO yazılmalıdır. Bu yarışla birlikte yükselişe girmesini beklediğim (13) APALBA’ ya dikkat!!!

Altılı Şablonum:

1)  7,3,2

2)  *5*

3)  3,1,2,4//8

4)  2/4

5) 6,2,3//4,5,1

6) 3//5,6,14,1,2,13

Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.
altılı sonuçları

Yazar: gianluca

Avatar
44 yaşında, 26 yıldır kesintisiz at yarışlarını yakınen takip eden bir yarış severim.
1 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
admin

Bol şanslar