ankara altili tahminleri

2 MAYIS 2017 SALI ANKARA ALTILI TAHMİNLERİ (ALTINCI HİS)

1-AYAK:İlk ayakta 5 numara BİNBİR ve 4 numara BAŞTANUR grubun  en pişkin tayları olarak gözüküyor.Ama orijinlere baktığımız zaman 1 numara AFŞİN Annesi Sacide yavrularına baktığımız zaman Yaşar Amca isimli safkan 334 bin kazançlı olarak gözüme çarptı çim piste de başarılı yarışları var çarpıyı atıyorum.13 numaralı RUS GELİN Kaizbert orjiniyle dikkatleri  ilk yarışta kendini gösterirse  şaşırmayın derim.2 numara ALTIN KOZA ve 8 numaralı KARABEK isimlerini de ekleyerek rahat bir yarış seyredilmesi kanaatindeyim.

2 AYAK:İğdiş edilmiş kaliteli safkan  10 numaralı DRİVE  FASTER uzun aradan sonra gördüğü 2 yarışla ben geliyorum hazırım kimse bana kızmasın der gibi!!!!Diğer şanslı isim WOW SO NICE çok kaliteli bir isim tek dezavantajı uzun süredir koşmaması.2 numaralı Ankaralıda kaliteli bir at uzun aradan sonra 3 yarış görmüş son 3 yarıştaki dereceleri kimseyi aldatmasın tam mesafesinde gelebilir. Pist mesafede en iyi dereceye sahip olan 8 numaralı HIZ DELİSİ de yazıp kenara çekiliyorum.

3.AYAK: Önceliğim 12 numaralı IŞILAYDIR.Aradan sonra 2 yarış görüp gerekli kondisyonu topladığını görüyorum.Daha sonra 4 numaralı Brother Glows.3 Numaralı ZÜMRÜTHANI asla unutmam.1 numaralı İNTOCU yu da kuponuma yazarım.

4 AYAK: 2 numaralı AKARÇAY Bankomdur.Koştuğu yarışlar;koştuğu gruplar bu grubun üstündedir.

5.AYAK:Yine bir Maiden 10 numaralı BALDAĞI ve 9 Numaralı YAVUZ RESİTALİ öncelikle tutuğum atlar.Yeterli dereceli hazırlıklarıyla Karataşın tercihiyle 2 numaralı EYMENAT.3 numaralı EZ ARTUN annesi Yıldız Türe yavrularına baktım Atmaca Beyi çimde KV-G yarışlarda  güzel yarışları var bombaları seven jokeyi N.ŞEN ile kuponları yırtabilir.15 numaralı MAYIS YAĞMURU  2 mayıs günü Ankara da yağmuru yağdırabilir.

6.AYAK: İstatistiklere inanırım 12 numaralı ÖZYEL Davut Kaya nın sahibi olduğu Hüseyin Kaya’nın Antrene ettiği bir safkan M.AKYAVUZUN istatistiğine  baktığımda aynı kişinin sahip olduğu ve antrene ettiği safkan Yeltayı da getirdiğini gördüm bu sefer ÖZYEL neden olmasın?

2 numaralı BENAZİR KIZ  ve 15 numaralı DİŞİ KURT dışında elle tutulur birilerini göremedim.Bu üç safkanın burayı kapatabileceğini düşünüyorum.

HERKESE BOL ŞANŞLAR…

ŞABLONUM

1 AYAK:4-5-1-13-2-8

2AYAK:10-4-8-2

3 AYAK:12-4-3-1

4 AYAK:2

5AYAK:10-9-2-3-5

6 AYAK:12-2-15

86,40 TL

Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.

Yazar: ALTINCI HİS

Avatar
30 Yaşındayım Kamuda çalışıyorum 15 senedir At Yarışı oynuyorum.
17 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
admin

ALTINCI HİS yeni yazarımızdır.

Aramıza hoş geldiniz, bol şanslar.

ETC

Yeni dostlar demek, yeni umutlar, mutluluklar demek..
Yeni dostluklar demek akabinde…
Hoşgeldin dostum…

Morton34

Yeni yazarlarınız hayırlı olsun , lakin ben eski yazarlarınızdan memnundum. Özellikle Adrian ve uzun zamandır tahmin yapmayan Ertanbey Ankara yarışları başlamasına rağmen güfte vs niye artık tahmin yapmıyorlar. At yarışlarından voliyi vurup emekli mi oldular merak ediyorum. Eski yazarlarınızı takip ederek altılı dan ikramiye ler alıyorduk şimdi Yen’i yazarlara güvenmemiz zaman alacak tabiki hepinize bol şanslar.

admin

Hesapları halen aktiftir, işleri dolayısı ile yazamıyorlar.

Morton34

Teşekkürler

Morton34

Ayrıca tahminlerde şunu belirtmek isterim 86 tl
Tahmin günde iki koşu var toplamda 174 tl günlük kuponlarla TJK bir hafta dayanamayız herhalde tahminlerinizin tutarı biraz daha cüzi miktarda olması gerekir sizin yaptığınız tahmin atlarınıza ben de kendi tuttuğum atımı yazmaya kalksam kupon bedeli tavan yapar biraz daha inçe eleyip tahmin yaparsanız biz takipçiler için daha faydalı olur.
Teşekkürler

Ramazan Yılmaz

Hoşgeldin ALTINCI HİS bol şanlar

ozgun1

Hayırlı olsun, şansınız ve bahtınız açık olsun. Bol şanslar

can911

Hoşgeldiniz Altıncıhis, isminize yakışır isabetli yazılarınız olmasını temenni ederim

Adrian

Hoşgeldin ALTINCI HİS

17
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x