ankara altili tahminleri

2 MAYIS 2017 ANKARA ALTILI GANYAN TAHMİNLERİ (ÖZGÜN)

1.ALTILI ANKARA

1.Ayak: İlk yarışında favori gösterilmesine rağmen yarışını tabelada tamamlayan 2-BAY EMİR maiden mücadelede benim favorim. Jokey faktörünü ön planda tuttuğum bu maiden koşuda sırası ile; 12-MASALCI, 6-SEREMİR, çalışmaları eksiksiz ve gayet olumlu olan 5-HÜRADAM ve 4-ÇIRAK sonraki alternatiflerimdir.

2.Ayak: Handikap 15 çok zor bir koşuyla yolumuza devam ediyoruz. Mesafeyi seven takibimdeki 2-ÇAĞLARKAN, son yarışlarında devamlı tabela içinde dolaşan ama kazanamayan 6-DOĞU PINARI, mesafenin en iyi derecesine sahip (1.45.79) 3-İNANLIOĞLU ve ara sonrası 2000 gibi bir mesafede kazanan, jokey avantajı ve hafif kilosuyla 8-KAYIKÇI ile bu ayaği geçmeye çalışacağim.

3.Ayak: Uzun mesafe tecrübesi diğer rakiplerine göre fazla olan 1-FIRST QUEEN’in yarışı kazanacağini düşünsemde, Ankaradaki ilk startında Senoş arkası ikinciliğini beğendiğim ve mesafede grubun en iyi derecesini sergilemiş olan 5-DESTİNG STORM ilk ve tek rakibidir..

4.Ayak: Yine bir maiden ve yine zor bir koşu.. Son 3.lüğü parlak olan, çim piste giderim derse rahat kazanacağını düşündüğüm 5-BİNBİR Alternatif BANKOMDUR. Rakipleri 4-BAŞBATUR ve fazla at yazanların kesinlikle ıskalamamasını istediğim AGF’de son sıralarda yer almasını beklediğim 14-UZUNYAYLA GÜZELİ’dir.

5.Ayak: Çim yarısı bekleyen safkanların bir araya geldiği yarısta öncelikle çim pistte beklentilerin fazla olduğunu bildiğim 10-DRIVE FASTER ilk tercihimdir. Önde rahat gitmesi durumunda 6-TEKDAL, bu piste aşina olan adı üstünde 2-ANKARALI, çalışmalarında gayet güzel dereceler cıkaran ve hedef yapıldığinı düşündüğüm 8-HIZ DELİSİ, son olarak karataş tercihini alan 4-WOW SO NİCE ile bu zor koşuyuda geçmeye çalışalım. 11-HUNZACH DANCER ve 3-TANGO WİNNER’ı yeri olanlar ıskalamasın..

6.Ayak: Yine çim pistte geçen sezon KV yarışlarda adından söz ettiren, ara sonrası Adanada A3 TENDÜREK koşusunda fazla sıkıstırılmadan kendi halinde koşuyu tamamlayan kendisine gayet uygun bir grup bulan 12-IŞILAY günün BANKOSUDUR.. Yine rakip isteyenler, tek çim pist yarışı olan ve 1.lik çıkartan, “çim pistte takibe al” diyerek kendime not ettiğim 7-VRELO BOSNA’dır..

2-12-6-5-4
2-6-3-8
1//5
5//4-14
10-6-2-8-4//11-3
12 IŞILAY BANKO
Kücük kupon: 8.40
Büyük kupon: 50.40
Bol şanslar..

Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.
altılı sonuçları

Yazar: ozgun1

Avatar
29 yaşında, İzmirde yaşayan bir adamım. 15 yıldır müsterek bahislere katılıyorum. Doğru kurgunun, birazda şansla birleşmesiyle kazanılacak bir oyun olduğunu düşünsemde, bütçeleri sarsmayacak şekilde oynanması taraftarıyım. Saygılarımla..
14 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
ETC

Özgün dost…
Ortamımıza hoş geldin ve sefalar getirdin…
Yol gösterici yorum / tahminlerle yarışseverlerimize her yönde yardımcı olmak, yoluna ışık tutabilmek temennisiyle..
Şansın bolluğu seninle olsun…

Ramazan Yılmaz

Hosgeldiniz Özgün bey, bol şanslar.

cengiz

4 ayak düzeltin lütfen

admin

Neyi düzeltelim Cengiz bey.

can911

hoşgeldiniz Özgün bey, isabet ve yazıların daim olsun

Adrian

Hoşgeldin Özgün

cengiz

Çok özür dikkatli bakmamışım ben ikinci altılı zannettim teşekkürler güzel oyun kurgunuzdan ötürü

admin

Rica ederiz, yanlışlıkta olabilirdi. Bol şanslar

14
0
Tahmin paylaş.x
()
x