Ana Sayfa / Tahminler / 2 MAYIS 2017 ANKARA ALTILI GANYAN TAHMİNLERİ (ÖZGÜN)
ankara altili tahminleri

2 MAYIS 2017 ANKARA ALTILI GANYAN TAHMİNLERİ (ÖZGÜN)

1.ALTILI ANKARA

1.Ayak: İlk yarışında favori gösterilmesine rağmen yarışını tabelada tamamlayan 2-BAY EMİR maiden mücadelede benim favorim. Jokey faktörünü ön planda tuttuğum bu maiden koşuda sırası ile; 12-MASALCI, 6-SEREMİR, çalışmaları eksiksiz ve gayet olumlu olan 5-HÜRADAM ve 4-ÇIRAK sonraki alternatiflerimdir.

2.Ayak: Handikap 15 çok zor bir koşuyla yolumuza devam ediyoruz. Mesafeyi seven takibimdeki 2-ÇAĞLARKAN, son yarışlarında devamlı tabela içinde dolaşan ama kazanamayan 6-DOĞU PINARI, mesafenin en iyi derecesine sahip (1.45.79) 3-İNANLIOĞLU ve ara sonrası 2000 gibi bir mesafede kazanan, jokey avantajı ve hafif kilosuyla 8-KAYIKÇI ile bu ayaği geçmeye çalışacağim.

3.Ayak: Uzun mesafe tecrübesi diğer rakiplerine göre fazla olan 1-FIRST QUEEN'in yarışı kazanacağini düşünsemde, Ankaradaki ilk startında Senoş arkası ikinciliğini beğendiğim ve mesafede grubun en iyi derecesini sergilemiş olan 5-DESTİNG STORM ilk ve tek rakibidir..

4.Ayak: Yine bir maiden ve yine zor bir koşu.. Son 3.lüğü parlak olan, çim piste giderim derse rahat kazanacağını düşündüğüm 5-BİNBİR Alternatif BANKOMDUR. Rakipleri 4-BAŞBATUR ve fazla at yazanların kesinlikle ıskalamamasını istediğim AGF'de son sıralarda yer almasını beklediğim 14-UZUNYAYLA GÜZELİ'dir.

5.Ayak: Çim yarısı bekleyen safkanların bir araya geldiği yarısta öncelikle çim pistte beklentilerin fazla olduğunu bildiğim 10-DRIVE FASTER ilk tercihimdir. Önde rahat gitmesi durumunda 6-TEKDAL, bu piste aşina olan adı üstünde 2-ANKARALI, çalışmalarında gayet güzel dereceler cıkaran ve hedef yapıldığinı düşündüğüm 8-HIZ DELİSİ, son olarak karataş tercihini alan 4-WOW SO NİCE ile bu zor koşuyuda geçmeye çalışalım. 11-HUNZACH DANCER ve 3-TANGO WİNNER'ı yeri olanlar ıskalamasın..

6.Ayak: Yine çim pistte geçen sezon KV yarışlarda adından söz ettiren, ara sonrası Adanada A3 TENDÜREK koşusunda fazla sıkıstırılmadan kendi halinde koşuyu tamamlayan kendisine gayet uygun bir grup bulan 12-IŞILAY günün BANKOSUDUR.. Yine rakip isteyenler, tek çim pist yarışı olan ve 1.lik çıkartan, "çim pistte takibe al" diyerek kendime not ettiğim 7-VRELO BOSNA'dır..

2-12-6-5-4
2-6-3-8
1//5
5//4-14
10-6-2-8-4//11-3
12 IŞILAY BANKO
Kücük kupon: 8.40
Büyük kupon: 50.40
Bol şanslar..

Hakkında ozgun1

29 yaşında, İzmirde yaşayan bir adamım. 15 yıldır müsterek bahislere katılıyorum. Doğru kurgunun, birazda şansla birleşmesiyle kazanılacak bir oyun olduğunu düşünsemde, bütçeleri sarsmayacak şekilde oynanması taraftarıyım. Saygılarımla..

14 yorum

 1. ETC

  Özgün dost…
  Ortamımıza hoş geldin ve sefalar getirdin…
  Yol gösterici yorum / tahminlerle yarışseverlerimize her yönde yardımcı olmak, yoluna ışık tutabilmek temennisiyle..
  Şansın bolluğu seninle olsun…

 2. Ramazan Yılmaz

  Hosgeldiniz Özgün bey, bol şanslar.

 3. 4 ayak düzeltin lütfen

 4. can911

  hoşgeldiniz Özgün bey, isabet ve yazıların daim olsun

 5. Adrian

  Hoşgeldin Özgün

 6. Çok özür dikkatli bakmamışım ben ikinci altılı zannettim teşekkürler güzel oyun kurgunuzdan ötürü

 7. Herkese ayrı ayrı çok teşekkür ederim. Umarım isabetli tahminlerle birbirimize şans yaratırız.

 8. 4.koşuda, 2.altılının ilk ayağında, 10 numaralı BALA HATUN’un iyi koşacağı duyumları gelmiştir.Dileyen ilave edebilir..

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir