kocaeli altili tahminleri

2 MAYIS 2017 SALI KOCAELİ ALTILI TAHMİNLERİ (MEHMET28)

1. AYAK: İlk şansı yetenekli binicisiyle 1 numaralı BAILAMOS’a veriyorum. Sprint mesafesini iyi ayarlarsa 7 numara TAMERLANO, istikrarlı 3 numaralı CLARK KENT öncelikli rakipleri. Startta fazla oyalanmazsa 4 numaralı KARA ŞİMŞEK sürpriz yapabilir.

2. AYAK: Sürprize müsait gördüğüm ayakta çok ata şans vermeyi düşünüyorum. Sprintini ayarlaması halinde 10 numaralı HONG KONG çok şanslı olur. Starttan çıkarsa verdiği araya rağmen 4 numaralı ŞENGEZER tek başına ikramiyeyi uçurabilir.

3. AYAK: Bu gruptan farklı olduğunu düşündüğüm 8 numaralı THE QUEEN RIVER bugün tek düşündüğüm ilk at. Güvenmeyenler için yine potansiyelli bir isim olan 3 numara KAÇIN KURASI ve 4 numaralı LIBERATION önereceğim isimler.

4. AYAK: Üzerindeki isim hata yapmadıkça kazanması gerektiğini düşünüyorum. 2 numaralı ZEYTİNBAĞI ikinci tekim. Güvenmeyenler veya ikramiyeyi cazipleştirmek isteyenler 6 numara GÖRKEMLİ’yi düşünebilirler.

5. AYAK: İlk 6 ata şans verip rahat bir yarış izlemeyi düşünüyorum, sıralamam şablonda.

6. AYAK: Formda 3 numaralı TOYGAR oldukça şanslı. Ancak son ayakta fazla stresli bir yarış izlemek istemiyorum. O nedenle son yarışında kısa mesafeden etkilendiğini düşündüğüm 9 numara ALL ACCOUNTED FOR başta olmak üzere yazacağım atlar var.

ŞABLONUM
1.AYAK: 1,7,3,4
2.AYAK: 10,3,1,8,9,5,7,4
3.AYAK: 8
4.AYAK: 2
5.AYAK: 6,2,3,5,1,4
6.AYAK: 3,9,6,5,14,2

69,12

Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.
altılı sonuçları

Yazar: Mehmet28

Avatar
İsmim Mehmet, 37 yaşındayım ve İstanbul'da yaşıyorum. Zaman zaman ara versem de 20 yıldır at yarışı oynuyorum.
1 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
ozgun1

Bol şanslar Mehmet abi

1
0
Tahmin paylaş.x
()
x