Ana Sayfa / Tahminler / 02 MAYIS 2017 SALI ANKARA ALTILI GANYAN TAHMİNLERİ (can911)
ankara altili tahminleri can911

02 MAYIS 2017 SALI ANKARA ALTILI GANYAN TAHMİNLERİ (can911)

Son günlerdeki zayıf programlara DUR deyip seyir zevkimize katkı sağlayacak bir Ankara programı karşılıyor bizi bugün. Bu arada yeni gelen yazarlarımıza da hoş geldiler diyerek tahminlerime geçiyorum. Yazdığınız gibi gelmesi ve kazançlı olması dileklerimle... can911

1.Koşu:  3'e bölünen maiden koşuların ilkinde 14 isim start alıyor. Katıldığı iki yarışla ve yükselen form grafiğiyle 12 (MASALCI) eküri avantajı da bulunuyor, ilk tercihim. Çim grafiği çok iyi olan anne kardeşi Ser Atakan referansıyla 6 (SER EMİR) 2.ci olduğu yarışıyla şansı bir hayli yüksek. Bilgekurt ve Nilda ile anneden kardeş 4 (ÇIRAK) idmanda da yeterli bir görünme sahipti. Sabri ile anneden kardeş koşunun tek Kaizbert temsilcisi 2 (BAY EMİR) ilk yarışındaki 4.lüğü ile ihmale gelmez. Her ne kadar tabela yapmasa da idman derecesiyle 14 (ÜÇMAYIS) ikimayıs günü maidena veda edebilir.

2.Koşu: Piste her ne kadar yabancı olsa da 5 (AKÇEŞME)'nin İzmir'deki seri 2.likleri bu koşudaki rakipleriyle başa çıkabilecektir. İlk Altılı Ganyan'da BANKOM.

3.Koşu: Son kazandığı koşuyla inatçı bir kimliğe sahip olduğunu gösteren 1 (FİRST QUEEN) yine devreye girebilir. Bir önceki koşusunda takip mesafesini uzak tutmasına rağmen son düzlük sonrasındaki etkili sprintiyle 2.liği sökerek alan 5 (DESTİNG STORM),  Urfa'da uzun mesafeli yarışlarında daha başarılı grafik çizen 2 (UNDERWOOD) bu ayaktaki son tercihim.

4.Koşu: Bölünen 2.Maiden koşu ile birlikte ikinci altılıya başlangıç yapıyoruz.  İlk iki koşularındaki tabelalar ile 4 (BAŞBATUR) ve 5 (BİNBİR) ayrımsız yazılmalı. Koşudaki Turbo temsilcilerinden 3 (ALTINKAFES) Urfa'da gerçekleştirdiği idman dereceleri tercih etmem için yeterli. İdman performansını yeterli gördüğüm bir diğer isim 9 (AYZENGİN) bakalım yarış karakteri de ismi gibi zengin mi? Orjin olarak da göze çarpan bir isim var ki o da Yılmabaşar ve Enderefe'nin özkardeşi 7 (GÜMÜŞTAN) ile birlikte bu ayağa yeterli olacaktır.

5.Koşu: Verdiği ara olmasa banko dahi vermeyi düşündüğüm 4 (WOW SO NİCE) ilk tercihim. Çime kavuşup gerçek performansını göstermek için sabırsızlıkla bekleyen 9 (QUADİS) ve kalitesini çimde gösterebilecek bir diğer isim 13 (GUİLTY PLEASURE) son tercihim.

6.Koşu: Tendürek koşusunda çok dişli rakipler arasında kaldığını düşündüğüm 12 (IŞILAY) daha uygun bir grup yakalamış görünüyor. Fakat Adana'daki son koşusunda çime alıştırma yaptığını düşündüğüm 4 (BROTHERS GROWS), binicisiyle idmanda iyi bir derece çıkaran 5 (KARATAŞLI) ve İzmir'den kazanarak gelen 2 (POWER OF VİCTORY) bu koşudaki son tercihim.

7.Koşu: Seyir keyfimizi doruğa çıkartacak Şartlı mücadelede önemli isimler karşımıza çıkıyor. Süratli geçecek koşuda tercihlerim 2 (AKARÇAY), 4 (ERKMEN) ve 1 (FİLOZOF TAY) şeklinde.

8.Koşu: Son maiden mücadelede ilk koşusunda rakiplerinden aldığı darbelerle kendinden geçip ''ne oluyoruz'' diyerek binicisini olağanüstü gayretiyle toparlayıp bugün de aynı binicisiyle start alacak olan 4 (İPEKÇİHAN) ikinci Altılıdaki BANKO tercihim olacaktır.

9.Koşu: Günün kapanış ayağında form durumları ve idman görünümleriyle tercihlerim sırasıyla 2 (BENAZİR KIZ), 15 (DİŞİ KURT), 10 (FECİR) ve 12 (ÖZYEL) şeklindedir.

1.Altılı Ganyan Şablonum:

1.Ayak: 12-6-4-2-14

2.Ayak: 5

3.Ayak: 1-5-2

4.Ayak: 4-5-3-9-7

5.Ayak: 4-9-13

6.Ayak: 12-4-5-2

Kupon Tutarı: 54,00 TL

 

2.Altılı Ganyan Şablonum:

1.Ayak: 4-5-3-9-7

2.Ayak: 4-9-13

3.Ayak: 12-4-5-2

4.Ayak: 2-4-1

5.Ayak: 4

6.Ayak: 2-15-10-12

Kupon Tutarı: 43,20 TL

Hakkında can911

can911
1975 Almanya doğumluyum.İzmir' de yaşıyorum.Bu oyunu kumar boyutuna getirmeden,iyi yaptığımı düşündüğüm tahminlerim nedeniyle sürdürüyorum.Kazanmanın tamamen oyun kurgusunu iyi oluşturmak ve iyi takip etmekten geçtiğini öğrendiğim bu oyunda seviyeli ve tarzıma uygun yazarların olduğunu gördüğüm bu sitede bulunmaktan çok memnunum.Saygılarımla

18 yorum

 1. Adrian

  Bol şans Can, güzel şablon olmuş

 2. Can bey sizin sayenizde şimdiye kadar çok altılı kazandım genellikle İstanbul kosularindan başarılarınızın devamını dilerim bolsanslar

  • can911

   Teşekkür ederim, kazandırmış olmayı bilmek ve bunu ifade etmeniz oldukça onore edici. Teşekkürler

 3. uNBReaKaBLe

  Bol şans güzel şablon ve kurgu..

 4. Farklı tercihler ve güzel kurgu, bol şans Can abi.

 5. Can abi sevgiler, selamlar şansın bol olsun …

 6. Ramazan Yılmaz

  Bol şanslar Can bey buda benim birinci altılı
  3.4.5.6.12
  2.3.4.8
  1.2.3.4.5.6
  3.4.9.13
  10
  9.10

  • can911

   Gönlüne göre Ramazan kardeşim, yalnız seninle bu kadar ayrılmazdık biz, bayağı farklı olmuş tercihlerimiz…

  • Ramazan Yılmaz

   Bu tarz programlarda böyle durumlar normaldir her kafadan ayrı bir ses çıkabilir :)

  • USTATCI

   İlk koşuda bay emir Benin tekim oyun yapmadım fakat daha önce 4. Olmuş bir at umarım değerlendirirsin

 7. USTATCI

  İlk önce bol şans dilerim bu sefer biraz fantezi gibi düşündüm fakat 4. Ayak ta 2 numara AKARCAYve son ayakta 12 numara ÖZYEL TEKLERİM DİR 5. Ayakta kendime aslında en büyük handikapı yaptım 2. Ayakta drive faster de tek düşünülebilir fakat 1.2.3. Ayaklarda yarışın patlama ihtimali çok yüksek özellikle 2. Ayakta bilginize

 8. USTATCI

  5. Ayaktaki tekimi can bey ile aynı TEK’e çevirdim

  Kuponumun son hali 2. Altılı için geçerlidir

 9. USTATCI

  Güvenmediğim yerden darbeyi yedim kötü oldu 3 lünuaptım parayı kurtaralım diye bakalım :)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir