2 MAYIS 2015 İZMİR AT YARIŞI TAHMİNLERİ ( COCO )

1.Ayak : Günün ilk ayağında ilk şanslı safkan 4-DESTAN AĞA olur. Son çim yarışını ölçü almıyorum ancak daha öncesinde koştuğu üç yarış benim için çok değerli. Bu koşuların ikisini kazandı birindede jokeyinin son 200 de kırbaç’ ını düşürmesi sonucunda kazanabileceği yarıştan dördüncü ayrılabilmişti. Bugün rakiplerine üstünlük sağlayacağını düşünüyorum ve kendi kuponumda TEK değerlendiriyorum. Rakip arayanlara en ciddi rakip olarak 1-BORGATA‘ yı önereceğim. Tam bir istikrar abidesi olan at DESTAN AĞA‘ yı zorlayabilir. Geniş kuponlar için, bir türlü kazanamayan 3-GOLD TO GOLD, son yarışlarına anlam veremediğim 7-SNEIJDER ve kıpırdanmaları dikkatimi çeken 9-STEEL HORSE.

2.Ayak : Bu ayağın kesinlikle en ağır favorisi 4-LILYANA GRACE‘dir. Son yarışları kesinlikle ölçü alınmamalıdır zira bu at çimde çok farklı koşuyor. Bana göre sevdiği pist ve mesafede en şanslı isim. 10-KİLLER RACE’ inde çim pist performansı, bir türlü kazanamasada çok hoşuma gidiyor bombayı patlatabilir göz ardı etmemek lazım. Son yarışında bugünki rakibi 3-SOPHISTICATED‘ a geçilen 8-RIVER DRAGON rakibinden bu sefer rövanşı alabilir. Bugün kilo dezavantajları bulunsada 3-SOPHISTICATED ve 2-CANIS MAJORIS bu ayağın sigortaları olur.

3.Ayak : Ciddi kumcu olduğunu düşündüğüm iki at var. İlki, Joker yavrusu olan ve anne kan hattından tam bir kumcu olan TAYFUNER‘in kardeşi 4-BİLLURUM. Diğeri ise TAMERİNOĞLU Temsilcisi ve anne kan hattından KARASONER‘in kardeşi 8-RUHŞAT. Bu iki safkanın dışında bir sonuç olması halinde 1-BARCELONA devreye girecektir.

4.Ayak : Son yarışlarında fotolayan 3 at bu sefer daha kısa bir mesafede buluşmuş ama tek fark bu değil. 4-PARISTA bugun rakiplerine oranla daha uygun kilo ile start alıyor. Bu kilo avantajını ve lehine dönen mesafe avantajını değerlendirip yarışı kazanmasını bekliyorum. Yinede rakip arayanlara 5-SARDES ve 1-HISARPINAR diyeceğim. Bomba arayanlara ise 2-AYÇİÇEK ve 7-MELOŞ.

5.Ayak : Bugün TOSUNUM sorunsuz çıkar ve önde kaçacak atlara baskıyı kurabilirse, yani yarış 3-MUHRİP‘in istediği tempoya ulaşırsa yarışı kazanabilir. Ancak bir detay var bu aynı zamanda 7-KARASONER‘ e de yarayabilir. Bu iki atın dışında süpriz arayanlara, bu grupta söz sahibi olabilecek 6-MONDİNİN OĞLU ve 2-DELİJET’ i önermek istiyorum.

6.Ayak : Son yarışına hayran kaldığım ve bir süredir takibimde olan, kısa mesafeli yarışlarda başarılı olmasını beklediğim ve çim pistte daha başarılı gördüğüm 8-CANIM MİRA‘yı risk alarak günün BANKO‘ su olur diyorum.

 

1.AYAK : 4—-1,3,7,9

2.AYAK : 4—10,8,3,2

3.AYAK4,8,1

4.AYAK4,5,1—2,7

5.AYAK3,7,6,2

6.AYAK8 TEK

KÜÇÜK KUPON : 2.16 TL

KUPON TUTARI : 90.00 TL

Herkese bol şanslar diliyorum. Tüm safkanların ayağının düz basması dileğiyle.

Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.

Yazar: Coco

Avatar
2 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
hasret05

Hangi ayakta ne geldihi yaziyordu artik vermiyorsunuz gelenleri ilk iki yi verseniz daha iyi olur ilginiz icin tesekkurler basarilar

admin

Sonuçları mobil uygulamadan takip edebilirsiniz. Teşekkürler

2
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x