Ana Sayfa / Tahminler / 3 MAYIS 2015 PAZAR İSTANBUL AT YARIŞI TAHMİNLERİ

3 MAYIS 2015 PAZAR İSTANBUL AT YARIŞI TAHMİNLERİ

1.Ayak : Günün ilk ayağında 3 yaşlılığından beri takip ettiğim, eskisi kadar iyi sprint atamasada hala çok iyi durumda olduğunu düşündüğüm, yarında tam mesafesini bulan, İstanbul sentetiğinin de bakımda olması ve koşunun iç kum da yapılacak olması rakiplerine oranla avantaj sağlayan 5-TURABİ bankomdur.

2.Ayak : Son iki yarışına oranla daha uygun rakiplerini bulduğunu düşündüğüm 4-TUŞ KİLİDİ ilk atımdır. Son yarışlarını ölçü almadığım 2-RABİA, ağır kilosuna rağmen 1-TAHİRE, ve süpriz beklediğim 7-COŞKUNKIZ diğer şanslı isimler.

3.Ayak : Bu mesafede koştuğu son iki yarışınıda beğendiğim, bugünkü rakiplerinden daha sert rakiplerle koşan ve özellikle son yarışında FANCYCHANCY arkasında ikinciliğini beğendiğim 2-FOR THE REST Günün en sağlam BANKO' su olur.

4.Ayak : Son yarışında mesafenin biraz uzun geldiği, bugün ise tam mesafesinde koşacak olan ve koşunun iç pistte koşulacak olması lehine görünen 2-GLENDOR son yarışının izlerini silecektir ve güzel bir birincilik alacaktır. BANKOM.

5.Ayak : 12-PAN IKONA tartışmasız yarışın ciddi favorisi ancak ben bu yarışta, ilk yarışını dün gibi hatırladığım, padokta pırıl pırıl görüntüsü ile dikkatimi çeken ve o gün 10 küsür lira ganyana gelen 7-CREE MAX bu yarışta değerlendirilmesi gereken bir isim, ben süpriz bekliyorum. Uzun süredir koşmasada 8-DAYDAY DİDAY DAY bir diğer şanslı safkan olup 1-BUBONA ve 4-FINY bu ayağa yeterli olacaktır.

6.Ayak : Gerek sentetik kumda, gerekse çim pistte istikrarlı bir görüntü sergileyen, kazanamasa bile sürekli tabelada yer bulan 8-SAMBA en şanslı isimdir. Rakipleri, uzun mesafeli bir yarışta maiden'a veda eden daha sonraki yarışları pek tatminkar olmasada son kısa çimini beğendiğim 11-MIZZEN OF TURKEY, ekürü avantajı bulunan 5-MACIG SLIPPER, 3-ALLSHANTI, 9-SOYBAŞ, 7-KIZÇEM, 13-IKAB, 12-SELAHATTİNBEY.

 

1.AYAK : 5 TEK

2.AYAK : 4,2,1,7

3.AYAK : 2 TEK

4.AYAK : 2 TEK

5.AYAK : 12,7---8,1,4

6.AYAK : 8,11---5,3,9,7,13,12

KÜÇÜK KUPON : 0,96 TL

KUPON TUTARI : 9,60 TL

Herkese bol şanslar diliyorum. Tüm safkanların ayağının düz basması dileğiyle.

Hakkında Coco

17 yorum

 1. Bol şanslar. Kuponu küçültmüşsün.

 2. Sayın admin. 2 gün önce çok pahalı olmasın diye paylaşmadığım atlar geldi 10bin tl kaçtı bugun kupon büyüttüm ama yine olmadı :) . Yarın için çok tuttuğum atlar var ve bu oyun bence küçük kuponlara yakalandığında güzel oluyor. Neticede insanlar burdan bakıp oyun oynuyorlar. Büyük kupon verip tutturamayıp insanların kötü düşüncelerini kazanmak istemem.

 3. Sevgili coco kardeşim son ayakdaki 8 numaralı atı neye dayanarak tek attın izmir yarısında ? tekleriniz guzel şablon kuruyorsun ama teklerinihep bennde atıyorm sonn ayakda yatıyorum

 4. Bu günlük küçük oldu admin. normaldede ideal kuponlarım 20-30 tl arası olur. bu bugüne özel oldu :). Teo bey sizin sorunuzla ilgili olarakta, yarışlarını izlediğim ve geliri olabilecek atları paylaşıyorum. Teklerimi seçerkende o günki şartları göz önünde bulunduruyorum. Bazen tutmuyor teklerimz ancak bazende tekler tutuyor ama 5 at yazdığım yerden yatabiliyorum (Dünkü aspurce örneği gibi) :) bu oyunun güzelliğide bu sanırım. Bol şanslar diliyorum size.

 5. coco ikinci ayak bende 11 vardı ekledım ama altılı para vermedi ialtılı yattı son ayalda üzülmedim ben ne zaman altılı tuttursam para vermiyor saolsun adrian ve by creec sayesinnde 2 kere altılı tutturdum senide takip etmeye aldım :) sizebol şans diliyorum hayırlı geceler yarın veliefendiye gidicem saglam tek lazım :)

 6. 3 atda yazmamış diğer yorumcumuz siz 5 tek atmıssıız mecara arıyormuyuz :) yoksa küçük kupon diye mi macera oldu

 7. adrian neden yorum yazmıyor ??

 8. Teo bey Turabi’yi çok eskiden beri takip eder severim. Kaliteli bir at ve bugun istanbulda kaba kumda koşulacak olması yarışın bana yeterli oldu. Macera arayıp yanlış yönlendirmek ayıp olur sizleri.

 9. 6
  4 6, 5 2 12 11 3 1 9 6
  6
  7/ 6,2
  2 3 12 1 5 11 4
  5 3 10

  Bu kuponu oynadım
  eksik var mı yorum yapan arkadaslara sormak istiyorum

 10. Teşekkürler

 11. Bu ne şanssızlıktır anlamadım. 2 gün önce Phosphoros bugunde Turabi burunla yarış verdi :(

 12. Üzülme be en baba sitelerde bile en az altı olan yerde tek atıp burunla kaybetmekte bence başarıdır

 13. Sağlık olsun arkadaşlar

 14. Mustafa Mülayim

  Tebrikler coco kardes turabi ve rabia guzel tahmindi ben ben aspurce tahmininden sonra seni takip etmeye basladim guzel tahminler veriyorsun helal olsun ben turabiyi gelmis sayiyorum biz3 boyle kayip atlar lazim saadin zaferini herkes yazar..

 15. Emeğine sağlık Coco. Takipteyim. Yakalıycaz hep beraber bi altılı inşallah ,)

 16. Herkese çok teşekkür ederim. Sağolun yorumlarınız için.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir