2 Mart Adana Altılı Ganyan Tahmin ve Yorum

1.AYAK : Sprinter bir yapıya sahip 9-MILA BELLA iki koşusundada sonlardaki ataklarıyla ikincilikle yetindi.Bugünse uzaya mesafede etkili binicisiyle maidene veda eden isim olur.

2.AYAK : İlk koşusundan birincilikle ayrılan ve bir süredir start almayan 11-FIRE TO PLAY hazırlıklarını koşuya yansıtırsa kazanması normal sonuç olacaktır.Çok ata şans verdiğim koşuda sıralamam şablonda.

3.AYAK : Son koşularda tabeladan düşmeyen 6-GOLD DANCER grubun en iyisi.Üstün formuyla 1-FREE CHI hafif sikletiyle 8-BANA İNAN ve 10-OĞLUM ÇINAR adından söz ettirebilir.Eküri destekli 5-MARA NEHRİ ve 2-KAMKAM ihmal edilmemeli.

4.AYAK :  İyi bir hazırlık dönemi geçiren ve idmanlardaki göz dolduran dereceleriyle 5-SEDATBEY ideal mesafesinde kazanamaya aday ilk isim.1-SEZAR, 2-ESKİŞEHİRLİ ve 3-HIZLITAY sonraki ihtimaller.

5.AYAK : İngiliz safkanlarının maiden mücadelesinde 1-ALLSHANTI ve 9-PRIZE FOR yeterli gibi görünüyor.Yeri olanlar 11-THE ROADTO VICTORY kuponlarına ekleyebilir.

6.AYAK : Günün kapanış koşusu sürprize açık.Hafif sikletiyle 12-YAVRU KARTAL favorim.Diğer sıralamam şablonda.

ALTILI GANYAN KUPONUM :

1.AYAK : 9

2.AYAK : 11 – 9 – 8 – 7 – 3 – 1 – 5

3.AYAK : 6 – 1 – 8 –  10 – 5 – 2

4.AYAK : 5 // 1 – 2 – 3

5.AYAK : 1 – 9

6.AYAK : 12 – 4 – 3 – 7 – 8 – 15

Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.

Yazar: Ramazan Yılmaz

Avatar
32 yaşında evli bir adamım altılı ganyan oyunlarıyla tanışmam 8-10 yıl gibi bir zamana dayanıyor ve bu süre içinde altılı ganyandan aldığım ikramiyeler hatrı sayılır ikramiyeler oldu. Altılı ganyanın şans ve tesadüften ziyade takip ve dikkat isteyen bir oyun olduğunu düşünenlerdenim. Ben oyunları para hırsıyla değil zevk için anlık heyecanlar için oynarım herkese de böylesini tavsiye ederim. Hırs yaparsan kaybedersin, kaybedersen daha çok hırslanırsın. Agf, favori falan pek fazla dikkat etmediğim hususlar bu yüzden güvendiğim isin sıralamada sonuncu at dahi olsa tek yazmaktan çekinmem pişman olmaktansa o heyecanı yaşamak daha değerli. Paylaşmayı severim ve bu sebeple bankotahminler ailesindeyim.
4 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Ramazan YILMAZ

Ses çıkarmayayım diyorum ama yarışseverin gözüne gözüne sokarakta bukadar satış yapılmazki Kocakaya açıkçası sana yakışmadı.Gördüğüm en bariz satış.

Ramazan YILMAZ

Son ayakta bi sürpriz yakalrsak parayı kurtarırız :)

admin

Tebrikler Ramazan yine altılı bulmuşsun :)

4
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x