2 Mart İzmir Altılı Ganyan Tahmin ve Yorum

1.AYAK : Altılı ganyanın ilk ayağını oluşturan koşuda 5-KILIÇASLANOĞLU bugün farklı koşmasını beklediğim safkan.Uyumlu binicisiyle kazanması normal sonuç olacaktır.

2.AYAK : Son koşular tatminkar olmasada 12-ÇILDIROĞLU uygun gördüğüm grupta hafif sikletiyle kazanabilir.Totosundan ötürü iyi ganyana geleceğini düşündüğüm safkanı riske edebilsem tek yazarım.Rakip arayanlara ise form durumu iyi olan 4-POWER OF THE SUN ve 5-MURATEFE önerebileceğim safkanlar.

3.AYAK : Günün Şartlı-4 koşusunda kale konumda görünen 1-SPRING RAIN favorim fakat yerim olduğundan inatçı safkan 2-MİHRACE ve derecesi iyi görünen 4-LADY TIFFANY rakip olarak ayzıyorum.

4.AYAK : Yarış hayatının ilk koşusunu muazzam bir şekilde kazanan 4-HASSA uyumlu binicisiyle banko olarak önerebileceğim safkan.

5.AYAK : Denk safkanların mücadelesinde riske girmeden HEPSİ demek en mantıklı sonuç olacaktır.

6.AYAK : Günün ikinci handika-14 koşusu her türlü sonuca açık.Sürpriz şansını değerlendirmek ve rahat bir koşu izlemek açısından HEPSİ diyorum.Herkese bol şanslar.

1.AYAK : 5

2.AYAK : 12 – 5 – 4

3.AYAK : 1 – 2 – 4

4.AYAK : 4

5.AYAK :HEPSİ

6.AYAK : HEPSİ

Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.

Yazar: Ramazan Yılmaz

Avatar
32 yaşında evli bir adamım altılı ganyan oyunlarıyla tanışmam 8-10 yıl gibi bir zamana dayanıyor ve bu süre içinde altılı ganyandan aldığım ikramiyeler hatrı sayılır ikramiyeler oldu. Altılı ganyanın şans ve tesadüften ziyade takip ve dikkat isteyen bir oyun olduğunu düşünenlerdenim. Ben oyunları para hırsıyla değil zevk için anlık heyecanlar için oynarım herkese de böylesini tavsiye ederim. Hırs yaparsan kaybedersin, kaybedersen daha çok hırslanırsın. Agf, favori falan pek fazla dikkat etmediğim hususlar bu yüzden güvendiğim isin sıralamada sonuncu at dahi olsa tek yazmaktan çekinmem pişman olmaktansa o heyecanı yaşamak daha değerli. Paylaşmayı severim ve bu sebeple bankotahminler ailesindeyim.