3 Mart 2014 İstanbul Altılı Ganyan Tahmin ve Yorum

1.AYAK : Arap safkanların maiden mücadelesinde 8-NURAYASI dereceli işleriyle koşunun favorisi.Galoplarındaki görüntüsüyle 5-GÜMÜŞ ESRA favorinin en ciddi rakibi.Pedigri olarak üstün görünen 1-BELGİTAY ihmale gelmez. 3-ERPERİ sonraki ihtimal.7-KIZIL HANÇER sürpriz.

2.AYAK : Beşli ganyanın ilk ayağını oluşturan koşuda 2-ÇALIŞKAN bana göre grubun en iyisi.Misli ve küçük çaplı kuponlara tek yazılabilir.8-MESERRET startta fazla oyalanmaz ise sonlarda yapacağı ataklarla favoriyi fotoda avlayabilir.1-CANIS MAJORIS, 6-KATNISS ve 4-BIG CAT sonraki ihtimaller.

3.AYAK : Günün dördüncü koşusunda 1-BAL ARISI hernekadar grubun üzerinde görünsede ben çok ata şans veriyorum.Misli düşünenler 1-BAL ARISI alternatif olarak değerlendirebilir.Diğer sıralamam şablonda.

4.AYAK : Arap safkanların Şartlı-4 mücadelesi 1-BİLGEKURT ve 3-HASANŞAH kapışmasına sahne olacak gibi görünüyor.Bazı koşularında ok gibi aralardan sıyrılıp fotoya uzanan 5-TUMBULSABURUM yine bir sürprize imza atabilir.Küçük kuponlar için bu üç safkanı yeterli görüyorum.2-ARASBEYİ, 4-SARIEFE ve 6-YENİKAYA geniş oynayanlar için ikramiye yükseltmek adına eklenebilir.

5.AYAK : Rakiplerine oranla üstün form durumu ile 3-MY SECRET fotoyu önde geçer diyorum ve banko olarak öneriyorum.

6.AYAK : Gecenin kapanış koşusunda 3-FINAL ROAD ve 4-MY NUMBER ONE arasında ayrım yapamadım.Bu iki safkan bu ayak için yeterli görünüyor.Fakat yeri olanlar ve rakip arayanlara 7-TEO THE LEO ve 6-SIERRA BLANCA önerebileceğim safkanlardır.

ALTILI GANYAN KUPONUM :

1.AYAK : 8 – 5 – 1 – 3 – 7

2.AYAK : 2 – 8 – 1 – 6 – 4

3.AYAK : 1 – 3 – 5 – 2 – 7 – 4 – 6

4.AYAK : 1 – 3 – 5 – 2 – 4 – 6

5.AYAK : 3

6.AYAK : 3 – 4 // 7 – 6

TÜM KUPON ve İSTATİSTİKLER İÇİN TIKLAYINIZ.

Yazar: Ramazan Yılmaz

32 yaşında evli bir adamım altılı ganyan oyunlarıyla tanışmam 8-10 yıl gibi bir zamana dayanıyor ve bu süre içinde altılı ganyandan aldığım ikramiyeler hatrı sayılır ikramiyeler oldu. Altılı ganyanın şans ve tesadüften ziyade takip ve dikkat isteyen bir oyun olduğunu düşünenlerdenim. Ben oyunları para hırsıyla değil zevk için anlık heyecanlar için oynarım herkese de böylesini tavsiye ederim. Hırs yaparsan kaybedersin, kaybedersen daha çok hırslanırsın. Agf, favori falan pek fazla dikkat etmediğim hususlar bu yüzden güvendiğim isin sıralamada sonuncu at dahi olsa tek yazmaktan çekinmem pişman olmaktansa o heyecanı yaşamak daha değerli. Paylaşmayı severim ve bu sebeple bankotahminler ailesindeyim.
4 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
admin

Eline sağlık Ramazan. Yorumunu Uygulamaya da ekledim. Bol şanslar

Yasar

ADMİN BEY YAZAR ALIMI YAPIYORMUSUNUZ 6 7 senedir bu işle ugrasıyorum tecrübelerim var tek verdiklerime yorumda yazarım sizle olmaktan gurur duyarım ii günler

4
0
Tahmin paylaş.x
()
x