istanbul altili tahminleri

2 HAZİRAN 2017 CUMA İSTANBUL AT YARIŞI TAHMİNLERİ

2 Haziran 2017 Cuma İstanbul at yarışı tahminleri. Tahmin ve yorumlarınızı bekliyoruz. Tahminler beygir com’dan alınmadır. 1 – KOŞU: Usta jokeyiyle aynı pistte başarılı yarışlar sergilemiş olan BABAURAL (1) favori. Bu koşuyla yarış hayatına başlayacak olan KOCAÇINAR (6) ciddi rakibi olup ÖZİLHAN (7) ihmal edilmez.  ÇAĞAÇAR (2) diğer ihtimal.

2 – KOŞU: İlk startını rahat kazanmış olan OBRADA (3) ilk şanslı isimdir. İyi form durumuyla son koşusunu kazanmış olan PENDRAGON (4), usta jokeyiyle WINNERS PRIDE (5) ve kazandığı yarışlar sonrası formunu sürdüren GIRLS PRINCESS (2) ciddi rakipleridir.

3 – KOŞU: Tecrübeli jokeyiyle son yarışlarını kazanmış olan AZMİ REİS (2), iyi form durumuyla VELİ CAN KIZI (6), artan formunu son koşularına da yansıtmış olan OLGUNABİ (4) ve başarılı yarışlarıyla dikkat çeken KUTUP (1) öncelikle şans verdiğimiz isimlerdir.

Altılı Bu Koşudan Başlar

4 – KOŞU: Aynı pistteki ilk startında başarılı bir üçüncülük elde etmiş olan GÖRÜNMEZ (9) ilk şanslı isimdir. İyi bir form yakalamış olan ESERALP (5) ciddi rakibi olup ekürili FİL KAYA (6-2-8) ihmal edilmemelidir. ŞEN NEHİR (11) sonraki ihtimaldir.

5 – KOŞU: İyi form durumunu son yarışlarına da yansıtmış olan TETİNA (8) öncelikle şans verdiğimiz isimdir. Tecrübeli jokeyiyle BENAZİR KIZ (1) ciddi rakibi olup son koşularıyla dikkat çeken SİGNORA (4) ve ELMASINKIZI (3) ihmal edilmemesi gereken isimlerdir.

6 – KOŞU: Çim pistte start aldığı koşularda başarılı bir performans sergilemiş olan VICTORY IS OURS (7) usta jokeyiyle ilk şansa sahiptir. Başarılı yarışlarıyla dikkat çeken FLY BY ME (1) ve OĞLUM BERAT (3) ciddi rakipleri olup GÜNGÖR BABA (2) sonraki ihtimaldir.

7 – KOŞU: Çim pist yarışlarında başarılı bir performans sergilemiş olan ekürili COPPERFIELD (1-2) kazanmaya en yakın isimdir. Aynı pistteki iki startını da kazanmış olan STORM SEA SWELL (7) ciddi rakibi olup GREY CLOUD (3) ve KING OF ROCK (4) sonraki ihtimallerdir.

8 – KOŞU: Kazandığı koşu sonrası formunu sürdüren TOROS ASLANI (3) ilk şanslı isimdir. Son koşularını ölçü almadığımız GÖKKALE (1) ciddi rakibi olup kum pistteki son yarışlarıyla dikkat çeken KIRKPINAR (2) ihmal edilmemelidir. KARACABEYASLANI (6) sonraki ihtimaldir.

9 – KOŞU: Aynı pistteki ilk startıyla dikkat çeken MAVİ ATEŞ (7) öncelikle şans verdiğimiz isim olup iyi formunu son yarışlarına da yansıtmış olan BAYKOÇ (1) ve son koşusuyla dikkat çeken ÖZERDİNÇ (8) favorinin rakipleridir. GÜNEYDOĞULU (3) sonraki ihtimaldir.

Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.
altılı sonuçları

Yazar: admin

Avatar
25 yılı aşkın bir süredir at yarışlarını takip ediyorum ve oynadığım kuponları ücretsiz paylaşmaktayım. Sitemizi mobil uygulamamızdan da takip edebilirsiniz.
guest
8 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Togijet01.

Öncelikle selamlar.ISTANBULDA bizleri iki altılı ganyan heyecanı beklemekde.ben parasal bazda 1.altılı ganyanin daha çok vereceğini dusunerekten tahminlerime başlıyorum.

Ahmet

Başkan tek yokmu tek teksiz altilimi olur

Togijet01

(1)Ayak 1numarali babaural bankom.(2).ayak::2 ve 3numaralar yeterli.(3).ayak 2 ve 6 yeterlidir (4).ayak: öncelik 5 ve 9 daha sonra :2,4,6,8 ve 11.(5).ayak-1,2,3,4,5,6,7,8, ve 11..6.ayak::burda öncelik 7 diyorum diğer ihtimallerse 1.2.3. 1.ALTILI

Ganyancı

Dunku 2 altılıyıda çok cüzi rakamlarla buldum Akşam bulduğum altılı kuponum 2,40Krş tutarındaydı.Bu iş paradan değil cesaretten ve hissiyattan geçiyor . Muhrip tek 3.Ayak 4. Ayak zaten tek ee son ayak 4 tek
Olay parada değil Her hafta minimum iki altılı bulurum ve bulduğum altılılarda genelde oturan teklerim 7-8 ganyandan başlar .

8
0
Tahmin paylaş.x
()
x