bursa altili tahminleri bombaci

2 HAZİRAN 2017 CUMA BURSA ALTILI TAHMİNLERİ (BOMBACI)

Selamlar herkese Bursa altılı tahminlerim şu şekildedir.

1.AYAK: Programda o kadar çok tek adayım var ki hangisini nasıl olurda denk getiremem altılıyı tutamam iyice kontrol ettim :) Son yarışında da daha doğrusu her yarışında safkanı tutuyorum. Bu yarışta da yine tek adayımdır (6) KOBATER. Uzayan mesafe ile birlikte yarışın tek güzeli (9) SAFİR KIZ şanslıdır. En azından orjin olmasa da yarış tecrübesi ile olduğu kesin. Bunun haricinde yani bu iki safkan haricinde kafama takılan üçüncü bir isim dil bağında ısrar edilen (1) ASIMBEY dir. Dikkat çekmek istediğim bu safkanlar haricinde  bu yarışta çok ön planda tuttuğum başka bir safkan da (5) KING KAISER ve (3) DIVINE BOY dur.

2.AYAK: Mevcut gurupla kilo varkı 6 değil 16 kilo da olsa kaldırır diye düşünüyorum. Bariz derece de kumaş farkı olan grupta (1) OSMAN DEDE tek adayımdır. Rakipleri şablonumdadır.

3.AYAK: Son yarışını çok güzel kazanan safkanın yine bu yarışta yürekleri ağza getireceği kesin. Gelmediği durumda kulakların çınlayacağı da kesin. :) (1) IŞIKNAT tek adayımdır rakipleri şablonumdadır.

4.AYAK: Benim için günün en güzel yarışı ve gerçekten çok zor olacak. Hızlı gitmesi muhtamel yarışta herşeyin lehine gideceğini düşündüğüm safkanın güzel bir bekleme ile arzuladığı birinciliğe ulaşmasını bekliyorum çok risklide olsa (3) KÜLÜNK RÜZGAR BANKOM dur.

5.AYAK: Start aldığı ilk yarışında mükemmel aksiyonlarla potaya uzanan safkan (2) SILVER COIN tek adayımdır. Rakipleri şablonumdadır.

6.AYAK: Nevzat Avcı benim hiç anlayamadığım pilotların başında geliyor. Safkani geçtim ancak kendisi de yarışlara zor adapte oluyor gibi. Bana gore son yarışında safkani katletmesine rağmen safkan son metrelerde canını dişine takarak geldi. Bu yarışta son yarışına göre 6 buçuk kilo daha hafifleyerek ve son zamanlarin flash ismi Mustafa Manav ile sahne alacak olan safkan (5) ARCHMAN yine tek adayımdır rakipleri şablonumdadır.

ALTILI GANYAN ŞABLONUM

1.AYAK: 6 /// 9-1-5-3

2.AYAK: 1 /// 2-3-4-5-6

3.AYAK: 1 /// 2-3-5

4.AYAK: 3 TEK

5.AYAK: 2 /// 1-6

6.AYAK: 5 /// 2-4-6-7-8-11

Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.

Yazar: Bombaci

Bombaci
Selamlar İstanbul'da yaşamaktayım 20 yılı aşkın süredir at yarışlarıyla ilgilenmekteyim. Evli ve 1 çocuk babasıyım.