bursa altili tahminleri

2 HAZİRAN 2017 CUMA BURSA AT YARIŞI TAHMİNLERİ

2 Haziran 2017 Cuma Bursa altılı ganyan için tahminler. Tahmin ve kuponlarınızı bekliyoruz. Tahminler beygir com dan alınmıştır. 1 – AYAK: Aynı pistte start aldığı koşularda başarılı neticeler elde etmiş olan SAFİR KIZ (9) ve kum pist yarışlarıyla dikkat çeken DIVINE BOY (3) öncelikle şans verdiğimiz isimler olup KOBATER (6) ve KING KAISER (5) güçlü rakipleridir.

2 – AYAK: İyi form durumunu yarışlarına da yansıtmış olan OSMAN DEDE (1) uyumlu jokeyiyle ilk şansa sahiptir. Son startını ölçü almadığımız ÖZBİLGİN (2) ciddi rakibi olup hafif kilolu AYEFE (4) ihmal edilmemelidir. MÜDERRİS (3) sonraki ihtimaldir.

3 – AYAK: Aynı pistteki son startını uyumlu jokeyiyle kazanmış olan IŞKINAT (1) ilk şanslı isimdir. Son koşusunu ölçü almadığımız GÖKBAKIR (2) ciddi rakibi olup iyi bir form yakalamış olan ZORLUAT (8) ve HERGELE (5) sonraki ihtimallerdir.

4 – AYAK: Kum pist performansıyla dikkat çeken ONTUĞ (1) etkili jokeyiyle ilk şansa sahiptir. İyi form durumunu son yarışlarına da yansıtmış olan BADEGÜL (4) ciddi rakibi olup QAVIY (5) ve KÜLÜNK RÜZGAR (3) ihmal edilmemeli.

5 – AYAK: Aynı pistteki ilk startını çok rahat kazanmış olan SILVER COIN (2) devam eden formuyla ilk şanslı isimdir. Başarılı yarışlarıyla dikkat çeken MERKÜR (1) ciddi rakibi olup LADY CROCUS (5) ve PELORIOS (6) diğer rakipleridir.

6 – AYAK: Kum pist yarışlarıyla dikkat çeken DEATH RACER (7), iyi bir form yakalamış olan ARCHMAN (5), son koşusunda başarılı bir üçüncülük elde etmiş olan AIRTOUCH (4) ve HAKUNA MATATA (2) diğer şanslı isimler.

Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.

Yazar: admin

Avatar
25 yılı aşkın bir süredir at yarışlarını takip ediyorum ve oynadığım kuponları ücretsiz paylaşmaktayım. Sitemizi mobil uygulamamızdan da takip edebilirsiniz.