Ana Sayfa / Tahminler / 2 HAZİRAN 2017 CUMA BURSA AT YARIŞI TAHMİNLERİ
bursa altili tahminleri

2 HAZİRAN 2017 CUMA BURSA AT YARIŞI TAHMİNLERİ

2 Haziran 2017 Cuma Bursa altılı ganyan için tahminler. Tahmin ve kuponlarınızı bekliyoruz. Tahminler beygir com dan alınmıştır. 1 - AYAK: Aynı pistte start aldığı koşularda başarılı neticeler elde etmiş olan SAFİR KIZ (9) ve kum pist yarışlarıyla dikkat çeken DIVINE BOY (3) öncelikle şans verdiğimiz isimler olup KOBATER (6) ve KING KAISER (5) güçlü rakipleridir.

2 - AYAK: İyi form durumunu yarışlarına da yansıtmış olan OSMAN DEDE (1) uyumlu jokeyiyle ilk şansa sahiptir. Son startını ölçü almadığımız ÖZBİLGİN (2) ciddi rakibi olup hafif kilolu AYEFE (4) ihmal edilmemelidir. MÜDERRİS (3) sonraki ihtimaldir.

3 - AYAK: Aynı pistteki son startını uyumlu jokeyiyle kazanmış olan IŞKINAT (1) ilk şanslı isimdir. Son koşusunu ölçü almadığımız GÖKBAKIR (2) ciddi rakibi olup iyi bir form yakalamış olan ZORLUAT (8) ve HERGELE (5) sonraki ihtimallerdir.

4 - AYAK: Kum pist performansıyla dikkat çeken ONTUĞ (1) etkili jokeyiyle ilk şansa sahiptir. İyi form durumunu son yarışlarına da yansıtmış olan BADEGÜL (4) ciddi rakibi olup QAVIY (5) ve KÜLÜNK RÜZGAR (3) ihmal edilmemeli.

5 - AYAK: Aynı pistteki ilk startını çok rahat kazanmış olan SILVER COIN (2) devam eden formuyla ilk şanslı isimdir. Başarılı yarışlarıyla dikkat çeken MERKÜR (1) ciddi rakibi olup LADY CROCUS (5) ve PELORIOS (6) diğer rakipleridir.

6 - AYAK: Kum pist yarışlarıyla dikkat çeken DEATH RACER (7), iyi bir form yakalamış olan ARCHMAN (5), son koşusunda başarılı bir üçüncülük elde etmiş olan AIRTOUCH (4) ve HAKUNA MATATA (2) diğer şanslı isimler.

Yazar: admin

Avatar
At yarışlarında 20 yılı aşan tecrübe ile altılı tahminlerim her gün sizlerle. Canlı sonuçlar, günlük bülten ve canlı yayın linkleri ile tahminlerimizi mobil uygulamalarımızdan takip edin.