izmir altili tahminleri

1 HAZİRAN 2017 PERŞEMBE İZMİR ALTILI TAHMİNLERİ (ÖZGÜN)

1.AYAK: Cok formda günler geçiren 5-KARAMÜRSEL birkez daha fotoyu önde geçme başarısı gosterebilir. Ancak yine formda isim 2-CALIK, önde bir nebze boş kalması durumunda 4-RUAT, ekürisinide destekleriyle sprint mesafesini iyi ayarlaması halinde 3-KORALAY ilk ayak icin yeterli olabilir.

2.AYAK: Günün bence en karişık koşusu. Bütçesi müsait olanlar kapamaya kadar gidebilir. Ancak ben incemelerimde 6 ata düşürüp risk alacagım. Rakamsal sıralamam şablonda olacak.

3.AYAK: İlk bakısta ve incelemelerim doğrultusunda, ara sonrasi 2 yariş gören ve ikinci yarışında burdaki rakiplerini sürklase ederek kazanan 10-PINAR SULTAN B.Kurdu idaresinde Alternatif Bankomdur. Rakipleri ise; yine aynı yarışta ikincilik yaparken dısardan cok kuvvetli gelen ancak yetişemeyen 6-KISS ME, sert gruplarda start alırken sırıtmayan, koşununda favori isimleri 1-ERENDIRA ve 2-WRITE TO ELLIE sürpriz icin pistte olacaklar.

4.AYAK: Orjin bakımından kaliye kokan ve son kosusuyla bunu bir nebze olsun gösteren ve rahat kazanan3-GÜLE GÜLE fotoyu birkez daha önde geçmesi muhtemel sonuc olacaktır.

5.AYAK: Uygun grubu bulduğuna inandığım 2-KARADAMAR uyumlu pilotunuda üstüne alip sevdiği piste dönmüş durumda. Alternatif Tek olarak kullanılabilir. Ancak ben burada son yarişları güzel olan ve sürpriz yapmaya aday görduğüm isimler 4-BARBARIAN ve 12-ZARTAR yazıp bekleyecegim.

6.AYAK: Yine altilının kaderni belirleyecek ayaklardan biri olabileceğini düsündüğüm koşuda 13-SON HATIRAN’ı ön planda tutsamda rakipleri şablonda olacaktır.

ALTILI TAHMİNLERİM

5-2-4-3

6-4-9-13-8-1

10 // 6-1-2

3 GÜLE GÜLE

2-4-12

13-4-5-3-2

Herkese BOL SANSLAR..

Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.

Yazar: ozgun1

Avatar
29 yaşında, İzmirde yaşayan bir adamım. 15 yıldır müsterek bahislere katılıyorum. Doğru kurgunun, birazda şansla birleşmesiyle kazanılacak bir oyun olduğunu düşünsemde, bütçeleri sarsmayacak şekilde oynanması taraftarıyım. Saygılarımla..