Ana Sayfa / Tahminler / 1 HAZİRAN 2017 PERŞEMBE İZMİR ALTILI TAHMİNLERİ (ÖZGÜN)
izmir altili tahminleri

1 HAZİRAN 2017 PERŞEMBE İZMİR ALTILI TAHMİNLERİ (ÖZGÜN)

1.AYAK: Cok formda günler geçiren 5-KARAMÜRSEL birkez daha fotoyu önde geçme başarısı gosterebilir. Ancak yine formda isim 2-CALIK, önde bir nebze boş kalması durumunda 4-RUAT, ekürisinide destekleriyle sprint mesafesini iyi ayarlaması halinde 3-KORALAY ilk ayak icin yeterli olabilir.

Sponsorlu Bağlantılar...

2.AYAK: Günün bence en karişık koşusu. Bütçesi müsait olanlar kapamaya kadar gidebilir. Ancak ben incemelerimde 6 ata düşürüp risk alacagım. Rakamsal sıralamam şablonda olacak.

3.AYAK: İlk bakısta ve incelemelerim doğrultusunda, ara sonrasi 2 yariş gören ve ikinci yarışında burdaki rakiplerini sürklase ederek kazanan 10-PINAR SULTAN B.Kurdu idaresinde Alternatif Bankomdur. Rakipleri ise; yine aynı yarışta ikincilik yaparken dısardan cok kuvvetli gelen ancak yetişemeyen 6-KISS ME, sert gruplarda start alırken sırıtmayan, koşununda favori isimleri 1-ERENDIRA ve 2-WRITE TO ELLIE sürpriz icin pistte olacaklar.

4.AYAK: Orjin bakımından kaliye kokan ve son kosusuyla bunu bir nebze olsun gösteren ve rahat kazanan3-GÜLE GÜLE fotoyu birkez daha önde geçmesi muhtemel sonuc olacaktır.

5.AYAK: Uygun grubu bulduğuna inandığım 2-KARADAMAR uyumlu pilotunuda üstüne alip sevdiği piste dönmüş durumda. Alternatif Tek olarak kullanılabilir. Ancak ben burada son yarişları güzel olan ve sürpriz yapmaya aday görduğüm isimler 4-BARBARIAN ve 12-ZARTAR yazıp bekleyecegim.

6.AYAK: Yine altilının kaderni belirleyecek ayaklardan biri olabileceğini düsündüğüm koşuda 13-SON HATIRAN'ı ön planda tutsamda rakipleri şablonda olacaktır.

ALTILI TAHMİNLERİM

5-2-4-3

6-4-9-13-8-1

10 // 6-1-2

3 GÜLE GÜLE

2-4-12

13-4-5-3-2

Herkese BOL SANSLAR..

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hakkında ozgun1

1988 İzmir doğumluyum. Yaklaşık 15 senedir müşterek bahislere katıliyorum. Babadan oğula geçen eğlencedir at yarışları benim için :) Çok yüklü oynamadan güzel kurgularla tahmin yapmaya çalışıyorum. At yarışında kazanmanın en temel kuralının oyun kurgusu olduğunu düşünenlerdenim. Daha sonra sırasıyla şans, takip, çalışmalar geldiğini düsünüyorum. Sonuçta iki canlının birleşmesiyle oluşan bir oyun oynuyoruz.. Saygılarımla