Ana Sayfa / Tahminler / 1 HAZİRAN 2017 PERŞEMBE İZMİR ALTILI TAHMİNLERİ (ÖZGÜN)
izmir altili tahminleri

1 HAZİRAN 2017 PERŞEMBE İZMİR ALTILI TAHMİNLERİ (ÖZGÜN)

1.AYAK: Cok formda günler geçiren 5-KARAMÜRSEL birkez daha fotoyu önde geçme başarısı gosterebilir. Ancak yine formda isim 2-CALIK, önde bir nebze boş kalması durumunda 4-RUAT, ekürisinide destekleriyle sprint mesafesini iyi ayarlaması halinde 3-KORALAY ilk ayak icin yeterli olabilir.

2.AYAK: Günün bence en karişık koşusu. Bütçesi müsait olanlar kapamaya kadar gidebilir. Ancak ben incemelerimde 6 ata düşürüp risk alacagım. Rakamsal sıralamam şablonda olacak.

3.AYAK: İlk bakısta ve incelemelerim doğrultusunda, ara sonrasi 2 yariş gören ve ikinci yarışında burdaki rakiplerini sürklase ederek kazanan 10-PINAR SULTAN B.Kurdu idaresinde Alternatif Bankomdur. Rakipleri ise; yine aynı yarışta ikincilik yaparken dısardan cok kuvvetli gelen ancak yetişemeyen 6-KISS ME, sert gruplarda start alırken sırıtmayan, koşununda favori isimleri 1-ERENDIRA ve 2-WRITE TO ELLIE sürpriz icin pistte olacaklar.

4.AYAK: Orjin bakımından kaliye kokan ve son kosusuyla bunu bir nebze olsun gösteren ve rahat kazanan3-GÜLE GÜLE fotoyu birkez daha önde geçmesi muhtemel sonuc olacaktır.

5.AYAK: Uygun grubu bulduğuna inandığım 2-KARADAMAR uyumlu pilotunuda üstüne alip sevdiği piste dönmüş durumda. Alternatif Tek olarak kullanılabilir. Ancak ben burada son yarişları güzel olan ve sürpriz yapmaya aday görduğüm isimler 4-BARBARIAN ve 12-ZARTAR yazıp bekleyecegim.

6.AYAK: Yine altilının kaderni belirleyecek ayaklardan biri olabileceğini düsündüğüm koşuda 13-SON HATIRAN'ı ön planda tutsamda rakipleri şablonda olacaktır.

ALTILI TAHMİNLERİM

5-2-4-3

6-4-9-13-8-1

10 // 6-1-2

3 GÜLE GÜLE

2-4-12

13-4-5-3-2

Herkese BOL SANSLAR..

Tahmin ve yorumlar tamamen amatör bir anlayışla paylaşılmaktadır.

Sizden gelen yorumlar ve tahminler

avatar
4000

Yazar: ozgun1

Avatar
29 yaşında, İzmirde yaşayan bir adamım. 15 yıldır müsterek bahislere katılıyorum. Doğru kurgunun, birazda şansla birleşmesiyle kazanılacak bir oyun olduğunu düşünsemde, bütçeleri sarsmayacak şekilde oynanması taraftarıyım. Saygılarımla..