istanbul altili tahminleri

2 EYLÜL 2017 CUMARTESİ İSTANBUL AT YARIŞI TAHMİNLERİ (ULUSLARARASI KOŞULAR)

Herkese iyi bayramlar. Uluslararası koşuların ilk günün zayıf programa rağmen çekişmeli koşular olacak. İlk ayak saat 19:00’da başlayacak.

1 – AYAK: Az atlı programda ilk ayak zorlu bir yarışta başlıyor. Bursa çim pistte A3 ikinciliği bulan 5 – KOÇERBEY favorim. Diğer atların durumunu kestirmek zor. Hepsi yaparak oyuna giriyorum.

5 / Hepsi

2 – AYAK: Anadolu koşusunda koşacak yabancı isimlere biraz baktım. 1 – BELGIAN BILL yaşına rağmen halen koşmaya devam ediyor. Son 2 yarışı hariç Dubai meydan da bu mesafede tabelaları bulunuyor. 3 – QURBAAN genelde 1600m ve kısa mesafelerde yarış koşmuş. Sadece son G3 koşusunda bu mesafede koşmuş ve 6 atta 3. bitirmiş. 4 – ABSOLUTE BLAST (IRE) Son 3 yarışın ikisinde 2. ve 3. olurken bu yarışların G3 olduğunu belirteyim. Ekürilerden 5 – BENBATL koşmayacak. Diğer eküri 7 – LESHLAA ise son yarışlarına göre çok iyi görmedim. Mayıs’ta Newmarkette bu mesafede handikap yarışı kazanmış. Bu koşuda BENBATL koşsaydı muhtemelen tek olurdu. Favorim ise 3 – QURBAAN. Bizimkilere gelirsek 9 – SİNYOR ŞAMİL ve 6 – CERASTES‘i ayırmak zor. QURBAAN ya tek ya 5 at yazılır gözüküyor.

3 //4-6-9-1

2 EYLÜL 2017 İSTANBUL YARIŞLARI İÇİN YAPILAN GALOPLAR

3 – AYAK: GÜLAN BİNDA‘nın süratlendireceği yarışı sonlarda ACQUAPURA ve URFAGÜLÜ‘nün ataklarıyla iyice hızlanacağını varsayıyorum. Sprintini yetiştirirse 7 – YAĞMURUN FISILTISI kazanmalı.

7 Banko

4 – AYAK: Çok süratli geçecek yarış ekürlerimize olduğuı gibi tek misafir isim 5 – ARABIAN HOPE‘un da işine yarayacak. 1600m atı olan 3 yaşındaki safkan kazanmaya başladıktan sonra 2 büyük koşuda sonuncu ve üçüncü oldu. 3. olduğu yarışta kazanan isim çok rahat almış olsa da yarış G1.

Geçen sene aynı mesafede yapılan yarışta ekürilerin yarım boyla geçildiği PROMISING RUN yine Godolphin atı. Fakat ekürilerin bu seneki performansı çok çok iyi değil.  Yinede kuponumda yer alacaklar.

3(4)-5

5 – AYAK: Geldik araplara. IFAHR koşusunda son iki senedir kazanan 4 – HANDASSA yine sahnede. 7 yaşına gelen bu at bu sene koştuğu 3 yarışta 6-1-4 totosuna sahip.

HANDASSA

Diğer isim 1 – AL MOUWAFFAK hakkında sağlıklı bilgi bulamadım. Fakat diğer yabancı atlardan daha iyi rakip olabilir. 2 yıl ara verdikten sonra 12 Ağustos’ta bir yarış koşuyor ve 9 atta 3. oluyor. Yarış Grup 1.

AL MOUWAFFAK 

Bizimkilerden at yazmak isteyenler için zor kazansa da 3 – FRİKYA öneririm. Diğer ekürinin şansı düşük gözüküyor.

4-1-3

6 – AYAK: 6 – SERAPHIC takip ettiğim bir isim. 5 – SHAHBANDAR ve müzmin maiden 4 – SEMİH BEY rakipleridir. Koşu gören 7 – SUKİ ve 1 – CANKILIÇ plaseler.

6-5-4-7-1

Kuponum

Hepsi

3 // 4-6-9-1

7

3(4)-5

4-1-3

6-5-4-7-1

Yabancı atlar hakkında bilgi aldığınız sitelerde verilen mesafe ölçüleri hakkında açıklamalar.

Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.
altılı sonuçları

Yazar: admin

Avatar
25 yılı aşkın bir süredir at yarışlarını takip ediyorum ve oynadığım kuponları ücretsiz paylaşmaktayım. Sitemizi mobil uygulamamızdan da takip edebilirsiniz.
10 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Şehmardan atılgan

İyi bayramlar kardeşim

Dinyep

İyi bayramlar

yavuzhan41

Adminim ıkıncı ayakda godolpinin eküri cıkan isminide yaz diğer yabancılar kadar şansı var american hope konusunda kale olarak goruluyor bence en sağlam banko adminim

elektrik

Herkese selam,
Admin çağrısına kulak kabartıyorum ve bildiklerimi yazıyorum.Daha doğrusu bulabildiklerimi
Belgian Bill: Son kazandığı koşu istanbulda. zaten o günde favoi değildi.Sonra 5 yarış koşuyor bunlar hep handikap koşular ve iki 3.lük bir 4.lük son iki koşusu tabela dışı
Qurbaan: Koştuğu 12 yarışın 5 inden galip ayrılan sadece 2 tabela dışı kalmışlığı var. son koşusu grup 3 te 3.lüğü. Listed koşularda 1.likleri var.
Absulute Blast: Qurbaan gibi tabelası çokça olan bir safkan son 3 koşusu grup koşuları… Grup koşularında 1.liği yok ama hep tabela içinde
Leshlaa:Koşu hayatına 2017 de başlamış genelde handikap koşular koşmuş ve6 koşuda sadece 1 galibiyeti ve 2 tabelası bulunuyor

elektrik

devamı…
Arabian Hope: 2016 mayısta 4. olduğu yarıştan sonra 2017 de koştuğu 3 koşuyu üstüste kazanan sonrasında g1 koşuda 3. ve son koşusunda yine g1 koşuda 10. olan Arabian Hope 3.oldugu koşuda 3. 4. at ken 10. olduğu koşuda 1/15 lik bir orana sahipmiş

elektrik

Arap atları hakkında sağlıklı bilgiler edinemedim malesef.
2.ayakta 3Qurbaan ve 4 Absolute power sanki farklı gibiler. 4.Ayakta Arabian hope u tek yazmayacağım. Şimdilik aktaracaklarım bu kadar.Esen kalın :)

10
0
Tahmin paylaş.x
()
x