ankara altili tahminleri

02 EYLÜL 2017 ANKARA AT YARIŞI TAHMİNLERİ ( YAVUZHAN )

Açılışı Ankara programıyla yapmak istedim güzel ve tatlı bir programı görünce oynamadan ve bakmadan geçemedim bugün tam anlamıyla yarışsever olarak yarışlara doyacağımız bir gün olacak.. Ankara programının İstanbul programına göre daha cazip bir ikramiye vereceğini tahmin ediyorum. Herkeze bol şanslar dilerim.

1.AYAK : 2. Altının başlangıç ayağı şartlı 1 3 yaşı arap taylarının katılacağı bu koşuda öncelikli şansı İstanbul programında gözümün aradığı fakat nedense bugün Ankara yarışlarında izleyeceğimiz Ö.Yıldırımlı.  6 UÇANATEŞ’ e veriyorum. Storm girl le anne kardeşi olan ismin kan hattı itibari ile çok kaliteli bir isim olduğunu düşünüyorum. İlk startları olması sebebiyle tam olarak ne şekilde koşacaklarını kestiremediğimden bu yarışı biraz kalabalık tutacam. İdman çalışmalarında gayet güzel gözüken çime yatkın orjinli 4 OĞLUM SABRİ , her geçen gün yapmış olduğu galoplarla kondisyonunu ileri taşıyan 3 DİZDAROĞLU , hızlı bir ayak hattına sahip orjin ile bugün ilk startını alacak olan 2 BARANDİ , yaptığı galopun da oldukça rahat gözüken ve zorlanırsa nasıl bir sonuç çıkaracağı kestirelemeyen 7 YELKİN , yaptığı işlerle bu koşu için yeşil ışık yakan 1 ALPSU ve 5 UÇANARDA ilk ayak için yeterli gördüğüm isimlerdir.

2.AYAK : Kum çim ayırt etmeden çok başarılı yarışlar koşabilen ve bugün ki rakiplerinden çok daha zorlu gruplarda koşup yarışın içinde olan son yarışında ben dahil hayal kırıklığı yaratan bugün uzayan mesafede daha etkili koşmasını beklediğim birazda risk alıp takip ettiğim ismin bugün etkili koşup kazanmasını bekleyeceğim           2 SULTANHAN‘ı kuponumda ilk banko olarak yazıyorum..

3.AYAK : Günün karışık koşularından birisi ön plana çıkan isimler gözükse de geri plandaki isimlerinde birbirleriyle zaman zaman koşup birbirlerini geçmiş oldukları bir  koşu bu yüzden bu koşuyu biraz kalabalık tutacağım. sıralamam  5 UMUTLU , 1 ARTUKLU , 4 SER EMİR, 2 ÇELİKKALKAN , 3 ÇIRAK sıralaması kuponumda yer alacaktır.

4.AYAK : Ön plana çıkan isim doğal olarakda agf tablosunun da favorisi 2 AMIGRA , son sprinti muntazam olan bir isim kazandığı koşudan önce ikinci geldiği yarışında kuponumda yer verdiğim isimlerden biriydi o günde ciddi derece güzel ganyana sahipti bu ismin bugünde kazanması normal sonuç olabilir fakat bu koşuda takip ettiğim isimlerden birisi de olunca o ismi de es geçmek istemedim doğal olarak bu isim kim geçtiğimiz yıl çok güzel işler yapan ve başarılı yarışlar koşan 2017 yılı içersin de koşu görüp aradan sonra tekrar iki koşu gören ve bugün daha hazır gireceği bu koşuda kazanma şansının oldukça fazla olduğunu düşündüğüm 6 TATVAN KIZILCA , amigranın ciddi derecede rakip olacaktır bu isimlerin yanında bu tip grupta her zaman etkili koşabilen ve sevdiği uzun mesafede koşacak olan 3 İLKNUR SULTAN 

5.AYAK : Şartlı 1 bölünen kısmı bu koşuda yarış hazırlıkları ve potansiyel olarak bakıldığında üç ismi rakiplerinden daha ön planda tutuyorum uzun zamandır galop yaparak çalışan ve kondisyon tutan 4 OĞLUM İLKER öncelikli şanslı isim olup alternatif tek adaylarından olabilir gözüyle bakıyorum. Fakat bu yarışa oğlum ilker kadar iddalı girecek olan ve son çalışmalarıyla hayli göz dolduran gürsü gibi bir ismin anne kardeşi 8 ELABARS , yarış hazırlıkları ve seri ayaklı kan hattında gelmesiyle bugün şanslı isimlerden görülen 5 OĞLUMVOLKAN sıralamasıyla bu koşuyu geçiyorum.

6.AYAK : Bugün kapanışı yine takip ettiğim bir isimle yapıyorum . Bugün agf tablosunda geride kalacak olan ve ciddi rakiplerinin yer aldığı bu koşuda bu tip mesafelerde çok etkili koşabilen her ne kadar çok fazla gezdirilse de ayak çabukluğu ve kısa metrajlı koşularda söz sahibi olduğunu düşündüğüm Ankara pistini de seven isim 3 MİRZALAĞA yı günün BANKOSU olarak kuponumda yer veriyorum…

ALTILI ŞABLONUM

1.AYAK : 6,4,3,2,7,1,5

2.AYAK : 2

3.AYAK: 5,1,4,2,3

4.AYAK : 2,6,3

5.AYAK : 4,8,5

6.AYAK : 3

TUTAR : 18,90 TL

Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.
altılı sonuçları

Yazar: yavuzhan41

yavuzhan41
Evli ve bir çocuk babasıyım. Kocaeli'de ikamet ediyorum. Yaklaşık olarak 18 yıldır at yarışlarına karşı bir aşinalığım mevcuttur.Ekip olarak sizlere elimizden geldiğince yardımcı olmak adına çıkardığımız kuponlarımızı sizlerle paylaşmaktan mutluluk duyuyoruz...
11 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
admin

Bol şanslar

admin

Şaşırılmayacak gibi değil :)

Miramiss104

iyi bayramlar bol şans…

Mert

Yavuz abi 2 ataktaki sultanhani neye göre tek veriyorsun at 3 gün önce koşmuş nasıl da olcak gelcek

Mert

Tm sagol abi bol şanslar iyi bayramlar

Fatih

Beyler asıl tabelada ki müslümün bindiği at ses getirecek.Son ayağı 2_4 geç keyfine bak.Bugün amigra yıkılacak benden söylemesi dostlarım.

11
0
Tahmin paylaş.x
()
x