Ana Sayfa / Tahminler / 2 EYLÜL 2017 CUMARTESİ İSTANBUL ENTERNASYONEL ALTILI TAHMİNLERİ (ÖZGÜN)

2 EYLÜL 2017 CUMARTESİ İSTANBUL ENTERNASYONEL ALTILI TAHMİNLERİ (ÖZGÜN)

Uluslararası koşu programında ikramiyenin düşük kalacağını düşünsemde, böyle bir güne tahmin yapmadan geçmek olmazdı. Öncelikle herkese bol şanslar ve milli duygulara yer vererek bizim atlarımızın başarılı olması temennisi ile;

 

1.AYAK: Bu grupta 5-KOCERBEY'in kazanmasını beklesemde, 2-BABAURAL ve kalite bir isim olan ve beklentilerin yüksek olduğu 3-GÜMÜŞKESEN ile ilk ayaktan cıkalım.

2.AYAK: Daha önce bu pistte koşup kazanma başarısı göstermiş olan 1-BELGİAN BİLL ve buradaki rakiplerine oranla kaliteli ve iyi bir at olduğu konuşulan 3-QURBAAN arasındaki mücadele kazananı belirler. Godolphin ekürisinin bu koşuda yalnız kalan atı 7-LESHLAA, birazda duygusal davranarak 6-CERASTES rakip konumdadır. Yine dışardan bu koşuya katılan 4-ABSOLUTE BLAST'ı ilave ederek sürpriz bekleyebiliriz.

3.AYAK: Kalitesini koşması durumunda 3-FLASHİNG GİRL icin kolay yarış olur. Bir diğer sprinter ve pistin aşığı 7-YAĞMURUN FISILTISI ilk rakip olmaya çalışacaktır. 1-ACQUAPURA, 6-URFA GÜLÜ, 5-LADY DERYA ile kapatacağımız koşu olur.

4.AYAK: Godolphin ekürisinin bugün belkide en rahat kazanabileceği kosu burası olacak. Bizimde kaliteli atlarımızın olduğu bu koşuda, duygusallık yapmadan, cok güclü bir sprint yeteneğine sahip olduğunu duyduğum 5-ARABİAN HOPE doğal olarak koşunun favorisi ve benimde 1.BANKOMDUR.

5.AYAK: Ülkemizi cok iyi tanıyan ve pisti seven, herkesinde bildiği üzere burada bu pistte kazadıgı iki koşudada cok rahat görünüm sergileyen 4-HANDASSA birkez daha kazanmaya yakındır. Banko olarak değerlendirilebilir. Yıkacak olanlar icin G1 galibiyetleri olan Maktoum yetiştirmesi safkan 1-AL MOUWAFFAK'a şans tanımalıdır.

6.AYAK: Dişi olmasına rağmen 6-SERAPHIC burada lazanmaya yakın gördüğüm isimdir. 5-SHAHBANDAR, 1-CANKILIC ve 4-SEMİHBEY favorimin hatasında devrede olacak taylardır.

ALTILI TAHMİNLERİM

5-3-2

1-3-7-6-4

3-7-6-1-5

5 ARABİAN HOPE

4 // 1

6-5-1-4

BOL ŞANSLAR..

Tahmin ve yorumlar tamamen amatör bir anlayışla paylaşılmaktadır.

1
Sizden gelen yorumlar ve tahminler

avatar
4000
admin
Yönetici

Bol şanslar

Yazar: ozgun1

Avatar
29 yaşında, İzmirde yaşayan bir adamım. 15 yıldır müsterek bahislere katılıyorum. Doğru kurgunun, birazda şansla birleşmesiyle kazanılacak bir oyun olduğunu düşünsemde, bütçeleri sarsmayacak şekilde oynanması taraftarıyım. Saygılarımla..