ankara altili tahminleri ertanbey

19 TEMMUZ SALI 2016 ANKARA AT YARIŞI TAHMINLERI (ErtanBEY)

1.AYAK : Son 5 yarışından 3 birincilik çıkaran ve adeta bir üst gruba meydan okuyacak derecelerle rahat Yarışlar kazanan (10)BABA IHSAN yakalamış olduğu uygun kilo ve mesafe avantajıyla koşuyu kazanmaya en yakın safkandır.Rakip olarak ise Met.Kılıç ile yaptığı son 5 galoptada çok iyi dereceler sergileyen ve en sevdiği pist mesafede start alacak olan (8)ZULÜMKAR olur kanaatindeyim.Eğer yazacak olursak inanın çok ata şans vermeniz gerekir.Ben oyum stili olarak ilk ayağı en az atla geçmekle her zaman altılı yakalamak için daha çok Şanslı olabileceğini Düşünen biriyim.Gelmezsede 5li ganyanla Kaldığımız yerden devam :) Koşunun süprizini ise bir solukta bitirecek hazırlıklara ve kaliteyi sahip takibimdeki safkan (6)ARAPKIR’dan bekliyorum,,

SIRALAMAM : 10.8 / 6 

2.AYAK : Yaklaşık olarak 8 aylık aradan sonra gördüğü iki yarış ile açıklarını kapattığını düşündüğüm ve bu koşu dahil olmak üzere her an bir patlama beklediğim (3)GÖKBURCU gizli favorimdir.Son dönemde artan formu bulunan ve takibime 5 yarış önceden başladığım ve iki yarış önce kazandıktan sonra son yarışında ciddi favori çıkmasına rağmen buradaki rakiplerine geçilen (10)BERKEBEY bugün biraz daha geri planda çıkacak olmasıyla ve cuma yaptığı 800/55 işiyle benim diğer şans verdiğim isimdir.Aradan sonra son başarılı ikinciliği ile (7)ÖZREİS Favorilerime Kök söktürecek kadar iyi durumda.Ben bu ayağı 4 atla geçebileceğimi düşünüyorum.son olarak Koşunun süprizini ise başarılı son yarışından sonra cuma günkü sprintiylede göz okşayan ve takip listemde en üstlerde yer alan adeta yarış kollayan (12)UÇANMERT yapabilir dikkat dikkat…

SIRALAMAM : 3.10.7.12

3.AYAK : Gerek pist çalışmaları ve galopları gerekse yeni start alacak olmalarından dolayı ben bu ayağı kalabalık tutacağım.Çünkü inanın hem galoplarla hem orjin olarak çok önde bir safkan bulamadım.Bütçeniz ölçülerinde çok ata yer vermenizde fayda var

SIRALAMAM : 2.1.7.4.8.6.3.5

4.AYAK : Bir süre aradan sonra koştuğu yarışında güzel bir süprize imza atarak uzak farkla kazanana ve formu yine üst düzeyde olan (5)BORDONARO ve o yarışta uzak geçildiği Yarışın favorisi olan bu yarışına geçen yarışından daha iyi hazırlanan (6)BAWIKAL arasındaki mücadeleye bu yarışına birincilik hedef yapılarak hazırlanan son acı  sprinti yerinde atarsa (2)MY HEART katılabilir.Mesafe kısa gelsene Yarışın süprizini (3)STEPPE EAGLE yapabilir..

SIRALAMAM : 5.6.2

5.AYAK : Her hafta bir başkasının kazandığı Şartlı 5 4yukarı yaşlı Arap atlarının koşusunda herşey olabilir o Yüzden taktik Savaşından kimin galip çıkacağını kestirmek zor favorim son ikinciliği sonrası en son yaptığı 1000 galobunda 1.08lere kadar inen (5)YÜKSELIM ve son yarışında fiyakalı kazandıktan sonra bir süre ara verip dinlendirilen (1)KORALAY yarışı iyi yerlerde takip edebilirse çok Şanslı olacaktır,Eküri avantajıyla (4)ULAKÇI ve sevdiği mesafenin yanı sıra uygun kilosuylada Göze çarpan (3)KAÇIN GELIYOR arasında en az hata yapan kazanacaktır,

SIRALAMAM : 5.1.4.3

6.AYAK : Hayatının üçüncü startında MAGFELLOW MİSS ELENİ ve KAREEM üçlüsünün bitirdiği yarıştan sonra 8.cide olsa o yarışta aklımın bir köşesine yazmıştım bu tayı,daha sonra kumda 1200 arkasına da Anlamsız bir 2000 metre koşturulduktan sonra uygun yarış ve uygun mesafe çim koşmasını beklerken yaklaşık 5-6 ay civarında ara veren ve verdiği aradan sonra iki yarış gösterilen,bir önceki yarışını çok olumlu bulurken takip listeme tekrar en üst sıradan giren muhtemelen 30-40 lira civarı ganyanla koşmasını beklediğim (16)SALNAZAR’ın zorda olsa son viraj dönerken önde kaçıp veya öndeki ATI çok yakın takip edip virajı avanatajlı bir şekilde dönmesini bekliyorum ve oradan aldığı avansla potaya süzülerek kazanmasını bekliyorum risklide olsa BANKOMDUR…Rakip yazmak isteyenlere yine uzun aradan sonra yarış gören grubun nitelikli safkanlarından Olan ve her an patlama yapabilecek kapasitede olan (9)LOVELY PRENS ve ilgililerinin çok güvenip birincilik bekledikleri (5)NURKO öneririm..

SIRALAMAM : 16 banko…

ALTILI KUPONUM:

10.8.6

3.10.7.12

2.1.7.4.8.6.5.3

5.6.2

5.1.4.3

16

Herkese bol şanslar dilerim…

Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.

Yazar: ERTANBEY

Avatar
1978 yılında doğup Turkiyede büyüyen at yarışını hobi olarak gören ve eğlenmek için oynayan birisiyim.Özel bir şirkette çalışıyorum.amacım bilgi ve birikimlerimi sizlerle paylaşmak.umarım karşılıklı etkileşim ile bunu sağlarız.
41 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
admin

Bol şanslar

Stefano

Bol şanslar ,bol kazançlar..

Barışçı

bol şans bombacı

Barışçı

ben karıştırdım iyice ertanbey :) bol şans

Barışçı

aynen yaa düşün nasıl yer etmiş bilinçaltımızda :)

admin

:)))

COMMANDANTE

Bol şanslar Ertanbey başarılar bombalar bombalar :))

Bombaci

Bol şans GUFRE pardon COMMANDANTE amann BARIŞÇI of bir türlü diyemedim ERTAN BEY 😂😂😂😂

COMMANDANTE

😂😂😂😂

cupree

Herkese selamlar…
ALTILI ŞABLONUM
!.Ayak: 2.4.10.1.7.8.9
1.Ayak: 12 UÇAN MERT
3.Ayak: 1.2.7.5.4
4.Ayak: 5.6.3.2.7
5.Ayak: 1.4
6. Ayak : 3 LEFKELİ
Yorumlarınızı bekliyorum… Bol şans

Mehmet

Yemcireşit tek olurmu

Barışçı

Bugün her ayakta birkaç isme dikkat çekeceğim: 1.AYAK: SARPBEY, ALARAM 2.AYAK: SENCERHAN 3.AYAK: JIDICIOUS 4.AYAK:BORDONARO 5.AYAK:KAÇINGELİYOR 6.AYAK: MISTER NO, WESTERN POWER. Herkese bol şans diliyorum.

Timothy

Slmlar herkese. Ertanbey kardeşim, bugünkü yorumlarından sonra Anladım ki, bugün de bize ekmek yok… 😊 Ne zaman ertanbey ile aynı atları tutsak işimiz rast gitmiyor. Son ayakta Dünden beri SALNAZAR ile uğraşıyorum. Ancak galoplarına bakınca fikir değiştirdim. SALNAZAR ın galobunu Müslüm ÇELİK yaptırmış ama gidip LOVELY PRENS e binmiş ki bencede doğru karar. LOVELY PRENS geçen sene bu zamanlar İstanbul’da 1400 çim kazanmış hemde üst grupta. 10 ay ara sonrasında bır döndolaş yaptırmışlar. Galoplarından dúzeldiği belli. Müslüm Çelik in de onayını almışlar. Sanırım yarışa gidiyorlar. Sen Ne dersin ertanbey? Herkese bol Şans

Azor Ahai

ertan abi senin salazar hakkında diğer taraflarda atıp tutuyodumda timotyde değince işin rengi değişti gelirse hande yenerden mor yada bana kırmızı çok yakışıyoyu armağan et :)

Timothy

Diğer dostların yazdıkları atları görünce son ayağı sabırsızlıkla bekliyorum. SALNAZAR da ertanbey, HAWKER HUNTER de By creed, XASİ de Bombacı, VELOCİTY de sheva, LOVELY PRENS de Timothy… 😊.
Hey yavrum hey. Yarışa bak. Herkes tevziye talip.

Bombaci

Ertan benim tüm kalbim seninle :) o at çok önemli

Barışçı

WESTERN POWER da benim :)

COMMANDANTE

2.6.7.8.10
2.3.4.7.10.12
1.3.7
5
3.4.5
5.7.9.12.14.15.16

Bugün çalışamadım burdaki yorumlardan ortaya karışık yaptım bunu yatırdım :)

Bombaci

Çok sağlam karışık olmuş:))) bol şanslar

COMMANDANTE

Saol bombacı Kocaeli oynamayıp tek kupon yapayım sağlam olsun dedim :)

Timothy

Müslüm Çelik ile ilgili olarak bir şey söylemek istiyorum. Son 20 yarışının 11 i tabelada 2 si ganyan. Bu gayet iyi bir jokey istatistiği. Bu tarz alt gruplarda jokey tercihi çok önemli. Üst gruplarda bu tercihlerin önemli azalıyor çünkü kalite farkları kapanıyor. Ama handikap 14 / 15 şart 2/3 maiden gibi yarışlarda tercihleri gözetmek gerekir dıye düşünüyorum. Ayrıca bugün aynı şeyi ORMANCI DAYI – TANSELHANIM ikilisi için H.Çizik açısından da düşünmek lazım.

Timothy

Barışçı WESTERN POWER ile AGF çıktı. 😊😊😊

Azor Ahai

son ayaga tabelamı yapsak hepsı 10 ganyandan yukarıdır atların :))

Azor Ahai

valla ben son 400e kadar heyecan yaptım yeter öne hiç gelemeyenler düşünsün :)))

Timothy

Ben 3. oldum. 😊😊

COMMANDANTE

7 atta yattım ya la son ayaktan :))

41
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x