19 MAYIS CUMARTESİ ANKARA AT YARIŞI TAHMİNLERİ (COMMANDANTE)

1.AYAK: Ara sonrası iki yarış gören, gördüğü son yarışı kendisine göre kısa olmasından dolayı birincilik yapamayan fakat buna rağmen son düzlükteki aksiyonları ile dikkatimi çekip uzuna çıktığı ilk yarışında tek oyna notunu düştüğüm, yarışa baktığımda ise QUADIS ve BEYAZ BULUT gibi isimlerin olması koşunun süratli gidecek olacağını düşündürdü bu da benim bankomun işine yarayacak bir senaryo. 3-KISS YOUR HANDS’in son düzlükteki atakları ile koşuyu lehine çevirmesini bekliyorum BANKOM.

2.AYAK: Hep iyi koşsa da start probleminden dolayı birincilik almakta zorlanan 6-SAMRAVHAN bugün için startta çok fazla oyalanmadığı takdirde GÜMBÜRGÜMBÜR ve KARAFIRAT gibi süratli isimlerin olduğu yarışta kendisine rakip olarak gördüğüm ECE LION ve STRABON’a göre bomboş kg ile start alacak olup sonlarda yapacağı ataklar ile koşuyu lehine çevirecektir BANKOM.

3.AYAK: Açıkcası bu yarışla ilgili kafama yatan tek senaryo RUNNER BULL’un COPPERFIELD’e yapacağı pres ile koşunun bir hayli süratleneceği ve sonlarda kuvvetli gelecek 6-TATVAN İNCİSİ, 2-PERFECT WARRIOR ve 1-ORADINARIO arasında çetin bir birincilik mücadelesi yaşanacağı yönünde.

4.AYAK: Sezonun henüz başında olsak da bugüne kadar verdiği yavrular ile dikkatimi çeken ŞİMŞEĞİNOĞLU’nun yavrusu 7-TOYDEMİRCAN favorim olup muhteşem bir orijine sahip olan ve ilk koşusunda ne yapacağını merak ettiğim 6-TAMERŞAH tek rakip gördüğüm isim.

5.AYAK: Dört isimi birbirinden ayıramadım sıralamam şablondadır.

6.AYAK: Ara sonrası gördüğü iki yarış ile istenilen seviyeye geldiğini düşündüğüm 10-KARACA GÜZELİ favorim. Hep iyi koşan eküri destekli 2-ELABARS, kazandığı tek yarışta bende tek olan bana ve takipçilerime güzel bir ikramiye kazandıran 4-ARAYEKYİ, Akın Sözen tercihi ile 5-ASİL RÜZGAR, son yarışındaki tabelası ile 7-DUGEM, 1-ECLIPSE ve koşunun bombasını beklediğim 9-İSTİKBALİM sırasıyla şans verdiğim isimler.

ALTILI ŞABLONUM

1.AYAK: 3

2.AYAK: 6

3.AYAK: 6-2-1

4.AYAK: 7-6

5.AYAK: 1-2-3-5

6.AYAK: 10-2-4-5-7-1-9

KUPON TUTARI: 11.76 TL

Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.
altılı sonuçları

Yazar: COMMANDANTE

COMMANDANTE
Üniversite mezunuyum, evli ve bir çocuk babasıyım, yaklaşık 15 senedir at yarışlarına bahissever olarak katılmaktayım.
13 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
admin

Bol şanslar Arda

Mehmet28

bol şans

efe

Emeğine sağlık

admin

Güzel bir simitçi altılısı :)

1.Ayak : 1,2,3,4,5,6,7,8,9
2.Ayak : 1,2,3,4,5,6,7,8
3.Ayak : 4,6
4.Ayak : 2
5.Ayak : 1,2,3,4
6.Ayak : 2

admin

Kupon iptal.

admin

40 tane simit yerim bu kuponu oynayacağıma :)

admin

Buna evrildi.

1.Ayak : 3,4,6,9
2.Ayak : 3
3.Ayak : 2,4,6
4.Ayak : 2,7,9
5.Ayak : 1,2,3,4,5,6,7
6.Ayak : 1,2,10

ÖMER

İZMİR İÇİN Bİ ŞEYLER SÖYLERMİSİNİZ TEŞEKKÜRLER