Ana Sayfa / Tahminler / 19 MAYIS 2017 CUMA İSTANBUL ALTILI TAHMİNLERİ (MEHMET28)
istanbul altili tahminleri

19 MAYIS 2017 CUMA İSTANBUL ALTILI TAHMİNLERİ (MEHMET28)

İstanbul'da oldukça ters bir kurgum var. Plase bir atla başlayıp, favori çıksa bile tek olarak tercih edilmesinin zor olduğunu düşündüğüm bir diğer atla büyük bir ikramiye kovalama peşindeyim. Bu riskli tercih  bakalım neler getirecek.

1. AYAK: Uzayan mesafe lehine olan (7) GOLDINIADIS, sonlarda gruba hakim olup kazanmaya yakın isimdir. Riske girmek istemeyenlere (6) YİĞİTER ve (9) ŞEYTAN TÜYÜ önereceğim isimler.

2. AYAK: İyi bir kan hattına sahip olan ve son yarışında verdiği olumlu sinyalle (6) GRAND EFE, bugün risk alacağım ikinci isim olacak. Tek hakkını başka yerde kullanıp at yazacaklara (2) DAIMON ve (7) İSMİHAN'ı öneririm.

3. AYAK: Tempo (4) OĞLUM BERAT ve (5) PAIX için avantaj olsa da bu ayakta riske girmek istemiyorum. Tercihim HEPSİ olacaktı ancak kuponu fazla büyütmemek adına 2 at dışarıda bırakacağım.

4. AYAK: (2) TALİPHAN birbirinden başarılı iki yarışla kariyerine harika başladı. Büyük favori olacaktır bunu da hak ediyor. Dileyen tek atabilir ama ben sürpriz çıksın istiyorum ve HEPSİ diyorum.

5. AYAK: Öne çıkan isimler var ancak sprint mesafesini ayarlayamayabilirler ve sıkıntı olabilir diye düşünüyorum. Çok sürpriz durumda olacak (7) BÜYÜK MATMAZEL'in de çalışmaları da ilgimi çekti. Bir ters at daha bulma umuduyla ikinci kez HEPSİ.

6. AYAK: İlk yarışından başarılı bir ikincilik çıkaran (1) BABA DOSTU, Victory Is Ours ile anneden kardeş olan (5) DOYOUN HEARTED ve çimde etkili olmasını beklediğim (3) BOĞAÇHAN son ayak tercihlerim.

ŞABLONUM
1.AYAK: 7
2.AYAK: 6
3.AYAK: 4,5,7,(8,9)2,1
4.AYAK: 2,1,6,5,3,4
5.AYAK: 9,10,1,7/2,3,4,6,11/5,8
6.AYAK: 1,5,3

2
Sizden gelen yorumlar ve tahminler

avatar
500
ETC
Üye

19 Mayıs 2017 İSTANBUL yorum ve tahminlerimle ve selamlarımla… 1.AYAK: Son uzun mesafe startında iyi iş çıkaran ve genellikle ağır sıklette uzun mesafe koşmaya alışık olan BÖRTEÇİNE, uzun zaman sonraki ilk uzun mesafe ÇİM koşusunda Özcan YILDIRIM ile liderliği bulan YİĞİTER başta tercihlenmesi gereken isimler olup, Adana’dan getirilen ve son uzun mesafe ÇİM sınavında epey kalite atların önünde hafif sıklette 2.lik elde eden ve bu koşuda da grubunun en hafif sıkletinde izleyeceğimiz ŞEYTAN TÜYÜ’nü kuponlara süpriz olarak değerlendirilmesi yönünde görüş bildirmek istiyorum. 2.AYAK: Son ÇİM startında elde ettiği tabela derecesi ile geliyorum sinyalleri veren ve bu defa tecrübeli jokey Mehmet… Read more »

ETC
Üye

bol şanslar

Yazar: Mehmet28

İsmim Mehmet, 37 yaşındayım ve İstanbul'da yaşıyorum. Zaman zaman ara versem de 20 yıldır at yarışı oynuyorum.