istanbul altili tahminleri

19 MAYIS 2017 CUMA İSTANBUL ALTILI GANYAN TAHMİNLERİ (TİMOTHY)

Selamlar herkese; umarım herşey gönlümüzce olur. Bol şanslar.

1.AYAK: (3) VİCTORY SUN, (6) YİĞİTER ve (7) GOLDINIADIS yazarak bu ayağı geçmeye çalışacağım. Çünkü at yazmaya başlarsam hepsine kadar gider.

2.AYAK: Çok riskli olsa da son yarışı ve uyumlu aprantisi ile (3)ENTERTAINMENT banko.

3.AYAK: Fetih koşusunda Vıctory Is Ours ve Fly By Me düzlükte “ya sana, ya bana” deyince, sol şeritten selektör bile yapmadan geçip, dökülenleri toplayarak kazanan (4)OĞLUM BERAT favorim. Ancak bu yarışta yeniden düzelme sinyalleri veren (2) GÜNGÖR BABA, sağı solu belli olmayan Kızılca ekürileri (6) GLOIN-(8) EUPRHATES ve Özcan Yıldırım’ın tercihini alan (7) CURTARALO bence yazılmalı.

4.AYAK: Bünyesinde bir çok hikaye barındıran çok güzel bir yarış bizi bekliyor. Yarışın favorisi (2) TALİPHAN ile başlayalım. Bugünkü rakiplerinden Nuriş’i geçip 60 kilo ile kazandığı 1000 Çim yarışında 1.04.65 yaparak Sungurberk’e ait pist rekorunu egale etti. Bu koşu bile tayın kalitesini ortaya koymaya yeterli. Ancak Taliphan’ın geçtiği (6) NURİŞ‘i de hafife almamak gerek, çünkü bir önceki yarışında 1000 kumda koşup kazandığında yaptığı 1.06.66 lık derece, tüm taylar arasında son 5 yılda yapılan en iyi derece. Taliphan bile ilk koşusunu kazanırken 1000 kumda 1.06.80 yapmıştı. Yani her iki tay da ileride çok at olacak izlenimini veriyor. Peki Bursa’dan gelen (1) MANİDAR onlardan az at mı? Sanmıyorum. Manidar’ın kazandığı ilk koşusunda Bursa’da 1000 metrede yaptığı 1.08.39 luk derece, pist rekoru olarak kayıtlara geçti. Karataş ile ne yapacağı merak konusu. Ayrıca stil olarak çok zor bir taya benziyor. Manidar yanında at isteyen asap bozucu bir tay. İki yarışında da yanına at gelince bir daha veriyor, ancak ne arttırıyor, ne de ayırıyor. Bana feci halde Yavuzhan’ı hatırlattı. Bu yarışta Manidar ve Nuriş önlerde kapışırsa yarış çok acayip tempolara çıkabilir. Bu üç tay içinde sprint de atabilen Taliphan sonlarda gelir yarışı kazanır. Benim bankomdur. Ancak Manidar ve Nuriş de boş taylar değil.

5.AYAK: Çimdeki eziyeti son bularak yeniden kum piste dönen (1) CEP DURAK benim favorim. Son yarışı ile (9) GÜLEN BİNDA ve Karataş’lı kalite safkan (10) SİERRA MAESTRA rakipleri. Süprizde (2) HATCHE, Adana’dan formda dönen (4) ASTRONOMİK yazılabilir.

6.AYAK: Altılının en zor ayağı. Vıctory Is Ours’un anneden kardeşi (5) DOYOUN HEARTED, son koşuları ile (1) BABA DOSTU, (3)BOĞAÇHAN ve (14) DONNA NOBLE mutlaka yazılmalı. Ancak (2) BILBAO, (13) TREE OF WISDOM, (10) SAILING KNIGHT ve (4)CASAMENTO nun da şansının olduğuna inanıyorum. Bütçeler el verdiğince takviye lazım.

TAHMİNLERİM:
1.AYAK: 3-6-7 // H
2.AYAK: 3
3.AYAK: 4-2-(9-8)-7 // 1-6
4.AYAK: 2
5.AYAK: 1-9-10-2-4
6.AYAK: 5-1-3-14-2-13-10-4 // H
TUTAR: 28,80 TL.
Herkese bol şanslar.

Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.
altılı sonuçları

Yazar: timothy

Avatar
At yarışını, üniversite öğrenciliğimden beri yaklaşık 25 yıldır takip ediyorum. 44 Yaşında evli ve 2 çocuk babasıyım. İzmirliyim.
2 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
admin

Selamlar, bol şanslar

Timothy

Sana da bol Şanslar dilerim admin.

2
0
Tahmin paylaş.x
()
x