19 HAZİRAN 2018 SALI KOCAELİ ALTILI GANYAN TAHMİNLERİ (PINARBASILI)

1.AYAK: İstanbul’da bu yarış için uzun süredir hazırlanan ve son 800 galobunda rakiplerine nazaran oldukça rahat gözüken 8-USTAOĞLU ve Bursa’dan buraya çok hazır gelen 2-CAHİT AĞA ekonomik kuponlar için yeterlidir. Geniş kupon yapacaklar veya ilk ayaktan risk almak istemeyenler için önerim sırasıyla; Bursa’daki hazırlıklarıyla dikkat çeken 1-BARIŞALIM ve Taniyit’lerin 2 tayı 10-YURTYAPAN ve 9-YENİ KRAL’dır. Yeri olanlar 6-Şahinsemih’i kuponuna eklemelidir.

SIRALAMAM: 8-2//1-10-9

2.AYAK: 2.ayakta takibimdeki atların plase ve sürpriz konumda çıkması dolayısıyla fazla ata şans vereceğim. İlk şansı Maiden’dan çıktıktan sonra İstanbul çiminde bir yarış görüp tekrar kazandığı piste dönen 8-RASİMBEY’e veriyorum. Hayatının ilk yarışını çimde kazanıp ondan sonra potansiyelini bir türlü yansıtamayan 5-CUTTHROAT ve henüz Maiden olmasına rağmen eli kulağında olan 12-KIZIL KARTAL favorim kadar güvendiğim isimlerdir. 2 kez kazandığı bu piste çıkmadan önce İstanbul’da koşu görüp nefes açan 2-BATI SİHİRBAZI ve Bursa ve Kocaeli’nde bu mesafelerde tabela dışı koşuları olsa da bu yarış için özenle hazırlanan 3-ANFIELD ekonomik kuponlara yazılması gereken diğer taylardır. Sürprizde ise son çim yarışı önemsenmemesi gereken mesafesinde koşacak 9-YILDIZHAN AĞA, canlı bomba 6-ÖNEMLİ ve mesafe deneyimi bulunan idmandan sinyalli 14-PAN ŞKRYEL yer alacaktır. 1-Barbo ve 7-Turkish Chrome’u bu yarıştan itibaren takibime alıyorum.

SIRALAMAM: 8-5-12-2-3//9-6-14

3.AYAK: 5 aylık aradan sonra koşmuş olduğu 3 yarışla kondisyon açığını tamamen kapatan 3-URLA DESTANI, Bursa’daki son 600/41,7 27,5R galobu ile kazanmaya hazır olduğunu gösterdi, uygun grupta ilk atımdır. 2 yarış önce banko olarak önerdiğim, son yarışında Ankara’nın formda atlarıyla koşup varlık gösteremeyen 2-TUTARLI mutlaka yazacağım diğer isimdir. Sonrasında buradaki son 3 yarışında ilk 2’den düşmeyen, ağır kilosuna rağmen idman görüntüsüyle beğendiğim 1-İRFAN ve uygun kilosu ile istim üzerindeki 14-FEHİMAN yazılması gereken diğer safkanlardır. Sürpriz at arayanlar 9-Diyarbeyi, 11-Sağnakhan ve 12-Kalaycıkaya’yı değerlendirebilir.

SIRALAMAM: 3-2-1-14

4.AYAK: Yarışın 2 favorisine çeşitli sebeplerle kuponumda yer vermeyeceğimi belirterek ilk şansı koşunun tempolu gidecek olması lehine 5-HERCULES’e veriyorum. Bursa ve Kocaeli’ndeki uzun mesafeli başarılı koşuları ile 9-TRITON ve Ekim’den beri şeytanın bacağını kıramayan 3-DYMAXION sevdiği pistte değerlendireceğim diğer safkanlardır.

SIRALAMAM: 5-9-3

5.AYAK: Bu yarışta tek atacağım safkanın üzerindeki apranti kardeşimiz bugün için 3.defa Taniyit’lerin atlarına biniyor. İlk başta bu dikkatimi çekmişti, yarışı da detaylı incelediğimde güvenilecek limanın 1-BABALARINBABASI olduğuna karar verdim. Bugün bu at bankomdur. Starttan düzgün çıkması halinde şansı olacak 3-Apasbey ve yarış içerisinde aprantisi iyi idare ederse 7-Emirsoy bu ayaktaki canlı bombalardır.

SIRALAMAM: 1

6.AYAK: Keyifli geçmesini beklediğim programın son ayağında form durumları itibariyle 2-ELLIANNA, 4-RABİA HANIM ve 7-FERFORJE’yi kuponuma yazıyorum. Bu ayağa sermayeli gelen yarışseverler 15-Selincan, 16-Important, 6-Datçalı, 5-Bellevue ve 1-Diyadin’i imkanlar dahilinde mutlaka değerlendirmelidir.

SIRALAMAM: 2-4-7

KOCAELİ ALTILIM:

8-2//1-10-9

8-5-12-2-3//9-6-14

3-2-1-14

5-9-3

1

2-4-7

EKONOMİK KUPON: 25,20 TL

GENİŞ KUPON: 100,80 TL

Bütün yarışseverlere bol şans, yazdığınız atlar gelsin…

Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.
altılı sonuçları

Yazar: PINARBASILI

PINARBASILI
Merhaba, 1986 İzmir doğumluyum. Özel bir şirkette muhasebecilik yapmaktayım. 2014'ten beri at yarışları ile ilgilenmekteyim. Kendime has analiz ve yorumlarım ile sizlere faydalı olmak amacındayım.
2 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
admin

Bol şanslar

2
0
Tahmin paylaş.x
()
x