20 HAZİRAN 2018 ÇARŞAMBA İSTANBUL AT YARIŞI TAHMİNLERİ ( YAVUZHAN )

Hafta sonundan itibaren koşular üzerinde havanın anlık yağmurlardan dolayı sürekli sürpriz sonuçlara ve yüksek ikramiyeleri yönelik oyunlar çıkarması son bir kaç gündür tadımı kaçırmış olsa da bugün de iyi bir ikramiyenin çıkacağı düşüncesi içerisinde yarışseverlerimize Bol şanslar dilerim.

1.AYAK : Koşuya bakıldığında kağıt üzerinde göze çarpan yarışın favori konumunda olacak isim bariz bir şekilde ŞÜKRÜ olacağı çok açık fakat bu ismi bir çok yarışında banko tercihlerim arasında yer vermiş olsam da bugün yatacak olsam da başlangıç ayağından yatmayı tercih edip kurgumu farklı bir ismin üzerinde yapacağım. Şükrünün stili çok açık bir şekilde kendi temposunu önde hissettirmesi halinde yarışı istediği şekilde yönlendirmesi fakat bugün kendisine ters önde rahatsız edecek rakiplerini gördüğüm anda bu ismin kendisine baskı yapıldığında yarışta çok fazla varlık gösterememesi. Bu sebeple ön tarafta süratli gidecek olan yarışı en iyi değerlendirmesini beklediğim kısa bir süre geri çekilip dinlendirilen ve sorunları giderilen bugün bu tip uzun mesafeli yarışlarda süratli olarak gidecek bu yarışı etkili düzlük sprintiyle neticeye varmasını beklediğim ve İstanbul İç pistte yapmış olduğu son kısa işinde 600 / 40 ,2 400 / 26,3  yaparak sonlarda nedenli diri gireceğini belli eden 9 YEŞİL YOL’u  kuponumda BANKO olarak tek geçiyorum.

2.AYAK : Bölünen Maidenin birinci ayağının 2.Ayağa tekabül etmesi ve günün ganyanını barındırması muhtemelen %80  agf tablosunda çıkacak olan favori ismin gelmeyeceğinin net göstergesi olarak görüyorum. Koşunun favori konumunda çıkabilecek iki isim ön planda olacaktır. Ara sonrası koşu görüp nefes açan ve kondisyon kazanan ismin ilk uzun mesafeli sınavında orijin olarak çok fazla etkileneceğini düşünmüyorum 3 ES KARAYEL ES ilk şanslı isim olup, Adana pistinden İstanbula gelen ve kum piste etkili yarışları olan bugün etkili bir yarış yapacak 1 BİG VİCTORY ikilisinden birisi muhtemelen yarışın favorisi çıkacaktır. Bu iki ismin dışında yarış hazırlıkları ve sürpriz yapabilecek potansiyel barındırdığını düşündüğüm isimlerden İstanbul idman pistinde ki hazırlıklarında oldukça başarılı işler ortaya koyan ve idman görüntüsünü yarışa yansıtması durumunda koşunun büyük sürprizine imza atabilecek baba kan hattından uzun mesafeye gideceğini düşündüğüm 6 NEDİMHAN, Son dikkat çekici üçüncülüğünde sonlarda çok kuvvetli gelerek yakın ara üçüncü olan uzayan mesafede ters bir yarış gelebilecek 5 HEYCANLI ve uzun mesafeye gideceğini düşündüğüm pisti yadırgamadığı taktirde etkili bir sonuca imza atmasını beklediğim 9 TOLERANS bölünen Maidenin ilk ayağında şans verdiğim isimlerdir.

3.AYAK : Yamak statüsünde olan 4 Yaşlılara ait şartlı mücadele bakıldığında istikrarsız isimlerin bir araya toplandığı çok büyük sürpriz sonucun çıkabileceği bir koşu gözükmüş olsa da ikinci tek tercihimi bu kritik koşuda kullanmak istiyorum. Rakiplerine oranla haziran ayı boyunca idman hazırlıklarında oldukça iyi işler çıkaran kısa bir süre geri alınan ismin bugün sevdiği uzun mesafede rakiplerine çok kolay bir şekilde üstünlük sağlayacağını düşünüyorum. Özellikle 10 haziran tarihinde yapmış olduğu uzun galopunda 1000 / 1,09 400 / 2 7 işinde bu koşuyu kolay kazanmasını beklediğim muhtemelen yarış içerisinde favori yada plase çıkması muhtemel 3 DOĞUŞAN’ı günün BANKO’su olarak kuponumda tek geçiyorum.

4.AYAK : Günün bana göre en zor koşularından birisi özellikle de birçok yarışseverin usta pilot hayranlığından dolayı agf tablosunun çok üst sıralarında olmasını beklediğim ismin gelmemesi durumunda çok cazip bir ikramiye çıkmasını beklediğim bu koşuda eksiksiz bütün isimlere şans veriyorum. Plase isimlerden birisi gelmesinde durumunda dahi sürpriz olan bu koşuda HEPSİ diyerek geçiyorum. Az at tercih edecekler için özellikle Ankara pistinde yapmış olduğu hazırlıklarında çok iyi işler çıkaran önde çok fazla baskı altında kalmadığı taktirde etkili bir yarış gelebilecek 4 İNFİCAR değerlendirilmesi gereken bir isimdir.

5.AYAK : Zorlu bir mücadele çok ilginçtir ki bugünden yazıyorum geçen yarışında üzerinde H.Karataş bulunduğunda yarışın favori çıkan ismin bugün geri planda kalacağı fakat bugün kendisinin Bursa pistinde ki son yapmış olduğu işlerinde ve sonunda S.Boyrazın seçerek koşu koşmaya başlamasıyla çok daha net neticeler içerisinde koşuyu sonlarda rakiplerini avlayarak kazanmasını beklediğim 7 PRENCESS Dİ koşu içerisinde ön planda tuttuğum isim olup, mesafe biraz daha alehine olduğunu düşündüğüm 4 MY BILLIONAIRE, kısadan uzuna döndüğü yarışında çok etkili bir ikincilik alan ve koruduğu formuyla bugünde sonuca gidebilecek 2 BAVİ REŞ, kendisine o kadar laf attıktan sonra bugün ters bir yarış gelebilecek seri ayaklardan 3 İLKAAN sıralaması koşu içerisinde şanslı gördüğüm isimlerdir.

6.AYAK : Bölünen Maidenin son ayağında Yarışın favori çıkması muhtemel ismin koşuyu kazanmaya yakın olduğunu söylemek mümkün hazırlıkları ve bu mesafede ki tecrübesiyle üzerinde ki Jokey faktörünüde alan 6 TİJİWARE ön planda ki isim olup, Yarışın çim piste olması durumunda eksiksiz kuponumda tek geçebileceğim bir isim olan hazırlıkları muntazam 8 WİNE FOR WINNERS, İstanbul idman pistinde ki hazırlıklarında oldukça dikkat çekici işler sergileyen 7 TLOS, İzmir pistinden gelen isimlerden olan ve bu tip mesafelerde tecrübe sahibi 5 ONE EYE ONE HEART koşu içerisinde şans verdiğim isimlerdir.

İSTANBUL ALTILI GANYAN ŞABLONUM

1.AYAK : 9 YEŞİL YOL

2.AYAK : 3,1,6,5,9

3.AYAK : 3 DOĞUŞAN 

4.AYAK : 1,2,3,4,5,6,7

5.AYAK : 7 // 4,2,3

6.AYAK : 6,8,7,5

TUTAR : 9,80  // 39,20 TL

Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.

Yazar: yavuzhan41

yavuzhan41
Evli ve bir çocuk babasıyım. Kocaeli'de ikamet ediyorum. Yaklaşık olarak 18 yıldır at yarışlarına karşı bir aşinalığım mevcuttur.Ekip olarak sizlere elimizden geldiğince yardımcı olmak adına çıkardığımız kuponlarımızı sizlerle paylaşmaktan mutluluk duyuyoruz...
admin
Yönetici
admin

Bol şanslar Yavuz

PINARBASILI
Üye
PINARBASILI

Bol şans Yavuz hocam

Mehmet28
Üye
Mehmet28

Tebrikler Yavuz. Yeşil yol 3 yarış önce bana güzel para kazandırdı umarım sana da kazandırır. Programa geç bakabildim altılı oynayamadım. Misli 5, çifte ve tutmuş günün ganyanı oyunum var.
Bu arada çifte ve 5lim seninle aynı ata bağlı. Burada favoriyi zaten yazmıyordum ama 1,6,9 biri gelirse normal oynamadığıma üzülebilirim

Mehmet28
Üye
Mehmet28

Çifte güzel vermiş. Son kazandığında daha sürpriz olmasına ve yakın ara da olsa ikinci atla daha az vermişti çifte

admin
Yönetici
admin

Mobil uygulamalardaki problem giderilmiştir.

https://www.bankotahminler.com/mobil/