19 HAZİRAN 2018 SALI ANKARA AT YARIŞI TAHMİNLERİ ( YAVUZHAN )

Ankara Programında Yarışseverlerimize Bol Şanslar Dilerim.

1.AYAK : Son startında yarışın favori konumunda olan o gün için koşudan üçüncülükle ayrılan artan formuyla 3 BEST OF HAZAL, aynı koşuda yakın ara dördüncü kalan hazırlıklarında güzel işler ortaya koyan 6 KUM GİBİ ve yarış hayatına bu koşuyla başlayacak olan çalışmalarında oldukça dikkat çekici işler sergileyen 5 GİZMO üçlüsü koşu içerisinde şans verdiğim isimlerdir.

2.AYAK : Kısa bir süre geri alınan kendisine çok uygun rakipler içerisinde sevdiği mesafe de koşuyu kazanmaya yakın gördüğüm isim 4 KURYE olup, bu tip mesafelerde zaman zaman ters yarışlar sergileyen eküri isimlerden 5 AŞK VE GÜL, üst üste kazanarak formunu koruyan 7 ZAĞNOS ve son hazırlıklarında aranın kendisine iyi geldiğini düşündüğüm ters bir yarış yapabilecek 11 ÖZKARA dörtlüsü koşuda şans verdiğim isimlerdir.

3.AYAK : Son kazandığı yarışla koşu içerisinde favori konumda çıkmasını beklediğim 1 KRALARSLAN bugün dengelerin değiştiği kilo avantajı elinde olan 2 ÖZAYBERK, Son kazandığı birinciliğinde güzel görüntü sergileyen 3 ZEHİR HAFİYE, Beklentilerimin her zaman yüksek olduğu tekrar kuma dönen 4 BAYÇINAR ve Bugün bomboş kilosuyla startta çok fazla takılmadığı taktirde ters bir yarış gelebilecek 5 PALERMO beşlisi koşu içerisinde şans verdiğim isimlerdir.

4.AYAK : Üst üste kazandığı gösterişli birinciliklerle rakiplerine göz dağı veren 2 GÖKYÜZÜ kazanmaya en yakın isim olup alternatif bankolar arasında yer alabilir. Ben bugün ikramiye açısından yıkılmasını bekleyeceğim ve yanına her geçen gün formunu her yarış üstüne koyan etkili bir yarış ortaya koymasını beklediğim 5 TAMERŞAH’a şans verip iki isimle geçeceğim.

5.AYAK : Tek tercihimi Maiden koşuda riskli konumda olmasına rağmen bu koşuda yapmayı daha mantıklı buldum. İki start alarak ikisinden de üçüncülükle ayrılan ve son koşusunu oldukça beğendiğim Jokeyinin teşviklerine verdiği cevapla bugün Maidene veda edebilecek hazırlıklar aşamasında olduğunu düşündüğüm ilk çim pist deneyiminde çok daha etkili koşmasını beklediğim kısrak babasının çim kum ayırt etmeyen güzel yavrular verdiğini belirterek bugün koşuyu kazanmasını beklediğim 2 CAN OPRAH’ı kuponumda tek tercihimi yapıyorum. Rakip arayan isimler Koşunun yüksek handikaplısı 6 MEZZO SOPRANO değerlendirebilir.

6.AYAK : Üst üste ikincilikleri ardından yarışın muhtemel favori çıkması beklenen ismin bugün kendisini çok fazla tanımayan aprantisi idaresinde zorlanabileceğini düşünüyorum. Formu iyi olmasından dolayı kuponumda yer verdiğim 1 KAİSER  SOZE, Koşu içerisinde tecrübeli jokeylerin daha etkili sonuca ulaşmasını beklediğimden dolayı etkili sprinter 4 VIKING MAN, Yarışın tek dişi isimlerden olmasına rağmen hazırlıkları oldukça iyi olan sürpriz gelebilecek 5 ADANALI SEVDAM, Kocaeliden gelip uzun mesafeli ilk sınavında başarılı bulduğum boş kilosuyla 8 BAŞ BELA ve Çim yarışlarında çok fazla etkili olamasa da sevdiği kum piste ters bir yarış gelebilecek 6 COYETE FLY beşlisi koşu içerisinde şans verdiğim isimlerdir.

ANKARA ALTILI GANYAN ŞABLONUM

1.AYAK : 3,6,5

2.AYAK : 4,5,7,11

3.AYAK : 1,2,3,4,5

4.AYAK : 2,5

5.AYAK : 2 CAN OPRAH

6.AYAK : 1,4,5,8,6

TUTAR : 42 TL

Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.
altılı sonuçları

Yazar: admin

Avatar
25 yılı aşkın bir süredir at yarışlarını takip ediyorum ve oynadığım kuponları ücretsiz paylaşmaktayım. Sitemizi mobil uygulamamızdan da takip edebilirsiniz.
2 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Deniz56

Selam Arkadaşlar
Bu Gun Ankara da Yaptiğim Bahislerimi Sizinlen Paylaşmak Istiyorum
Plase
5,,3,,4,,3,,2,,6,,4
100 tane
6li Ganyan
1,ayak 3
2,ayak Hepsi
3,ayak 1,2,3
4,ayak 2 tek
5,ayak 2,3,6,7,8
6,ayak 1,2,3,4,6,8
Misli Altili
3
3,4,7,9
3
2
6,7
1,2,3,4,6,8
5 misli
Hepinize Bol Şanslar

PINARBASILI

Bol şanslar hocam

2
0
Tahmin paylaş.x
()
x