Ana Sayfa / Tahminler / 19 HAZİRAN 2018 SALI ANKARA ALTILI TAHMİNLERİ (MEHMET28)

19 HAZİRAN 2018 SALI ANKARA ALTILI TAHMİNLERİ (MEHMET28)

3. KOŞU: Babası ünlü aygır Dubawi'nin temsilcisi, kısrak babası ise yarış hayatı ve aygırlık kariyeri başarılarla dolu birçok ismi çıkarmış El Praro olan ilk kez koşacak (8) REACTIVE favorim. Çalışmaları iyi olan ilk kez koşacak isimlerden (5) GİZMO, tatminkar yarışlarıyla 3 BEST OF HAZAL ve (2) ALTINBAŞAK şans verdiğim diğer taylar.

4. KOŞU: Aprantisi iyi idare edebilirse mesafesinde koşacak (4) KURYE'den etkili bir yarış bekliyorum. Üst üste kazanan (7) ZAĞNOS, Adana'dan formda gelen (9) EUPHRATES, son yarışlarında geriye gitmesine rağmen yarış temposu işine yarayacak (11) ÖZKARA ve (6) DALLICALI'yı da yazıyorum.

5: KOŞU: Formda olan ve ciddi rakiplerine göre kilo avantajı bulunan (3) ZEHİR HAFİYE, yarış okuma konusunda oldukça başarılı bulduğum jokeyi Müslüm'le ilk tekim.

6. KOŞU: Kariyerine üçte üç yaparak başlayan (2) GÖKYÜZÜ, rakiplerine uzak çekerken kolaylığıyla da dikkat çekti, ikinci tekim.

7. KOŞU: İlk şansı mesafe uzadıkça daha iyi koşacak izlenimi veren (7) PERAMUS'a vererek 5 at yazıyorum.

8. KOŞU: Son düzlüğe kadar öne düşmek için hamle yapmaması durumunda FOREST EAGLE oldukça şanslı olacaktır. Yanına uzun mesafeye uyum sağlamasını beklediğim (6) COYOTE FLY'ı yazıyorum. Yeri olanlar kapatmaya kadar gidebilir.

ALTILIM
1.AYAK: 8,5,3,2
2.AYAK: 4,7,9,11,6
3.AYAK: 3
4.AYAK: 2
5.AYAK: 7,2,6,(8,9),3
6.AYAK: 3,6

PINARBASILI
Üye

Bol şanslar Mehmet hocam

Mehmet28
Üye

Teşekkürler sana da bol şans

Cyrone
Üye
Cyrone

Kafa 2 5 7 8

Gökyüzü banko

Coyote fly banko oynanabilirmiş

Herkese bol şanslar

Yazar: admin

Avatar
At yarışlarında 20 yılı aşan tecrübe ile altılı tahminlerim her gün sizlerle. Canlı sonuçlar, günlük bülten ve canlı yayın linkleri ile tahminlerimizi mobil uygulamalarımızdan takip edin.