Ana Sayfa / Tahminler / 19 HAZİRAN 2016 PAZAR İSTANBUL ALTILI TAHMİNLERİ (BOMBACI) ATILIM ZAMANI.!
istanbul altili tahminleri bombaci

19 HAZİRAN 2016 PAZAR İSTANBUL ALTILI TAHMİNLERİ (BOMBACI) ATILIM ZAMANI.!

Selamlar arkadaşlar İstanbul altılı tahminlerim şu yönde oldu.

1.AYAK: Son koştuğu koşusunda 10 lira ganyanla tek önermiştim. Tabi yine zamansız önermiştim. Bu safkan her geçen yarış AGF de üst sıralara çıkacağı gibi ganyanı da düşecek ve gelecektir. Bu safkanın ne olup olmadığını çok iyi bildiğim için aynen içimden şunu demek geçiyor. " 1400 direği geçildikten sonra ilmek ilmek işleyip 5-4-3-2-1 derken tüm rakiplerini geride bırakacağına inandığım safkan BANKOM DUR. "ama çok kararsız kaldım diğer ayaklarda da çok cazip safkanlar var. Yeminle resmen papatya falı açtım. Söyleyeyim mi ? Söylemeyeyim mi? Ana kuponum da söyleyememeye karar verdim son kararımdır. (5) numaralı SANCAR BEY 'in rakipleri şablonumda olacaktır. Bu arada son yarışında ki izlenimim için sonra ki ilk yarışında beyaz bayrak aynaya gidecektir olmuştu. Sitiline cok ters olsa da öyle bir durum da şaşırmam.

2.AYAK: Yine güzel sayilabilecek İngiliz'lerin mücadelesinde önceliğim ilk göze ağrım (6) STALLİON FALCON olacaktır. Hatırlayacağımız gibi 15 ganyana koşup beşinci olduğu koşuda dikkatimi çeken safkanı hemen iki yarış sonra 4 lira ganyan ile tek yakalamıştık. Bu yarışta yine supriz sayilabilecek konumda koşacağını tahmin ettiğim safkanı ben beğeniyorum. Önde çok boş bırakılıp sıkıştırılmaz ise söz sahibi olabilir. Çok at da yazacak olan arkadaşlara tavsiye edebilirim. Yine supriz konumunda olacağını düşündüğüm bir diğer safkandan daha bahsetmek istiyorum. RED BİSHOP yavrusu (10) DO IT EASY.  Son koştuğu koşuda yarım boyla 11 ganyanla üçüncü olan safkan bombayı patlatabilir. Bir üçüncü supriz safkanım (12) POWER KİNG. Süpriz olma ihtimali düşündüğüm bu yarışta diğer şans verdiğim safkanlar şablonumda olacaktır.

3.AYAK: (9) TEMIZKAAN ve (1) MURTECİZCAN arasında ki mücadelenin yarışın birincisini belirleyeceğini düşünüyorum. Bu ayağı sadece bu iki safkanla geçmeye çalışacağım.

4.AYAK: Aslında doğrusunu söylemek gerekirse bu ayağı çok at yazarsam bu programı bulamayacağımı düşündüğüm için sineğin yağını çıkardım. Birçok kalite safkanın yer aldığı koşuda grubun en kalitesini (1) GOLDEN TOWER olarak görüyorum. Yine son yarışında YARAMAZ ÇOCUK tercihi ile tek atmama sebep olan Özcan'ın burada bir bildiği olduğuna inanmak istiyorum. Bir tarafta kalite diğer tarafta Özcan. Bence voltranı oluşturduk. (1) numaralı GOLDEN TOWER risklide olsa BANKOMDUR. Rakip olarak (5) ZU HAT görüyorum.

5.AYAK: Çok zor bir yarış görünüyor. Peki ya burayı kolay kolay ne olacağı kestirilmeyen bu ayağı tek yakalarsam sonda da 5-6 atla riske edip suprize gidersem olacakları düşünemiyorum. Eğer ilk iki ayağı çözebilseydim burada çok at tercihim olurdu. Sert bir yarış olacak BEYAZ KULE'NİN sağlam tempo koyup arkayi bitirmeye calisacağını düşünüyorum. Muhtamelen Mehmet Kaya beyaz bayrak ayna yarışına gidecektir. Bu sert tempoya (5) ATILIM ile cevap vermek istiyorum. Dün AYABAKAN yavrusu GÜLÜŞÜNGİZİ yine beni hayal kırıklığına uğrattı bu defa ben kısrağımı buldum. İlk koşusunda burada olmayacağı kadar hızlı bir tempoda yarış ilerlemese de bu safkan cok sey başarabilecek güçte. Ben inaniyorum çok risklide olsa (5) numaralı ATILIM BANKOMDUR.

6.AYAK: Artık rahat rahat yazabilirim. :) Sıralamam şablonda olacaktır.

ALTILI GANYAN ŞABLONUM

1.AYAK: 5-4-10-2-9-1-6

2.AYAK: 6-1-2-3-5-8-4-9-10-12

3.AYAK: 9-1

4.AYAK: 1 TEK

5.AYAK: 5 TEK

6.AYAK: 8-2-1-5-4-6-9

TUR
Ziyaretçi
TUR

EMEĞİNE SAĞLIK HERGÜN SENİN YORUMUNU OKUMADAN UYUMUYORUM HARİKA TAHMİNLER TEŞEKKÜRLER.

Savasci
Üye
Savasci

Bol şanslar Bombacı.

Savasci
Üye
Savasci

Senin kupon tutarsa iyi para verir…

devir34
Üye
devir34

Bol şanslar tsklrr

Savasci
Üye
Savasci

Doğrudur…Atılım konusunda sana güveniyorum….Tek atılabilecek bi at gibi görünüyor…

Titanpx
Ziyaretçi
Titanpx

Bombacı güzel yorumların için teşekkürler gerçekten yarışları güzel kurguluyorsun. Bol şanslar…

İlyas
Ziyaretçi
İlyas

Ozaman 5 numara sancar bey risk edip tek atayım gelirse gelir at bu hatırlarsan jakji jilki nin koştugu bi yarışta 7 numaralı bi at vardı şimdi adını hatırlamıyorum jakji jilki aynanın kırmızı işaretine geldiginde aralarında 200 mt filan vardı uçarcasına gelip burun farkıyla kazanmıştı o gün kuponun tutmadı belki ama tutturmuş kadar sevindim böyle bi yarışa şahit oldugum için 12 liralık bi gayanla gelmişti senin tek önerindi..Ben dün Furkan yüksel için yapmış oldugun yorumlara katılıyorum son ayakta kepez strom getirir yetenekli binici bolşanslar

Ali
Ziyaretçi
Ali

Bi kuponda benden nacizane:) 1. Ayak:2 // 2. Ayak:1,8,10,3,2,5// 3. Ayak: 2,9,11// 4. Ayak:5,4// 5. Ayak: 4,1// 6. Ayak:7,8,2,1,4 Herkese bol şans…

Mine
Ziyaretçi
Mine

Yedili ve altili istanbul
1
2…10.5
3
2…11.9
1…hepsi
1
4.2.8…5.1

ERTANBEY
Üye

Bol şanslar diliyorum Bombacı 😎😎

silivrili
Üye

Bol sanslar bombaci

84corlu
Üye
84corlu

bol şanslı bir gün olsun inş

ersan
Ziyaretçi
ersan

Dunku yorumlarin sü perdi bombaci hayirlisi

Ümit
Üye
Ümit

Bol sans diliyorum herkese.ilk ayakta sonu HAN ile biten bi at gelecek bence 🙂 ATILIM ilk kosusunda cok rahat kazandi dereceside bu grubtan daha iyi oldugu icin tekimdir.son ayak 11 KARAKUTU arkadasim tek atmis.ertanbeyde yazmis o yuzden bulundurayim dedim.altilim
2,6,10,4
1,2
1,9,11
1,4,5
5 ATILIM
2,4,8,11

hapan9
Üye
hapan9

Bol sansEryanbey

Ümit
Üye
Ümit

Halis karatas bugun at binmeyecek arkadaslar rapor almis bilginize

Ümit
Üye
Ümit

Bende sirf karatas var diye yazmistim cikartmayi düsünúyorum bombaci

Estimator
Üye
Estimator

1.@ 2 BUDAKHAN 2.@ 5’3’6’1’9’8’2’10 3.@ 9,2,11 4.@ DIAMOND FLAME 5.@ ALPIKE 6. @ 3,4,7,8,11,1,12

Ümit
Üye
Ümit

Bombaci haklisin cikardigin attan yatarsin bende cok yasadim.umarim akin sözen biner.

Savasci
Üye
Savasci

Gökhan kocakaya binecekmiş.)))Daha iyi oldu.))

Yazar: Bombaci

Bombaci
Selamlar İstanbul'da yaşamaktayım 20 yılı aşkın süredir at yarışlarıyla ilgilenmekteyim. Evli ve 1 çocuk babasıyım.