Ana Sayfa / Tahminler / 19 HAZİRAN 2016 PAZAR İSTANBUL ALTILI TAHMİNLERİ (ErtanBEY) Son Ayak güzel ayak :)
istanbul altili tahminleri ertanbey

19 HAZİRAN 2016 PAZAR İSTANBUL ALTILI TAHMİNLERİ (ErtanBEY) Son Ayak güzel ayak :)

1.AYAK : Denk güçte ki safkanların mücadelesinde başarılı yarışları sonrasında istenilen seviyeye yavaş yavaş ulaşan ve bu yarışına birbirinden güzel işlerle hazırlanan son 1000/1.09 600/42 işiyle (2)BUDAKHAN ve son yarışında MERCANLI arkasında yarım boy ile 3.olan fit durumuyla (6)TURANHAN ilk şanslı isim olacaktır.Startta kalma huyunu bir türlü atlatamasada uzun mesafeye yatkın genelde bariyer dibinden yaptığı ataklarla sonuca ulaşan (3)ALTINKILIC, 800/55 galobu ve iyi çalışmaları ile (4)AZELHAN, gördüğü yarışlarla açıklarini yavaş yavaş kapatan ve uygun grupta (1)SÜVARİOĞLU, son yarışını dikkate almadığım idman performansı çok iyi olan (5)SANCARBEY sırasıyla önereceklerimdir.imkanı olanlara bu ayağı kapatmalarını tavsiye ederim.

SIRALAMAM : 2.6.3.4.1.5 / 7.10.9.8

2.AYAK : Üstüste yaptığı ikincilik sonrasında bu yarışa ciddi hazırlıklara katılacakolan cuma gunku dereceli sprintiyle sonlarda dokulenleri toplayabilecek kapasitedeki (8)JUNİOR PAN ve kısa aradan sonra yarış gören ve bence hâlâ düşündüğüm yerlerde olamayan takibimdeki safkan (9)KİNG BURAK ve ilk iki yarışında startta da kalıp bekleneni veremeyen son yarışındaki 3.lüğüyle aşama kaydeden (10)DO İT EASY,  bu pist ve mesafede kazandığı dereceli yarışından sonra yine ciddi bir hazırlık devresi geçiren ve Karataş avantajıyla (1)WİNTER GALLOP ufak.ve orta seviye kuponlar için yeterli olabilir..Dikkat çekici son yarışlarıyla (3)BARBINO CARO, uzun zamandan sonra yarış görüp nefes açan (2)POWER LOVE ve (4)MAKEDON ile son yarışında maidene veda ederken farklı gruplara göz kırpan (5)FIRST POWER beraberce değerlendirilmelidir.

SIRALAMAM : 8.9.10.1 / 3.2.4.5

3.AYAK : Bu yarış icin çok uzun yorum yapmayacağım.son yarışlarını pek önemsemediğim gruptan farklı performanı olduğunu düşündüğüm (9)TEMİZKAAN'ın bugün kazanmasını bekliyorum bankomdur..

SIRALAMAM : 9 banko

4.AYAK : Uzun aradan sonra 2 yarış görüp nefes açan ve bu yarışına birbirinden güzel işlerle hazırlanan Karataş sihirbazı ile (4)MARVELOUS İRON günün alternatif bankosudur.Bu sefer şansını Ö.Yıldırım ile deneyecek olan iyi hazırlıklarla yarışa katılacak olan (1)GOLDEN TOWER, son yarışlarında oldukça begenimi kazanan (5)ZUHAT ve kuvvetli sprintiyle sonlarda iyi sonuç alabilecek kapasitesiyle (6)DİAMOND FLAME bence eşit olarak değerlendirilmelidir..

SIRALAMAM : 4 / 1.5.6

5.AYAK : Kalitesine inandığım ve bugüne kadar koştuğu yarışlarında söz sahibi olmayı başarabilen çarşamba sabahı yaptığı sprintinde rüzgârla yarışan 1000/1.07 galobu ile ve kendini tanıyan binicisi M.Kaya avantajıyla (1)BEYAZ KULE günün bankosu olarak kuponumda yer alacaktır. Rakip yazmak isteyenlere öncelikle ve kesinlikle sert grupta tabela dibinde bitiren ve her an potalayabilecek kapasiteye sahip (10)SARAY CARİYESİ yazmalarını tavsiye ederim..

SIRALAMAM : 1 bankoo

6.AYAK : Doğduğundan beri takibimde olan ilk 5 yarışının şartlı 3, kv ve grup yarışları yaptırılan muhtemelen güç denemesi başarısız olsada yavaş yavaş basamakları bir bir atlayarak giderse iyi yerlerde göreceğimiz müthiş pedigrisiyle (11)KARAKUTU ve yine takibimdeki safkanlardan son yarışında startta kalmasına rağmen DİAMOND FLAME AMERELİSE arkasında sadece 1 saniyeyle 6. kalarak önemli sinyaller veren (12)TEKTAŞIM beklenen patlamayi bugün yapabilir.küçük ve orta kuponlar için bence yeterlidir..suprizde takibimde ustlerde yer alan tam mesafesinde (6)ROSE HİLL ve Avrupanın gelmiş geçmiş en ünlü aygırının MONTJEU yavrusu olan fakat bi türlü beklenen yarışlarını yapamayan (8)OGHUZ beklenen patlamayi yapabilir..

SIRALAMAM : 11.12  / 6 8

Altılı Kuponum :

2.6.3.4.1.5 / 7.10.9.8

8.9.10.1 / 3.2.4.5

9

4 / 1.6.5

1

11.12 / 6.8

devir34
Üye
devir34

Bol sanslar

Savasci
Üye
Savasci

Bol sanslar ERTANBEY…

Bombaci
Üye

Ya arkadaş bu ne ya? Gel vatandaş gel der gibi. Acep son ayak ne var diye yine bakmadan geçemedim. Manşetin yine beni solda bırakmış Ertan. Bana zorla gözlüğü taktıracaksın 😎

cancino
Üye
cancino

Ertanbey son ayak kepez storm tek olur gerisi yalan olur.. mesafe kisa olsa karisirda da grup. Uzun oldugu icin kepez storm 2.3 boyla rahat kazanir.. saray cariye ninde son duzluk performansini baya beyendem. Son duzluge cok gerilerde gelmezse kazanma sansi yuksek.. bol sans diliyorum

Ümit
Üye
Ümit

Bol sanslar ertanbey.karatas yok bugün raporlu.marvelous iron alternatif bankon olmaktan cikmistir sanirim:)

kofir kartar
Üye
kofir kartar

yok abi bu saray cariyesinden olmayacak

admin
Yönetici

Kepez Strom banada son ayağı kazanır gibi geldi. 2/4 ikili. Sonra kameralar izmir^’e.

admin
Yönetici

4 favoriymiş. iptal

Yazar: ERTANBEY

1978 yılında doğup Turkiyede büyüyen at yarışını hobi olarak gören ve eğlenmek için oynayan birisiyim.Özel bir şirkette çalışıyorum.amacım bilgi ve birikimlerimi sizlerle paylaşmak.umarım karşılıklı etkileşim ile bunu sağlarız.