Ana Sayfa / Tahminler / 19 HAZİRAN 2016 PAZAR İSTANBUL ALTILI GANYAN TAHMİNLERİ (KUBİ)
istanbul altili tahminleri

19 HAZİRAN 2016 PAZAR İSTANBUL ALTILI GANYAN TAHMİNLERİ (KUBİ)

1.AYAK: (1) SÜVARİOĞLU uzun bir aradan sonra 3 yarış gördü ve son yarışında 2100m mesafede jokeyi fazla üzmeden son metrelere kadar mücadele etti. Bana sanki nefes açtırdılar gibi geliyor. Bu yarış daha iyi mücadele edecektir. İlk şansı verdiğim safkandır. Mesafe lehine olan iki safkan (2) BUDAKBEY ve (5) SANCARBEY en ciddi rakipleri olup (7) ZAL ve (10) ERAYHAN'dan da iyi bir yarış bekliyorum.

2.AYAK: Son koştukları koşuları kazanan safkanlar (1) WİNTER GALOP ve (5) FİRST POWER devam eden formları ile ilk şansa sahiplerdir.Formlarını geliştirdiklerini gördüğüm takibimdeki safkanlar (11) SİLİNDİR, (6) STALLION FALCON ve (9) KING BURAK bu ayak için yeterlidir.

3. AYAK: Son yarışları gayet tatminkar olan (9) TEMİZKAAN benim alternatif tekim. Bugün bu safkanın iyi bir yarış çıkaracağını düşünüyorum. Risk almayı sevenler için küçük kuponlara tek denenebilir. İkinci şans verdiğim safkan kumda başarılı yarışlarını izlediğimiz (11) YEDİİKLİM. (1) MURTECİZCAN ve (3) AHUBALASI rakipleri olup; takibimdeki safkan (8) PADOKGÜLÜ sürpriz beklediğim safkandır.

4. AYAK: (5) ZU HAT son dönemdeki parlak performansını tekrarlarsa geçilmez. BANKOM

5. AYAK: Maiden koşmadan Kısavade 6 koşup 4. olan ve son yarışında açık grup 2 koşup 5. olan (10) SARAYCARİYESİ en şans verdiğim safkandır. Rakipleri Gösterişli bir birincilik elde eden (5) ATILIM ve Formunu devam ettiren (1) BEYAZKULE'dir

6. AYAK: 4 ve yukarı ingilizlere ait 15 handikap koşuda bu yılki istatistikleri incelediğimde hiç ganyan olarak birinci sıradaki atın kazanamadığını gördüm. Plase ve sürprize açık bir koşu olduğunu düşünüyorum. Kalite safkan Thsar ile anneden kardeş olan ve yabancı orijine sahip bir babadan olan (8) OGHUZ kalitesini gösterirse en şanslı isimdir. (4) ALKANHAN, (2) KEPEZ STORM, (1) MY SWEET LADY, daha sonra şanslı gördüğüm isimlerken; yine takipte olduğum muhteşem bir orijine sahip (11) KARAKUTU ve Dominant Son ile kardeş olan (12) TEKTAŞIM sürprizde önereceğim safkanlardır.

Küçük kupon
1.2.5
1.5
9
5
10.5.1
8.4.2.1
Kupon bedeli: 4.33 tl

Büyük Kupon
1.2.5.7.10
1.5.11.6.9
9.11.1.3.8
5
10.5.1
8.4.2.1.11.12
Kupon bedeli: 148tl

Hakkında Kubi

Kubi
1984 Ankara dogumluyum. Üniversite mezunuyum. İzmirde ikamet ediyorum.12 yıldır at yarışlarıyla ilgilenmekte olup düzenli olarak analizler yapmaktayım. Atciligi sadece bahis olarak degil ayni zamanda spor dali olarak goruyorum ve at yarislariyla hobi olarak ilgileniyorum.

40 yorum

 1. Savasci

  Bol şanslar kubi…

 2. Kubi

  Tesekkurler savasci

 3. Abi 2. Ayakta 5 i 2 defa yazmissin buyuk kupon bedeli 108 lira

 4. Bol şanslar

  1.Ayak : 2
  2.Ayak : 1,5,11
  3.Ayak : 1,2,9
  4.Ayak : 5
  5.Ayak : 1,2,3,4,5,6,7,8,9,10
  6.Ayak : 1,2,3,8

 5. Admin mobilden giriş yapıyorum ama çok fazla reklam var gına geldi valla

  • 4. sayfa açışınızda reklam açılır. Makul bir gösterim. Çok fazla şikayet gelirse reklamsız ücretli bir sürüm yapabiliriz.

 6. Kubi

  Sagol admin on numarasin :)

 7. Benim 4 sayfa değil her sayfa değiştirmemde çıkıyor ve bunu daha öncede belirtmiştim güncelleme geldiğinde düzelcek diye bilgi vermiştin Admin

  • Her sayfada reklam çıkmıyor, kullanan başka arkadaş varsa da söylesin bakalım. iPhone mu android miydi?

  • Biri yorum atmış 20sn de bir reklam çıkıyor diye o siz misiniz?

   iPhone yok şu an ama ipad e indirdim herhangi bir sorun gözükmüyor. Cihaz modelinizi de söyleyin bir bakalım.

 8. iPhone 6 adminim valla artık reklamları beklemekten sıkıldım 5 sn her reklam

 9. şu an göremiyorum ama mobil tarayıcıdan girerken kota sorunu olabiliyor. wordpress çerez politikası da farklı galiba her giriş yaptığımda baştan yüklüyor gibi kotayı o da yiyor olabilir emin olamadım şimdi. bazı reklamlar abartı olabiliyor gerçekten ve içeriği uygunsuz birkaç tane denk gelmişti:d hakkınız ona bir şey dediğimiz yok zaten

 10. Bombaci

  Resmen fransız kaldım 🤔

  • Boş ver sana da adblok yükletir bunlar :)

  • Bombaci

   Yok admin ben şirket kazansın diye hergün 20 reklam tıklamışlığım var. Var demi öyle birşey boşuna tiklamiyorum demi :)

  • Boşuna tıklıyorsun abi sistem saymıyor bir taneden baskasını :) İyi niyetin için teşekkürler :))

 11. Adblok sadece bankotahminler için nasıl kapatılır.

  http://www.bankotahminler.com/reklam/

 12. bu at nerden çıktı arkadaş ya biraz reklam tıklayım çarpıldık resmen:D

  • Harbiden bende onu düşündüm nereden çıktı diye.

   Teşvik olarak düşünmeyin, tıkladığınız reklam zaten bir şey yazmıyor. Ama adblokta güvenli site diye eklerseniz daha iyi olur :)

 13. Kubi

  Aslında eksiklik bizde kofir kartar gözden kaçırmışız bu atı. 3. ayda candostum arkasında ikinciliği var ki bu yarışta 1.90 ganyanla koşmuş. Ardından 5. ayda 1.80 ganyanla koşmuş 10. olmuş beklenen bir potansiyel varmış atta. sürprizde yazılabilirmiş.İyi incelememişiz demekki. Daha dikkatli olmamız lazım

  • Valla gözüm kapalı oynadım bu Murtecizcan ha büyük at ha büyük at derken yedi bitirdi sürekli.

 14. Bombaci

  Kubilay bu atı o kadar iyi biliyorum ki. Sana yemin ediyorum çok düşündüm üçüncü at vereyim mi diye. Utandım MURTECİZCAN ve TEMIZKAAN nin yanında söylemeye çok pişmanım.

 15. neyse sağlık olsun. izmirde tayfuner tek olur mu ))

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir