Ana Sayfa / Tahminler / 19 ARALIK 2017 SALI KOCAELİ AT YARIŞI TAHMİNLERİ ( YAVUZHAN )

19 ARALIK 2017 SALI KOCAELİ AT YARIŞI TAHMİNLERİ ( YAVUZHAN )

Güzel bir Kocaeli programında yarış sever arkadaş ve dostlarımıza bol şanslar dilerim.

1.AYAK : Maiden mücadele yarışında üç ismi birbirine yakın görüyorum ve ayırmadan şans veriyorum. 4 GREEN DUCHESS, 9 SUNLIGHT MELODY ,  5 KRANJSKA GORA sıralamasını eksiksiz yazıyorum.

2.AYAK : Mesafenin kısa olması nedeniyle biraz kalabalık tutacağım bir koşu dişilere ait olması yarışı bir o kadar daha zorlaştırıyor. İlk şansı Kocaeli pistindeki çalışmalarında dikkatimi çeken bu tip mesafeleri seven 9 FAYTONLU AYŞE'ye veriyorum. Kısa mesafelerde etkili yarışları bulunan 7 SELAYATLI , ara sonrası gördüğü yarışlarla toparlanan bu tip mesafelerde etkili yarışları olan 4 AK KATMER , İzmir pistinden çok formda gelen 3 LADY HATUN, mesafeden etkilenmezse 1 YOLAŞAN ve ters bir koşu çıkarabilecek mesafenin etkili isimlerinden 2 ELMASINKIZI sıralaması yarış içerisinde şanslı gördüğüm isimlerdir.

3.AYAK : Rakiplerine göre güç ve performanslarının bir adım daha önde bulduğum. Üç isme şans vereceğim ; 1 BLACK ADLER , 2 SKY MASTER 3 ARALYN arasındaki mücadelen birincinin çıkmasını bekliyorum.

4.AYAK : Bu koşuda yine üç isim rakiplerine göre daha ön planda bir türlü birincilikle tanışamayan grup uygun olan 2 ARTİSEMRE, Hazırlıkları bu koşu için yeterli 1 OLTACI ve yarış koşarak form tutan her koşusu güzel olan 3 MUCİZEKAYA şans verdiğim isimlerdir.

5.AYAK : Üç  ismi şanslı görüyorum koşunun yüksek handikap puanına sahip ve Kocaeli pistindeki çalışmaları etkili olan 3 HARPUTLU ve  biraz daha uygun grupta bu kez önde istediği tempoyu kurabilecek 1 SADO BY SADO, 6 MARK HOLMES şans verdiğim isimlerdir.

6.AYAK : Günün en büyük favorisi çıkmasını beklediğim agf tablosunda yüzde 50 nin üzerinde şans bulacağını düşündüğüm muhtemelen bugün artık maidene veda partisi yapabilecek duruma geldiğini aracı ekürisinin sonunda maidene veda ettiğine çok sevinecekleri 7 SO EMOTİONAL günün sağlam BANKOSU olarak tek öneriyorum.

KOCAELİ ALTILI GANYAN ŞABLONU

1.AYAK : 4,9,5

2.AYAK : 9,7,4,3,1,2

3.AYAK : 1,2,3

4.AYAK : 2,1,3

5.AYAK : 3,1,6

6.AYAK : 7

TUTAR : 29,16 TL

Tahmin ve yorumlar tamamen amatör bir anlayışla paylaşılmaktadır.

9
Sizden gelen yorumlar ve tahminler

avatar
4000
admin
Yönetici

Bol şanslar Yavuz

ETC
Üye

şansın bol, ilhamının arz edeceği ikbalin bereketli olsun Yavuzhanım

ozgun1
Üye

Bol şanslar

Mehmet28
Üye

bol şanslar

binbastar
Üye

bol şanslar yavuzhan

Mehmet buğra
Ziyaretçi
Mehmet buğra

7 ayak

Yazar: yavuzhan41

yavuzhan41
Evli ve bir çocuk babasıyım. Kocaeli'de ikamet ediyorum. Yaklaşık olarak 18 yıldır at yarışlarına karşı bir aşinalığım mevcuttur.Ekip olarak sizlere elimizden geldiğince yardımcı olmak adına çıkardığımız kuponlarımızı sizlerle paylaşmaktan mutluluk duyuyoruz...