Ana Sayfa / Sizden Gelenler / 19 ARALIK 2017 SALI ADANA ALTILI GANYAN TAHMİNLERİ (ETC)

19 ARALIK 2017 SALI ADANA ALTILI GANYAN TAHMİNLERİ (ETC)

19 Aralık 2017 Salı Adana tahmin ve Yorumlarımı yarışsever dostlarımın huzuruna sunar, bereketli, ikbalin ve ilhamın güzelliğiyle siz yarışsever dostlarımıza nice bol şans, huzur ve başarı dolu bir hafta dilerim.

1.AYAK:
10 Kasım tarihli İSTANBUL 2000 KUM koşusunda (son uzun mesafe koşusudur) KINALI KUZU – ALDERAMİN ikilisinin gerisinde 3.lük elde eden GÖZ AĞRISI bu defa ADANA uzun mesafede, 56,5 kg sıklette Ahmet ÖZYİĞİT idaresinde tabelayı zorlamaya çalışacaktır. Mesafe ayırt etmeksizin son 2 koşusu olan ADANA 1300 – 2000 koşularında mükemmel liderlikler elde etmesini bilen ŞELALE de yine Mücahit BAYIR idaresinde grubunun en hafif sıkletinde GÖZ AĞRISI’nın en belirgin rakibi olacaktır. DALGACI da yukarıda bahsi geçen 26 Kasım tarihli ADANA 2000 KUM koşusunda ŞELALE’nin 1 boy gerisinde Mustafa Kemal KUMBASAR idaresinde 2.lik elde etmiş olup, bu defa yine Mustafa Kemal KUMBASAR idaresinde daha hafif sıklette bu ikiliyi zorlayacaktır.
Tercihlerim sırasıyla: ŞELALE – DALGACI – GÖZ AĞRISI’dır

2.AYAK:
Klas bir isim olan ve uzun zaman sonra Ahmet ÇELİK idaresinde katıldığı ilk yarışını kazanan VAVENDU, KARATAŞ idaresinde başta olmak üzere, 26 Kasım tarihli ADANA 1300 KUM koşusunda Sadettin BOYRAZ idaresinde elde ettiği liderlik bir tarafa, 10 Aralık tarihli ADANA 1200 KUM koşusunda da grubun en kallavi atı ROCKET GIRL’ün gerisinde 2.lik elde eden TALİA HANIM, bu defa uygun grupta Sadettin BOYRAZ idaresinde grubun en iddialı atı konumundadır.
Tercihlerim sırasıyla: VAVENDU – TALİA HANIM’dır.

3.AYAK:
12 Aralık tarihli ADANA 1400 KUM koşusunda, DEMİRKURT – EZHERAN ikilisinin gerisinde 3.lük elde etmesine rağmen 1.41.86 bitiriş süresi yakın zamanda bu mesafede grubun en iyisi olan BABABÜLENT daha yarış yaşamının 2. koşusunda (Adana’da ilk) bu dereceyi elde etmişse takdirle karşılanması gerekir. Bu defa Özcan YILDIRIM idaresinde rakiplerine kök söktürecektir. Bankomdur.

4.AYAK:
Son 2 sınavını ölçü almadığım, Deniz YILDIZ idaresinde kaliteli dereceler elde eden ve rakiplerinin hakkından gelmesini bilen AŞEMEZ başta olmak üzere, aynı şekilde KARATAŞ idaresinde günbegün performansını yükselten YILMABAŞAR ve 5 Aralık tarihli son ADANA 1900 KUM sınavında kalite rakipleri uzak farkla deyim yerindeyse ezip geçen SERHANTAY yine Ahmet ÇELİK idaresinde tercihlerimdir.
Tercihlerim sırasıyla: AŞEMEZ – YILMABAŞAR – SERHANTAY’dır

5.AYAK:
9 Aralık tarihli ADANA 1300 KUM sınavında ATLIGÜL’ün gerisinde, Müslüm ÇELİK idaresinde elde ettiği 2.liğin yanısıra 1.34.76 bitiriş süresi yakın zamanda grubunun en iyisi olan ÖZHABER SULTAN ve son koşusunu önemsemediğim, son ADANA 1300 KUM sınavında son günlerin en formda isimlerinden YOLDAŞAĞA’nın gerisinde Samet ERKUŞ idaresinde 2.lik elde eden ORTADOĞU bu defa Müslüm BAYDAN idaresinde tercihlenmesi gereken 2 isimdir.
Tercihlerim de sırasıyla: ÖZHABER SULTAN – ORTADOĞU’dur

6.AYAK:
Mekan ve mesafe ayırt etmeksizin son 5 KUM koşusunu tabelda tamamlayan, her geçen gün daha iyi sonuçlar alan ve yavaş yavaş geliyorum sinyalleri veren AMERICAN SNIPER, Mücahit BAYIR idaresinde başta önemsenmelidir. STRIKE HARD ise son ADANA 1500 KUM koşusunda, GREAT RESPECT – SPARTACUS ikilisinin gerisinde elde ettiği 3.lük ve 1.35.29 bitiriş süresi grubunun en iyilerinden olması hasebiyle bu defa Ahmet ÇELİK idaresinde AMERICAN SNIPER’ın rakibi konumundadır.
Tercihlerim ise: AMERICAN SNIPER – STRIKE HARD’tır.

KUPONUM

1.AYAK: 4 – 6 – 8
(Göz Ağrısı – Dalgacı – Şelale)

2.AYAK: 4 – 8
(Talia Hanım – Vavendu)

3.AYAK: 3
(Bababülent)

4.AYAK: 1 – 7 – 8
(Aşemez – Yılmabaşar – Serhantay)

5.AYAK: 5 – 9
(Ortadoğu – Özhaber Sultan)

6.AYAK: 5 – 6
(Strike Hard – American Sniper)

TUTAR: 4.32 TL

Şansınız bol olsun dostlarım

Mehmet28
Üye

bol şanslar

Godolphin
Ziyaretçi
Godolphin

bol şanslar

Godolphin
Ziyaretçi
Godolphin

10 kuruşluk bir yedile plase
1. AYAK
3 (Didi Koçi)

2. AYAK
7 (Kalender Kız)

3. AYAK
8 (Vavendu)

4. AYAK
6 (Egesal)

5. AYAK
4 (Bildenhan)

6. AYAK
5 (Ortadoğu)

7. AYAK
5 (Strıke Hard)

Yazar: admin

At yarışlarında 20 yılı aşan tecrübe ile altılı tahminlerim her gün sizlerle. Canlı sonuçlar, günlük bülten ve canlı yayın linkleri ile tahminlerimizi mobil uygulamalarımızdan takip edin.