18 TEMMUZ BURSA AT YARIŞI TAHMİNLERİ

17 Temmuz 2014 Bursa yarışlarında 2.altılı ganyan tahminlerimiz.

1 – AYAK: 9 – DASARA favorim. 4 – IMPERFECTIONIST ve 3 – GAZİ BİNAJWAAD rakipleridir. 11 – LEYLASU, 13 – Pİ ANGEL ve 7 – ŞİMŞEK MC QUEEN plaseler.

2 – AYAK: 2 – MİHRİCANIM, 3 – SERT STAR, 6 – BERTUĞ, 14 – TEKNAZ ve 7 – HÜRBEYİM sıralamam.

3 – AYAK: 5 – RÜZGAR ETO favorim. Formunu daha da ilerleten 3 – LADY TIFFANY rakibidir. 8 – BISHAMON ve 7 – AYDEMİRBEY plaseler.

4 – AYAK: Toparlanmaya başlayan 9 – ÇÖLRÜZGARI favorim. 8 – ÇETİNYÜREK rakibidir. 4 – KANDEMİR, 3 – AKGİRAY, 1 – AKOĞUZ ve 2 – ŞAH ŞEHRİYAR plaseler.

Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.

Yazar: admin

Avatar
25 yılı aşkın bir süredir at yarışlarını takip ediyorum ve oynadığım kuponları ücretsiz paylaşmaktayım. Sitemizi mobil uygulamamızdan da takip edebilirsiniz.
3 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Ramazan YILMAZ

Admin yarın Bursada yarış varmı :)

NİCOMEDIA

Hayırlı cumalar zaman kıtlığından dolayı bugün yorum yazamadım bursa programına baktım biraz
altılının ikinci ayağında 1-KİM TUTAR BENİ bir aksilik olmaz ise bu grubu geçebilir mutlaka değerlendirin şansınız bol olsun.
3- AYAK: RÜZGAR ETO öne çıksada çok formda olan LADY TIFFANY eküri avantajı ile birlikte değerlendirilmeli.

3
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x