17 TEMMUZ ANKARA ALTILI TAHMİNLERİ

1-AYAK: Yarışı çıktığı gibi bitirmeye çalışacak 7-MAGNIFICA PRESENZA Kısalan mesafede sonlara daha diri girip gelecek ataklara karşılık verecektir koşuda Favoorim. Startta fazla oyalanmaz ise 5-BATMACI sonlarda yapacağı ataklarla sonuca gidebilir.Kilosuna rağmen uygun grupta start alan 1-HUMA KUŞU Sevdiği pist ve mesafede ihmale gelmez.

2-AYAK: 63 Kilo ile koştuğu uzun mesafeli yarışının sonlarında sprint atan ve diri olarak potoya giren 12-SUNGURTAY Favorim.Son yarışında dış kulvardan gelmesine rağmen
gruba hakim olamayan 9-TYPHOON en ciddi rakibidir.Seri ikincilikleri sonrası burada sık koşmaktan etkilenmez ise eküri avantajıda bulunan 11-SAFALIM , 5-KOCABATUR
U.POLAT tercihi ile 4-PASTACI , Tabeladan düşmeyen 7-SAĞNAKHAN , Grubun en yüksek handikap puanı ile 1-MAHMUT BERAT önereceğim son isim.

3-AYAK: Fazla sıkıştırılmadan KUM ve ÇİM olmak üzere iki yarış gösterilen 8-SAINT TROPEZ hedef yaptıklarını düşündüğüm bu koşuda maidenden çıkmasını beklediğim isimdir BANKOM.Rakip yazmak isteyenler koştuğu yarışlar pek dikkatimi çekmesede Maiden yarışlarda fırtına gibi esen U.POLAT ile 2-TUCKER ve H.karataş tercihi ile 5.BİNBİR GECE sürpriz yapabilecek isimler.

4-AYAK: Koştuğu yarışlarla Gücünü ve kalitesini ispatladığına inandığım 1-MITELO Ağır kilosuna rağmen bu grupta söz sahibi olacaktır ufak kuponlar için riske edilebilir. GAZİ
KOŞU’su sonrası bu koşuda nasıl bir performans sergileyeceklerini kestiremediğim 3-BLACK KING ve 4-DASKYLEION bu gün için fazla tutmasamda jokey faktörlerinden dolayı kuponuma ekleyeceğim.Başarılı koştuğu kısa mesafeli yarışlardan sonra burada daha zorlu rakiplerin varlığından dolayı çıktığı gibi gidecek 2-KÜÇÜK MATRA’yı uzayan mesafede sonlardaki ataklara dayanamayacağı görüşündeyim.

Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.

Yazar: NICOMEDIA

Avatar