18 Temmuz İstanbul Altılı Ganyan Tahmin ve Yorum

1.AYAK : Altılı ganyanın ilk ayağını oluşturan koşuda 3- GÜNHAT ağır sikletine rağmen kazanabilir.Siklet avantajı bulunan 7- COŞKUNKIZ ihmale gelmez.

2.AYAK : Katıldığı ilk koşusunda aralara sıkışıp kalan ve binicisi tarafından geri çekilmek zorunda kalan 6-BALASAGUN aynı sorunlarla karışlaşmaz ise etkili binicisiyle kazanır.Aksi durum olursa 3-ERBAB favorinin en güçlü rakibi.5-WIND RUNNER, 4-RUSSIAN RIVER ve 2-CALDERON şans verdiğim diğer safkanlar.

3.AYAK : Yarış hayatlarına iyi başlayan 2-MAVİ BONCUK  ve 4-TEKELİ KIZI öncelikli olarak kuponlarda bulundurulması gereken isimler.5-BOYACI ve 7-FAUSTİNO bu ikilinin hata yapması durumunda ilk olarak devreye girecek isimlerdir.8-BİLGESU sonraki ihtimal.

4.AYAK : Gördüğü yarışlar neticesinde kendisine nazaran zayıf gördüğüm rakipleri arasında 5-BATURŞAH kazanmasını beklediğim isimdir.

Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.

Yazar: Ramazan Yılmaz

Avatar
32 yaşında evli bir adamım altılı ganyan oyunlarıyla tanışmam 8-10 yıl gibi bir zamana dayanıyor ve bu süre içinde altılı ganyandan aldığım ikramiyeler hatrı sayılır ikramiyeler oldu. Altılı ganyanın şans ve tesadüften ziyade takip ve dikkat isteyen bir oyun olduğunu düşünenlerdenim. Ben oyunları para hırsıyla değil zevk için anlık heyecanlar için oynarım herkese de böylesini tavsiye ederim. Hırs yaparsan kaybedersin, kaybedersen daha çok hırslanırsın. Agf, favori falan pek fazla dikkat etmediğim hususlar bu yüzden güvendiğim isin sıralamada sonuncu at dahi olsa tek yazmaktan çekinmem pişman olmaktansa o heyecanı yaşamak daha değerli. Paylaşmayı severim ve bu sebeple bankotahminler ailesindeyim.
4 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
NİCOMEDIA

1-AYAK: 3-1-6-8

2-AYAK: 3-9-4-5-6

3-AYAK: 2-7-3-5

4-AYAK: 5-4

5-AYAK: 3-8

6-AYAK: 4-2-5-7

BOL ŞANS

Ramazan Yılmaz

talihsiz bir gün

admin

Her gün at bilmek olmaz. Biraz mola herkese lazım :)

Özcan Erdoğan

5 te kalan altılım.

1.2.3.5.6.9

3.4.5.9.11

7

1.2.3.4.5

3.5

7

tekleri buldum genede olmadı benim içinde talihsiz bir gün oldu

4
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x