Ana Sayfa / Tahminler / 18 NİSAN 2017 ANKARA AT YARIŞLARI GENEL PAYLAŞIM KONUSU
ankara altili tahminleri

18 NİSAN 2017 ANKARA AT YARIŞLARI GENEL PAYLAŞIM KONUSU

8 Nisan 2017 Ankara at yarışları için genel paylaşım konusudur.

Yorumlarınızı ve kuponlarınızı bu başlık altında bekliyoruz.

Gün içinde agf oranları ve diğer gazetelerinde tahminleri eklenecektir.

Beygir com at yarışı tahminleri

1.Koşu: Günün ilk koşusu ve altılı ganyanın ilk ayağında son yarışını beğendiğimiz BURGAÇ (6) ve Kocaeli'ndeki son koşusunu kazanan KAVZAN (4) birinciliğin güçlü adayları olup; MUSON RÜZGARI (5) ve ÇİFÇİ BAŞI (1-2)) sonraki ihtimallerdir.

2.Koşu: Sevdiği pist ve mesafede SİNCAP GÜL (4), son koşusunu kazanan SAYDA (1), etkili yarışları ile AMAZING LOVE (2) ve ideal mesafesinde EZGİLİ (3) ayrım yapılmadan değerlendirilmelidir.

3.Koşu: Son koşularında ikinci olan LORD (2) ve KOZAN DAĞI (1) birinciliğin güçlü adayları olup; DOMANİÇ (4) ve ÖZYEL (5) ihmale gelmeyecek isimlerdir.

atyarisi-tahminleri

4.Koşu: Son koşusunda beğenilen INTOCU (3) favorimizdir. İyi durumu ile FIRST QUEEN (2) favorinin ciddi rakibi olup; DESPEDIDA (1-4) ve KALIMBA (5) ihmal edilmemesi gereken safkanlardır.

5.Koşu: Son koşusunda beğenilen ZÜLUMKAR (5) favorimizdir. İyi durumu ile ALBURAK KIZI (2-6) favorinin ciddi rakibi olup; SEYYAHKIZI (1) ve DOĞU PINARI (3) ihmal edilmemesi gereken safkanlardır.

6.Koşu: Maiden koşuda etkili formları ile AKALTAY (1) ve ÇETİNBABA (4) birinciliğin güçlü adayları olup; LEYDİSAĞNAK (12) ve KAÇAROĞLU (8) sonraki ihtimallerdir.

10
Sizden gelen yorumlar ve tahminler

avatar
500
GÖÇMEN123
Ziyaretçi
GÖÇMEN123

17 Nisan 2017, 23:45 son zamanlarda ciddiye almadığımızdan , birde inattan güzel veren altılıları kaçırıyoruz , birde misli diyoruz 🙂 ama akıllandım artık … ANGARA ALTILIM *********************** 5 MUSON RÜZGARI …. 1.3.4.6.7 ( yani hepsi , en zor ayak burası ) 4 SİNCAP GÜL ( normalde bu at geçilmemesi lazım ama akıllandım : ) …. 1.3.2 4 DOMANİÇ ( bankom ) 2 FIRST QUEEN ( BANKOM ) bu çocuğun at binişine hastayım : ) ben yanına altılımda at yazmıycam ama rakip yazacaklara 5.3 1 SEYYAHKIZI (bence bu atta geçilmemesi lazım ama yinede tek rakibini yazıcam 5 ZÜLÜMKAR ) 5 EMİRİN… Read more »

GÖÇMEN123
Ziyaretçi
GÖÇMEN123

hocam DOMANİÇ in yanına at yazılmaz bence 1.05 e koşar : )

GÖÇMEN123
Ziyaretçi
GÖÇMEN123

pardon ben yanıltmayayım yine ama ben yanına at yazmam , sekmeleri kapatalı çok oldu ama bende tek çıktı

GÖÇMEN123
Ziyaretçi
GÖÇMEN123

birde ilk 2 at kim merak ettim

GÖÇMEN123
Ziyaretçi
GÖÇMEN123

şimdi yine baktım , yok hocam yok inat etmicem dedim ama ,son bir hakkım daha olsun : ) DOMANİÇ bankom

ETC
Üye

Tercihlediğiniz atların, ayaklarıyla sizlere uğur getirmesi dileğiyle… 1.Ayak: Günün ilk ayağında BURGAÇ’ın son iki koşusunda, (grubundaki diğer atların geçmişteki yarışlarına oranla mukayese edersek) gösterdiği performans önemsenmeli ve bu atın belki de uzak mesafeye yakın bir ihtimalle koşuyu lider bitireceğinden şüphe duymamalı. Açık konuşmak gerekirse bu atın hatta bu günün en önemli bankosu olduğunu düşünüyorum. 2.Ayak: Kocaelideki son 2 yarışında dikkatleri üzerine çeken ve bu defa hafif sıklette kendine şans yaratacağına inandığım AMAZING LOVE, son koşusunda elde ettiği 1.liği koşunun akıbetini olumlu yönde ilgilendiren EZGİLİ ve Ahmet ÇELİK ile son düzlükte etkili sprintleriyle izleyeceğimiz SİNCAP GÜL koşunun sigortalarıdır dikkatinizi çekiyorum. 3.Ayak:… Read more »

Wiskhi
Ziyaretçi
Wiskhi

6
2-4-3
2//4
2-5
5-2-4
1-8-4-12-10-3-6-5
bol şanslar

Yazar: admin

At yarışlarında 20 yılı aşan tecrübe ile altılı tahminlerim her gün sizlerle. Canlı sonuçlar, günlük bülten ve canlı yayın linkleri ile tahminlerimizi mobil uygulamalarımızdan takip edin.