ankara altili tahminleri

18 NİSAN 2017 ANKARA AT YARIŞLARI GENEL PAYLAŞIM KONUSU

8 Nisan 2017 Ankara at yarışları için genel paylaşım konusudur.

Yorumlarınızı ve kuponlarınızı bu başlık altında bekliyoruz.

Gün içinde agf oranları ve diğer gazetelerinde tahminleri eklenecektir.

Beygir com at yarışı tahminleri

1.Koşu: Günün ilk koşusu ve altılı ganyanın ilk ayağında son yarışını beğendiğimiz BURGAÇ (6) ve Kocaeli’ndeki son koşusunu kazanan KAVZAN (4) birinciliğin güçlü adayları olup; MUSON RÜZGARI (5) ve ÇİFÇİ BAŞI (1-2)) sonraki ihtimallerdir.

2.Koşu: Sevdiği pist ve mesafede SİNCAP GÜL (4), son koşusunu kazanan SAYDA (1), etkili yarışları ile AMAZING LOVE (2) ve ideal mesafesinde EZGİLİ (3) ayrım yapılmadan değerlendirilmelidir.

3.Koşu: Son koşularında ikinci olan LORD (2) ve KOZAN DAĞI (1) birinciliğin güçlü adayları olup; DOMANİÇ (4) ve ÖZYEL (5) ihmale gelmeyecek isimlerdir.

atyarisi-tahminleri

4.Koşu: Son koşusunda beğenilen INTOCU (3) favorimizdir. İyi durumu ile FIRST QUEEN (2) favorinin ciddi rakibi olup; DESPEDIDA (1-4) ve KALIMBA (5) ihmal edilmemesi gereken safkanlardır.

5.Koşu: Son koşusunda beğenilen ZÜLUMKAR (5) favorimizdir. İyi durumu ile ALBURAK KIZI (2-6) favorinin ciddi rakibi olup; SEYYAHKIZI (1) ve DOĞU PINARI (3) ihmal edilmemesi gereken safkanlardır.

6.Koşu: Maiden koşuda etkili formları ile AKALTAY (1) ve ÇETİNBABA (4) birinciliğin güçlü adayları olup; LEYDİSAĞNAK (12) ve KAÇAROĞLU (8) sonraki ihtimallerdir.

Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.
altılı sonuçları

Yazar: admin

Avatar
25 yılı aşkın bir süredir at yarışlarını takip ediyorum ve oynadığım kuponları ücretsiz paylaşmaktayım. Sitemizi mobil uygulamamızdan da takip edebilirsiniz.
10 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
GÖÇMEN123

17 Nisan 2017, 23:45
son zamanlarda ciddiye almadığımızdan , birde inattan güzel veren altılıları kaçırıyoruz , birde misli diyoruz :) ama akıllandım artık …
ANGARA ALTILIM
***********************
5 MUSON RÜZGARI …. 1.3.4.6.7 ( yani hepsi , en zor ayak burası )
4 SİNCAP GÜL ( normalde bu at geçilmemesi lazım ama akıllandım : ) …. 1.3.2
4 DOMANİÇ ( bankom )
2 FIRST QUEEN ( BANKOM ) bu çocuğun at binişine hastayım : ) ben yanına altılımda at yazmıycam ama rakip yazacaklara 5.3
1 SEYYAHKIZI (bence bu atta geçilmemesi lazım ama yinede tek rakibini yazıcam 5 ZÜLÜMKAR )
5 EMİRİN ATI … 3.1 …… 4.9.8.10 kapalısı : )
YATIRACAĞIM ALTILI
****************************
1.3.4.5.6.7
4.1.3.2
4 DOMANİÇ
2 FIRST QUEEN …… 5.3
1.5
5.3.1 …..4.9.8.10
BÜYÜK KUPON : 60.48 TL
KÜÇÜK KUPON : 8.64 TL
şimdiden bol şanslar ….

GÖÇMEN123

hocam DOMANİÇ in yanına at yazılmaz bence 1.05 e koşar : )

GÖÇMEN123

pardon ben yanıltmayayım yine ama ben yanına at yazmam , sekmeleri kapatalı çok oldu ama bende tek çıktı

GÖÇMEN123

birde ilk 2 at kim merak ettim

GÖÇMEN123

şimdi yine baktım , yok hocam yok inat etmicem dedim ama ,son bir hakkım daha olsun : ) DOMANİÇ bankom

ETC

Tercihlediğiniz atların, ayaklarıyla sizlere uğur getirmesi dileğiyle…

1.Ayak: Günün ilk ayağında BURGAÇ’ın son iki koşusunda, (grubundaki diğer atların geçmişteki yarışlarına oranla mukayese edersek) gösterdiği performans önemsenmeli ve bu atın belki de uzak mesafeye yakın bir ihtimalle koşuyu lider bitireceğinden şüphe duymamalı. Açık konuşmak gerekirse bu atın hatta bu günün en önemli bankosu olduğunu düşünüyorum.

2.Ayak: Kocaelideki son 2 yarışında dikkatleri üzerine çeken ve bu defa hafif sıklette kendine şans yaratacağına inandığım AMAZING LOVE, son koşusunda elde ettiği 1.liği koşunun akıbetini olumlu yönde ilgilendiren EZGİLİ ve Ahmet ÇELİK ile son düzlükte etkili sprintleriyle izleyeceğimiz SİNCAP GÜL koşunun sigortalarıdır dikkatinizi çekiyorum.

3.Ayak: 1 Nisan tarihinde ADANA Kum pistteki koşuyu dikkate alacak olursak, o koşuda grubunda rekabet ettiği atların epey kalite atlar olduğuna dikkat çekmek istiyor ve uygun grupta LORD’un bu koşuyu başladığı gibi lider bitireceğini düşünüyorum. Günün önemli bankolarından biridir.

4.Ayak: DESPEDIDA 25 Marttaki 1900 koşusunda starttan 15-20 boy geç çıkarak yarış konusunda önemli bir avantaj yitirmiş fakat bu şanssızlığa rağmen 12 Şubat tarihinde 1900 KUM pistteki 1.liğinde elde ettiği dereceye yakın bir bitiriş derecesi elde etmişti (2.09 ve 2.10 dereceleridir). Bu atın bu defa benzer bir talihsizlik yaşamayacağına inanıyor, eküri avantajıyla bu koşunun olmazsa olmazlarından biri olduğunu düşünüyorum. Ama daha da dikkat çekici ev gözden kaçırmamamız gereken sinsi bir detay var. 1900 ADANA KUM pistinde grubun en iyi bitiriş sürelerini elinde bulunduran (2.06 ve 2.08 bitiriş sürelerinden söz ediyorum) FIRST QUEEN bu koşuda DESPEDIDA’dan daha farklı ve etkili bir yarış sergileyecektir. Bu koşuda DESPEDIDA ile birlikte düşünülmelidir.

5.Ayak: Başta ZULÜMKAR olmak üzere, NASİBİN ve SEYYAHKIZI üçlüsü arasında geçeceğini öngördüğüm 1400 rekabetinde daha tecrübeli ve dikkatli davranan safkan koşunun galibi olacaktır.

6.Ayak: Şanlıurfa’dan Ankara’ya getirilen ve Ankara’daki uzun mesafe ilk koşusunda muhtemel olarak yerini yadırgadığını düşündüğüm LEYDİSAĞNAK bu defa daha alışık bir stilde kısa mesafede kendine uygun jokeyiyle şans arayacak olup, birinciliğin en önemli adaylarından biridir. GADDARBEY de son koşusunda binicisini üzerinden atarak yarış esnasında olumsuzluk yaşamıştı. Bu defa eğer starttan düzgün bir biçimde çıkış yaparsa alıştığı jokeyiyle LEYDİSAĞNAK’a karşı rekabetini belli edebilir. AKALTAY ve KAÇAROĞLU’na da bu yarışta her an olağan dışı bir bitiriş sergileyebilecekleri ihtimaline dikkat çekmek istiyor bu dört atı bu koşuda birlikte önermek istiyorum.

1.AYAK: 6
2.AYAK: 2 – 3 – 4
3.AYAK: 2
4.AYAK: 1 – 2
5.AYAK: 1 – 4 – 5
6.AYAK: 1 – 6 – 8 – 12

TUTAR: 4.32 TL

Bol şans dilerim.

Wiskhi

6
2-4-3
2//4
2-5
5-2-4
1-8-4-12-10-3-6-5
bol şanslar

10
0
Tahmin paylaş.x
()
x