Ana Sayfa / Tahminler / 18 NİSAN 2017 SALI KOCAELİ ALTILI GANYAN TAHMİNİ (RAMAZAN YILMAZ)

18 NİSAN 2017 SALI KOCAELİ ALTILI GANYAN TAHMİNİ (RAMAZAN YILMAZ)

METAL FIRTINASI; Son koşusunda sert rakibinin arkasındaki ikinciliği oldukça tatminkar oln safkan bugünse daha uygun rakiplerinin yanında en şanslı isimdir. Bazen teşviklere çok geç cevap verebiliyor ancak binicisi bu huyunu artık tanıyor. Eğerki binicisi son metrelere kadar safkanı boş bırakmaz ise fotoyu önde geçer.

BURGUNDY BLUE; Sert gruplarda koşmasına rağmen performansından ödün vermeyen ve istikrarını bozmayan safkan özellikle son koşusundaki ikinciliği oldukça güzeldi. Uzun mesafeli koşularda etkili olabileceğini gösteren safkan bugün lehine mesafede sonlarda yapacağı ataklarıyla fotoyu önde geçmesini bekliyorum.

ÖZDAMAR; Son koşusundaki üçüncülüğünde bugün için sinyaller veren safkan erkili olduğu mesafede kazanabilir. Gruptaki en güçlü rakibi ise önde boş kalması durumunda form durumu iyi olan ÇALIK olur.

ZEYTİNBAĞI; Son koşusunda Bursa pistinden etkilendiğini için etkisiz kalan safkan bugün sevdiği pistte start alıyor. Bu pistte oldukça başarılı performanslara imza atan ZEYTİNBAĞI, HALİME HANIM ve GÖRKEMLİ isimli safkanlar tarafından zorlansada bir şekilde rakiplerine üstünlük sağlayıp koşuyu kazanacağına inanıyorum.

ALTILI GANYAN KUPONUM
1.AYAK : 5.6.4.7.1.2.3.9.8
2.AYAK : 2.7.3
3.AYAK : 1
4.AYAK : 5.1.4
5.AYAK : 2
6.AYAK : HEPSİ
Kupon Tutarı: 72.9₺

Tahmin ve yorumlar tamamen amatör bir anlayışla paylaşılmaktadır.

11
Sizden gelen yorumlar ve tahminler

avatar
4000
admin
Yönetici

Bol şanslar Ramazan

Barutselim
Ziyaretçi
Barutselim

Kocaeli Altılım
1.ayak 7.6. 5.4.3.1
2.ayak 2
3.ayak 1.3.4
4.ayak H
5.ayak 2/ 1.4.6.5
6.ayak 16/ 4.6.2.13
Bol şanslar

Yalçın
Ziyaretçi
Yalçın

Bu sitede takip ettiğim tek kişi ramazan yılmaz

admin
Yönetici

2-4-5 //
2-3-4-5-6-7 //
1 //
1-3-4-5-6 //
2 //
1-2-3-4-5-6-8-10-12-13-16 //

Bol şanslar

admin
Yönetici

Tebrikler Ramazan bey, kupon parasını bekliyoruz :)

admin
Yönetici

Kupon parasını kurtarmaca :)

Yazar: Ramazan Yılmaz

Avatar
32 yaşında evli bir adamım altılı ganyan oyunlarıyla tanışmam 8-10 yıl gibi bir zamana dayanıyor ve bu süre içinde altılı ganyandan aldığım ikramiyeler hatrı sayılır ikramiyeler oldu. Altılı ganyanın şans ve tesadüften ziyade takip ve dikkat isteyen bir oyun olduğunu düşünenlerdenim. Ben oyunları para hırsıyla değil zevk için anlık heyecanlar için oynarım herkese de böylesini tavsiye ederim. Hırs yaparsan kaybedersin, kaybedersen daha çok hırslanırsın. Agf, favori falan pek fazla dikkat etmediğim hususlar bu yüzden güvendiğim isin sıralamada sonuncu at dahi olsa tek yazmaktan çekinmem pişman olmaktansa o heyecanı yaşamak daha değerli. Paylaşmayı severim ve bu sebeple bankotahminler ailesindeyim.