18 MAYIS 2018 CUMA BURSA ALTILI TAHMİNLERİ (MEHMET28)

3. KOŞU: Yakın koşacak ama sevdiği piste dönen (2) SANTA RUA’ya ilk şansı veriyorum. Seri isimler (1) ABBASOĞLU ile (6) JUNIOR DANCER (Son yarışında tek denemiş, ganyan da almıştım. Şansıma geç çıktı yine de iyi koştu ama kazanmaya yetmedi. Bugün Abbasoğlu’nun varlığından etkilenme ihtimali olduğundan geri planda yazdım) ve (3) ZAFER MEYDANI yazacağım diğer atlar.

4. KOŞU: Performans olarak rakiplerinden farklı duran (1) FOR THE KING, mesafenin de uzun olmasıyla kullanacağım ilk tek.

5: KOŞU: Uygun rakipler yanında (2) ANGEL HORSE oldukça şanslı. Yanına formda (1) İLKAAN’ı yazıyorum. Sürpriz arayacaklar Ildır Rüzgarı ve Clark Kent’i değerlendirebilir.

6. KOŞU: İlerleyen yaşı ve yaşadığı sıkıntılar nedeniyle eski gücünde olmayan rakibi karşısında (2) BATMANASLANI’nı daha avantajlı görüyorum ve risk alıp tek bırakıyorum. Kalitesine güvenip Cankerdeşleri de yazana hatta tek atana da bir şey diyemem. Bomba arayıp ikramiye kovalayacaklara da Bakibey diyorum.

7. KOŞU: İkisi de formda ve kazanabilecek durumdaki (1,5) KURTEL EKÜRİLERİ kullanacağım son tek.

8. KOŞU: Dikkate alınacak performansı olan tek isim (1) BIG BET ara sonrası koşacak ve ilk kez burada yarışa çıkacak. O nedenle bu ayakta riske girmiyorum ve kapatıyorum.

ALTILIM
1.AYAK: 2,1,6,3
2.AYAK: 1
3.AYAK: 2/1
4.AYAK: 2
5.AYAK: (1,5)
6.AYAK: 1/7,3,6,2,9,(4,5),8

Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.
altılı sonuçları

Yazar: Mehmet28

Avatar
İsmim Mehmet, 37 yaşındayım ve İstanbul'da yaşıyorum. Zaman zaman ara versem de 20 yıldır at yarışı oynuyorum.
6 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
admin

Bol şanslar

PINARBASILI

Şans seninle olsun.

Erdal Balcı

Bol şanslar Mehmet

6
0
Tahmin paylaş.x
()
x