Ana Sayfa / Tahminler / 18 MAYIS 2018 CUMA BURSA ALTILI TAHMİNLERİ (BOMBACI)

18 MAYIS 2018 CUMA BURSA ALTILI TAHMİNLERİ (BOMBACI)

Selamlar herkese Bursa altılı tahminlerim şu şekildedir.

1.ayak: Rakipleri her ne kadar formda olursa olsun bir (1) ABBASOĞLU kadar kendilerini ispat ettiklerini düşünmüyorum. Startla birlikte öne düşecek olan safkanın grubun yükünü çekmekten başka şansı olmadığı kesin. Dolayısı ile safkan benim ilk şans vereceğim isimdir. Son düzlük dönüldükten sonra dışında (2) SANTA RUA onunda dışından (3) ZAFER MEYDANI’nın döneceği yarışta son yarışında zıpkın gibi görüntü çizen (6) mumaralı JUNIOR DANCER bana kalırsa bu rakiplerine liderliği almak için kafa tutmaya kalkmaz ise avansla döneceği son düzlükte aralardan yer bulup sonuca ulaşabilir son şans vereceğim isimdir.

2.ayak: Yarın uzak ara agf çıkacak olan (1) mumaralı FOR THE KING benimde ilk şans vereceğim isimdir. Bu safkanın eksik koşması durumunda ise son düzlüğün Çarşamba pazarına döneceği yarışta ikramiye anlamında da yanına rakip yazmak istiyorum. Rakipleri şablonumda olacaktır.

3.ayak: Son üç yarışının ikisini kazanmış olsada muhtamelen yarın favori çıkacak olsa da ben halen gücünün tamamını sahaya yansıttığını düşünmüyorum. (1) numaralı İLKAAN ilk safkanım olacaktır.

4.ayak: Son yarışlarında kendisini aşan safkan için söyleyecek çok birşey yok gibi. Bu yarışta da benim favorimdir (2) numaralı BATMAN ASLANI ilk safkanım.

5.ayak: Safkanın kesinlikle psikolojik sorunlu olduğunu düşünüyorum :) Bunu ciddi olarak söylüyorum bu safkanın kafası iyi olsun ve kendisini bulsun seyrine doyum olmaz. Son 2200 metrelik yarışında yok denecek kadar tereddütle çıkış yapınca pilotuda ne yapacağını şaşırdı daha 800 direği geçilmeden liderliği alıp 2200 metrelik yarışın yükünü çekti. Her ne kadar rakibi olan eküriler formda olsa da, kendisi sorunlu olsa da bu yarışta tek olarak deneyeceğim. Eğer tereddüt yapmadan çıkarsa 4-5 e yaslanarak avansla çıkacağı yarışta rakiplerini birer birer ekarte etmenin dayanılmaz hafifliğini ya yaşarım yada bu safkanın kesin bir terapiste görünmesi gerek diye söylenirim. Bunu bilmiyorum ancak risklide olsa (8) numaralı SABRİNİN ATI BANKOMDUR.

6.ayak: Arap safkanlara çok ciddi yatırım yapan Mücahit Yıldızhan’ın sahibi olduğu birkaç İngiliz safkandan birisi olan (6) numaralı YILDIZHAN AĞA çok parlak bir görüntü çizmese de bu işe elinden geleni yapan ekürinin ismini alma Şeref’ine Arap safkanlar ulaşamaz iken kendisine bu ismin verilmesi bile benim için bir beklenti işaretidir. Vasat görünümünde ki rakipleri önünde ilk safkanım. Bol şanslar...

ALTILI GANYAN ŞABLONUM

1.ayak: 1-2-3-6

2.ayak: 1-4-3-2-8

3.ayak: 1-2-4-6

4.ayak: 2-4

5.ayak: 8 tek

6.ayak: 6-1-3-4

Hakkında Bombaci

Bombaci
Selamlar İstanbul'da yaşamaktayım 20 yılı aşkın süredir at yarışlarıyla ilgilenmekteyim. Evli ve 1 çocuk babasıyım.

9 yorum

 1. PINARBASILI

  Bol şanslar.

 2. Bol şans Bombacı

 3. Bol şanslar bombacı

 4. Bombacı bol şans sabrinin atı ii at tamam sorunları olduğuda kesin ama karayürek çok formda dün seyisiyle görüştüm atta çok sağlıklı bilgin olsun herşey gönlünce olsun

 5. Erdal Balcı

  Bol şanslar bombacı :)))

  • Erdal Balcı

   Tekine tek bombacı, kılıçlar çekilsin…. Haydaaa ninna ninanay..
   Eküriler….. :))))

 6. Bombaci

  Tşk ederim hepinize. Sizlerede bol şanslar. Erdal abi form durumu itibari ile benim tek zaten çok fantastik. Atın herhangi bir fiziksel sorunu olduğunu düşünmüyorum. Ama çok sevdiğim bir safkan. Yarışta özellikle ES ANADOLU nun olması iyi Start aldığı taktirde benim tekin şansını artıracaktır diye düşünüyorum. At atı geçer tabi ki gününde olur hepsi gelebilir ancak SABRİNİN ATI’nın şu yarışta GĞLFEM miş MYCEM miş YARİSSAymış aynı grupta bile olması benim içimi parçalıyor. Ciddi olarak isterse startta otursun kalsın ben bu safkanları yanına yazamam. Bu atın ne derece üst bir sınıf safkan olduğunu çok iyi biliyorum. Eğer bu yarışta söz sahibi olsun veya gelsin sonra ki yarışlarda bugün yüzde 6 ya koşan SABRİNİN ATI yüzde 60 a koşar. Deniycem şansımı bol şanslar 🍀

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir