Ana Sayfa / Tahminler / 18 MAYIS 2018 CUMA BURSA AT YARIŞI TAHMİNLERİ (PINARBASILI)

18 MAYIS 2018 CUMA BURSA AT YARIŞI TAHMİNLERİ (PINARBASILI)

1.AYAK: 10 gün önce Ankara’da 1900 çimde güvenimizi boşa çıkarmayan 3-ZAFER MEYDANI son olarak 13 Mayıs’ta Musa Kaya ile süper bir galop çalışması yaptı ve Bursa’ya geldi. Güne cazip bir tekle başlamak isteyenler bu tayı değerlendirebilir. Ona rakip olarak, formunu gitgide geliştiren ve Bursa’nın başarılı aprantisi Halil Kaplan’a emanet edilen 1-ABBASOĞLU ve başarılı İstanbul yarışından sonra tekrar Bursa’ya dönen 6-JUNIOR DANCER’ı görebiliriz. Takip atı olarak da 4 aylık aradan sonra piste çıkacak çalışmaları ışıltılı 5-INVISIBLE WOMAN’ı alıyorum. Muhtemelen AGF’de 1. Çıkacak 2-Santa Rua’yı 4 gün önce koştuğu için yazmadım.

SIRALAMAM: 3//1-6

2.AYAK: Yarış hayatının ilk startında makineden 6 boy geç çıkıp sonrasında ciddi bir ara kapatak 5. olan, sonrasında bu mesafede tatminkar bir derece elde eden 1-FOR THE KING, eğer startta huysuzlanmazsa bu grubu süpürür. Ancak çok da güvenemediğimden yanına yarış deneyimi ile 4-LAST EAGLE, potansiyelini bir türlü yansıtamayan 10-LUCKY RED ve start sorunlarından dolayı geriye alınıp bu yarış için Okan Gökçe ile galobunu gerçekleştiren 6-TAKAYAMA’yı yazıyorum.

SIRALAMAM: 1-4-10-6

3.AYAK: Son Kocaeli sınavında nispeten daha uygun grupta yüzümü kara çıkarmayan 2-ANGEL HORSE, performansı ile bence bu gruba da yetecektir. Başarılı atı bankom olarak belirledim. İkili bahisler için 1-İlkaan ve 6-Clark Kent değerlendirilebilir.

SIRALAMAM: 2

4.AYAK: Son TBMM koşusunda Denizim’le çekişip arkadan gelen Taliphan ve Batmanaslanı’na geçilerek 6.lıkla yetinen şampiyon safkan 4-CANKARDEŞLER eski günlerini mumla aratıyor. Fakat böyle bir grupta yine de kazanması normal sonuç olur. Tek rakip olarak 2-BATMANASLANI gözükmekte. 7-Amankaya da startla birlikte numarayı alıp kaçmaya çalışacak ama bu 2 safkan onu mutlaka yakalar.

SIRALAMAM: 4-2

5.AYAK: Tabela ayağını oluşturan ŞARTLI-5 mücadelede son yarışında buradaki ekürisi ESANADOLU ile ilk 2yi paylaşan 1-KARAYÜREK favori olmayı hak ediyor. Ekürilere en yakın isim olarak, son çim yarışları tatminkar olan uygun kilolu 10-YURTTAY’ı görüyorum. Bu iki atın arkasından son çim yarışları dikkat çekici 3-YARİSSA, 4-BABAEMİR ve 6-FRİGYALI yazılabilir. Sürprizde ise bu seneye korkunç başlamasına rağmen geçen seneki muhteşem performansı aklımda olan 8-SABRİNİN ATI’na yer veriyorum.

SIRALAMAM: 1-10-3-4-6//8

6.AYAK: Günün 2. Maiden yarışı ile kapanışı yapıyoruz. Bu ayakta 6-YILDIZHAN AĞA ve 1-BIG BET çok ön plana çıksa da, bu tür yarışlarda sürpriz potansiyeli yüksek olduğundan geniş kuponda HEPSİ diyorum. Sıralamam şablondadır.

SIRALAMAM: 6-1//2-7-3-5-8-9

Beklentimi yüksek tutmadığım, belki son 2 ayakta kıpırdayabileceğini düşündüğüm Bursa altılım aşağıdaki gibidir.

BURSA ALTILIM:

3//1-6

1-4-10-6

2

4-2

1-10-3-4-6//8

6-1//2-7-3-5-8-9

EKONOMİK KUPON: 5,60 TL

GENİŞ KUPON: 80,64 TL

Bütün yarışseverlere bol şans, yazdığınız atlar gelsin...

Tahmin ve yorumlar tamamen amatör bir anlayışla paylaşılmaktadır.

11
Sizden gelen yorumlar ve tahminler

avatar
4000
admin
Yönetici

Bol şanslar

admin
Yönetici

Yazar alımlarımız devam ediyor.

Bilgi için: https://www.bankotahminler.com/yazarlik-basvurusu/

Mehmet28
Üye

bol şanslar

Erdal Balcı
Ziyaretçi
Erdal Balcı

Bol şanslar pınarbaşılı

BAYUZMAN
Ziyaretçi
BAYUZMAN

bursadan sevgiler
1.ayak…3.2.1 arasında
2.ayak 1 numraa saglam bankodur 100/100 güven
3.ayak 1 ilkkaaan…2 angel horse
4.ayak…. cankardeşleri tabiki çogu kişitek yazacak ama BAKİBEYSİZ KUPON OLMAZZ
5.AYAK KARA YÜREK ES ANADOLU EKÜRİLERİ SON YÜZYILIN BANKOSUDUR HATTA VE HATTA EKÜEİBİLE BİTEBİLİRRRR
6.AYAK 6 YILDIZHAN AGA BAŞTA HEPSİ
BOLŞANSLAR
YÜZDE ELLİDEN FAZLAŞANS VERDİGİM İSİMLER……ZAFER MEYDANI….FOR THE KİNG… İLKKAAN…KARAYÜREK ESANADOLU EKÜRİLERİ
CAFSUIFA SELAM… AKHİSAR YENİ MALATYA… TRABZONN HANDİKAPP

BAYUZMAN
Ziyaretçi
BAYUZMAN

istanbulda cankurtbey….gölalan banko

Caner
Ziyaretçi
Caner

610 rl bwrdi ben son ayakta yattım başarılar takipteyim

Yazar: PINARBASILI

PINARBASILI
Merhaba, 1986 İzmir doğumluyum. Özel bir şirkette muhasebecilik yapmaktayım. 2014'ten beri at yarışları ile ilgilenmekteyim. Kendime has analiz ve yorumlarım ile sizlere faydalı olmak amacındayım.