18 MAYIS 2017 PERŞEMBE ANKARA AT YARIŞI TAHMİNLERİ (COMMANDANTE)

1.AYAK: İlk yarışında 1200 çimde starttan 2 boy geç çıkmasına rağmen 1.12.40 ile üçüncülük yaparken sonlarda attığı sprint ile beni kendisine hayran bırakan, bu yarışı için yapmış olduğu hazırlıklarında 800/52,8 25,2 R dereceli galobu bulunan 7-ROCK OF SEA artan kondisyonuyla sonlarda yapacağı etkili sprintinin zamanını ayarlayabilirse kazanır bankom.

2.AYAK: Uzunca bir süredir koşmamış olmasına rağmen hazırlıklarında formda bir görüntü sergileyen 7-DIANDRA favorim. Uzun ara sonrası gördüğü yarışta sonlarda düşen temposuyla tabela dışı kalan 8-LADY NUR, bir yarış görüp fazlalıklarından kurtulan 11-UNTOUCHABLE GIRL ve 9-ONE COOL GIRL sırasıyla şanslı gördüğüm isimler.

3.AYAK: Sonunda istediği ve özlediği çim piste kavuşan 5-BELA MIYA bugün çok iyi koşacak olup favorimdir. Eksik koşması durumunda Akın Sözen’in ısrarla bindiği 6-IRKIM, kalitesine inandığım 2-BENAZİRKIZ ve son yarışını çok beğendiğim 10-KARAGÜLÜM sırasıyla şanslı olabilecek isimler.,

4.AYAK: Son çim yarışını önemsemediğim 7-BOGDANOVIC‘in son galobuda çok iyi olup favorimdir. Eksik koşarsa devreye Adana’dan beri takibimde olan 4-DEUCALION, kumu çok seven 3-WIN THE BEST, önde numara mücadelesinde fazla pres yemez ise 2-MISTER RAIN ve iki yarış önce kazanan 5-HAS YAĞIZ girer.

5.AYAK: Geçen sezon Ankara çiminde güzel yarışları bulanan 2-BAHARŞAH favorim. Yarışı koşturduğunuzda ise her şey 3-GÖLCÜK ASLANI‘nın lehine gözüküyor, ilerleyen yaşına rağmen kalitesiyle 4-KARAESER, son zamanlardaki formuyla 9-VİCDANSIZ ve çok gerilerde beklemez ise 5-LENGÜR LÜNGÜR devreye girebilir.

6.AYAK: İlk koşusu olmasına rağmen güçlü orjini ve hazırlıklarıyla dikkat çeken 11-REBORN ve son tabelasıyla 2-BEYNAM bende ön plana çıkan isimler sürpriz beklediğim isim ise 14-FLETA.

ALTILI ŞABLONUM

1.AYAK: 7

2.AYAK: 7-8-11-9

3.AYAK: 5-6-2-10

4.AYAK: 7-4-3-2-5

5.AYAK: 2-3-4-9-5

6.AYAK: 11-2-14

Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.
altılı sonuçları

Yazar: COMMANDANTE

COMMANDANTE
Üniversite mezunuyum, evli ve bir çocuk babasıyım, yaklaşık 15 senedir at yarışlarına bahissever olarak katılmaktayım.
15 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
yuemfa

Bol şanslar…

1.ayak rock of sea banko. gerek galobu, gerekse son koşusunda 2.nin arkasında fren yapmak zorunda kalmasına rağmen güçlü sprinti ve uyumlu aprantisi ile çok güvendiğim bir isim. kutlu kıza yetişip güçlü sprinti ile geçer görüşündeyim yeter ki burhan kılınç heyecan yapmasın.

2.ayakta manticore yazmamanıza şaşırdım :))))

3.ayakta buharalı ve yıldız güzeline dikkat edin derim kapatılması gereken çok zor bir yarış olacak…

efe

Bolşanslar yazdığin gibi gelsin Teşekkürler bn bella miya yı tek atmayı düşünüyorum fikriniz nedir

admin

Bol şanslar Arda.

ozgun1

Muhteşem tek :) bol şanslar olsun

yuemfa

bol şanslar…

7
6
3,5,6,7,8,9-2,10,12
3
1,3,4,5,9
12,14

yuemfa

Yine yaptı yapacağını burhan dediğim gibi kutlu kıza yaklaşıp geçebilecek tek tay 7 numaraydı sprinte geç kaldı sağlık olsun :)

yuemfa

Bugün burhan bindiği kaliteli atları hep 2.likte bırakacak gibi :) ama borbore ile süpriz yaparsa şaşırmam

admin

Manticore koşarsa yapacak bir şeyi yoktu aslında. Grupla alakası yok atın. Diğer atlarla ne yapacak bakalım

yuemfa

Katılıyor manticore günün em güvenilir atıydı

yuemfa

Hiç tutmadığım atı getirdi :) seyyahkızı

15
0
Tahmin paylaş.x
()
x