ankara altili tahminleri

18 MAYIS 2017 PERŞEMBE ANKARA ALTILI TAHMİNLERİ (ÖZGÜN)

 

1.AYAK: İlk yarışını çok beğendiğim starttan gec çıkmasına rağmen sonlarda düzgün ve diri aksiyonlarla gelen çıkartmış olduğu güzel dereceyle takibe aldığım 7-ROCK OF SEA güzel bir sürprize imza atarak kazanabilir.. Bence bu tay gelmezse işler karışır.. A.Celik’in ısrarla bindiği 1-DESALATOR ilk rakibidir. İlk ayaktan risk almak isteyenler iki isimle geçebilir.. Sonrasında, derece bakımından 12-KUTLU KIZ, maidendan çıkması yakın 11-VASİLY ilk plandaki rakiplerdir.. Yeri olanlar 2-EL HAMSE ve 6-PACİFİC FAİR yazabilirler.

2.AYAK: Maideandan gösterişli bir şekilde çıkan ve 1200’ü 1.11’lerin içinde koşan 2-ONURKAN ilk atım. Cimi bulunca azımsanmayacak derecede iyi koşan yakın arayla tabela dışında kalsada bence mükemmel koşan 8-LADY NUR, ara sonrası koşu gören ve o koşuda 60 kilo gibi bir siklet tasiyan ve altında ezilen grubun en kaliteli isimlerinden ve handikapi en yüksek ismi olan 6-MANTİCORE ekonomik kuponlar için yeterli gördüğüm isimlerdir. Ancak yeri olanlar; yine ara sonrası yarış görüp açıklarını kapatan 11-UNTOUCHABLE GİRL, 9-ONE COOL GİRL kesinlikle ilave edilmeli.. Son yarışıyla maidena veda eden bugün pek etkili olamayacağını düşünsemde 3-BEDDISH son isim olarak büyük kuponlara yazılmalı..

3.AYAK: Formsuz olsada bu tür kısa mesafeli çim yarıslarda herzaman söz sahibi olabilecek kapasitede olan 1-SEYYAH KIZI öncelikle kuponlara yazılmalı. Sonrasında yine çimci yapılarıyla 2-BENAZİR KIZI, 5-BELLA MİA kuponların olmazsa olmazıdır. Muhtemelen hızlı gidecek koşuda sonlardaki ataklarına güvenecek olan kısa mesafeye rağmen 6-IRKIM yine yeterli olabilir. Yeri olanlar 8-YILDIZ GÜZELİ 4-NASİBİN, 3-BUHARALI ve 7-GÖNÜL GÜZELİ yazarak bu zorlu ayaktan çıkabilir..

4.AYAK: Yarın muhtemelen Türkiye teki olacak isim, koşmuş olduğu gruplar ve yapmış olduğu derecelerle bunu hakeden 1-AYRTON Altenatif tek olmaya adaydır. Ancak ben son çim yarışlarını ölçü almadığım iki ismi rakip olarak önereceğim. İzmirden gelip havasınada alıştığını düşündüğüm kumcu olduğu aşikar 3-WIN THE WEST ve 7-BOGDANOVİC’in bir sürpriz yapmasını bekleyeceğim..

5.AYAK: Formda günler yaşayan, son yarışında rakiplerine oranla kilosunun fazla olmasından etkilendiğini düşündüğüm 9-VİCDANSIZ net favorimdir. Bu tür mesafeleri seven 3-GÖLCÜK ASLANI ilk ve tek rakibi olacaktır. Not: ((4-KARAESER formsuz bir dönemden geçtiği için kuponumda yer vermiyorum. Yeri olanlara ilave yapılmasını tavsiye ederim. Kalite kalitedir sonuçta..))

6.AYAK: Son koştuğu yarışta önde kaçan Bedish ile son 300-400’de girdiği birincilik mücadelesinde, önde kaçan rakibini bir türlü atlatmayı başaramamıstı. Ancak bugün mesafenin 200 metre uzaması lehine olacağını düşünüyorum. Kazanma özürlüsü olsada bugün kendisi gibi birçok isim olan rakiplerinin arasında sıyrılarak 14-FLETA’nın kazanacağını düşünüyor ve BANKO olarak öneriyorum..

ALTILI TAHMİNLERİM

7-1 // 12-11-2-6

2-8-6 // 11-9-3

1-2-5-6-8-4-3-7

1-3-7

9-3

14 FLETA

KÜCÜK ŞABLON : 17.50

Herkese BOL ŞANSLAR..

 

Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.
altılı sonuçları

Yazar: ozgun1

Avatar
29 yaşında, İzmirde yaşayan bir adamım. 15 yıldır müsterek bahislere katılıyorum. Doğru kurgunun, birazda şansla birleşmesiyle kazanılacak bir oyun olduğunu düşünsemde, bütçeleri sarsmayacak şekilde oynanması taraftarıyım. Saygılarımla..
6 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
admin

Bol şanslar Özgün

Hawk

Özgün hocam bol şanslar.İzniniz ile beşli ganyan paylaşımımı sizin konunuz altında yapıyorum :)

Osmaniyeli

Ankara

1.6.7.11.12/3.6.8/3/1.7/3/12.14
Bol şanslar. !!!