Ana Sayfa / Tahminler / 18 MAYIS 2017 PERŞEMBE ANKARA ALTILI TAHMİNLERİ (BOMBACI)
ankara altili tahminleri bombaci

18 MAYIS 2017 PERŞEMBE ANKARA ALTILI TAHMİNLERİ (BOMBACI)

Selamlar herkese Ankara altılı tahminlerim şu şekildedir.

1.AYAK: 3 Yaş ingiliz'lerin maiden mücadelesinde programa riskli bir tek ile başlayacağım. 29 ganyana koştuğu ilk yarışta 1 boy startta takılmasına rağmen pilotunun paniklemeden safkana olan güvenle birlikte beklemesi gözümden kaçmadı. Şimdi ilk yarışına göre 200 metre daha uzayan mesafe ile birlikte bu defa iç kulvar avantajı ile birlikte son düzlüğe daha seryameyeli döneceğine inandığım safkan benim için geçilmez. Riskli olduğunun farkındayım ancak vaz geçmeyeceğim çünkü bu safkan maiden da çok kalmayacak. Lafı fazla uzatmadan (7) ROCK OF SEA BANKOM.

2.AYAK: Koşmuş olduğu son yarıştan güzel bir birincilik ile maidena veda eden safkan esasen bu potansiyelinin çok üzerinde performans sergileyebilir. (2) ONURKAN ilk safkanım. Vermiş olduğu aradan sonra Karataş ile Ankara da bir yarış gören safkan bu defa formda pilotu ile birlikte burayı tam hedef yaptı gibi (6) MANTICORE ikinci ve son şans verdiğim isimdir.

3.AYAK: Bence günün en zor ve suprise açık mücadelesi. Kimi çıkarsam aklımda soru işareti kaldı. Safkan eleme hakkımı ileriki yarışlara bıraktım tercihim HEPSİ.

4.AYAK: Çok açık olarak bir daha bana çim koşturmayın diyen safkan bu yarışta hırs yaptı tahmin ediyorum (3) WIN THE WEST ilk safkanım. (7) BOGDANOVIC ve (1) AYRTON ilk rakip gördüğüm isimler olup yarışın sürprizini ise (6) KOCA BABA dan bekliyorum.

5.AYAK: (4) KARAESER ve (3) GÖLCÜK ASLANI arasında ki mücadelenin yarışın birincisini belirleyeceğini düşünüyorum.

6.AYAK: (2) BEYNAM ve (14) FLETA ilk iki safkanim olup bütçem dahilinde tuttuğum rakipler sablonumda olacaktır herkese bol şanslar dilerim.

ALTILI GANYAN ŞABLONUM

1.AYAK: 7 TEK

2.AYAK: 2-6

3.AYAK: HEPSİ

4.AYAK: 3-7-1-6

5.AYAK: 4-3

6.AYAK: 2-14-11-1-8

YEDILI GANYAN ŞABLONUM

1.AYAK: 2 TEK

2.AYAK: 7 TEK

3.AYAK: 2 TEK

4.AYAK: HEPSİ

5.AYAK: 3-7-1-6

6.AYAK:4-3

7.AYAK: 2-14-11

Tahmin ve yorumlar tamamen amatör bir anlayışla paylaşılmaktadır.

1
Sizden gelen yorumlar ve tahminler

avatar
4000
admin
Yönetici

Bol şanslar

Yazar: Bombaci

Bombaci
Selamlar İstanbul'da yaşamaktayım 20 yılı aşkın süredir at yarışlarıyla ilgilenmekteyim. Evli ve 1 çocuk babasıyım.