Uluslararası At ve Binicilik Fuarı EQUIST İstanbul Horse Show Veliefendi’de

Veliefendi’de festival tadında Fuar coşkusu

Uluslararası At ve Binicilik Fuarı EQUIST İstanbul Horse Show, ziyaretçilerini bu yıl Türkiye Jokey Kulübü (TJK) işbirliğiyle, Veliefendi Hipodromu’nda ağırlayacak. Birbirinden heyecanlı ve görkemli şovlarla, konuklar eğlence ve keyif duygusunu aynı anda yaşayacak.

Bu yıl 4’üncüsü düzenlenecek Uluslararası At ve Binicilik Fuarı EQUIST İstanbul Horse Show ziyaretçileri için hazırladığı özel etkinliklerle, fuarı festivale dönüştürecek.

19-20-21 Mayıs tarihlerinde saat 10.00-19 saatleri arasında atçılık ve binicilik sporunun dünya markalarının katılımıyla düzenlenecek fuar, birbirinden neşeli etkinlikleriyle de ziyaretçiler için bir festival atmosferi yaratacak.

Fuar etkinlik programı için tıklayınız

Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.
altılı sonuçları

Yazar: admin

Avatar
25 yılı aşkın bir süredir at yarışlarını takip ediyorum ve oynadığım kuponları ücretsiz paylaşmaktayım. Sitemizi mobil uygulamamızdan da takip edebilirsiniz.