Ana Sayfa / Tahminler / 18 Mart Çarşamba Bursa Altılı Ganyan Tahmin ve Yorum

18 Mart Çarşamba Bursa Altılı Ganyan Tahmin ve Yorum

1.AYAK : Oldukça süratli tempoda geçmeye müsait olan koşuda 3-GOLDEN WEAPON etkili binicisiyle bu tempodan istifade edip son metrelerdeki ataklarıyla rakiplerini fotoda avlayabilir, favorim. Öte yandan gruptan bir gömlek üstte olan 2-EL MIRADOR favorinin en yakın takipçisi olur. 1-OVA KARTALI, 6-BEST EVER ve 5-TAKASHIMA sonraki ihtimaller. 9-HATTRICK sürpriz.

2.AYAK : Sürekli tabela içinde dolaşıp bir türlü maidene veda edemeyen 8-RAIN OF TEARS bugün fotoyu önde geçebilir favorim. Pedigri olarak potansiteli yüksek olan 5-GLAMOUR kuponlarda bulundurulması gereken isim. Orjin olarak mesafeye yatkın 2-BELLA STEPS uzayan mesafede etkili olabilir dikkat edilmeli. 4-DİLEKGÜLÜ, 7-NİLES ve 1-AYSUDA sonraki ihtimaller.

3.AYAK : Son koşusunu rahat tempoda kazanan 2-BESSEY kazanmaya en yakın safkan. Küçük çaplı kuponlar da tek yazılabilir. Geniş oynayan ve süpriz şansını değerlendirmek isteyenler diğer safkanlarada şans verebilir.

4.AYAK : Katılıdığı 3 koşusunuda zorlanmadan kazanan 2-FRATELLI kalitesi aşikar olan bir safkan. Lakin mesafeye yaktın orjiniyle 3-AMAZING LOVE şans verilmesi gereken bir safkan diye düşünüyorum. 1-GOOD HEARTED henüz bu pistte koşmamış olsa son 4 birinciliğinin ardından bu ayağı tek geçmeyenler 1-GOOD HEARTED'ı da kuponlarına ekleyip rahat bir koşu seyredebilirler.

5.AYAK : Bu tip mesafelerin etkili ismi 1-AKGİRAY eğer ki 3-KANDAHAR tarafından temposu bozulmaz ise beyaz bayrak ayna yapar.

6.AYAK : Günün kapanış koşusunda 1-KUZİKO favorim. 3-NUREYŞAN ve 2-YOLAŞAN favorinin en ciddi rakipleri olur. Herkee bol şanslar.

ALTILI GANYAN KUPONUM:
1.AYAK : 3 - 2 - 1 - 6 - 5 - 9
2.AYAK : 8 - 5 - 2 - 4 - 7 - 1
3.AYAK : 2
4.AYAK : 2 - 3 - 1
5.AYAK : 1
6.AYAK : 1 - 3 - 2

Tahmin ve yorumlar tamamen amatör bir anlayışla paylaşılmaktadır.

7
Sizden gelen yorumlar ve tahminler

avatar
4000
admin
Yönetici

Hoş geldin Ramazan bol şanslar.

Ramazan Yılmaz
Ziyaretçi
Ramazan Yılmaz

Teşekkürler admin :)

Nicomedia
Ziyaretçi
Nicomedia

Sa iyi geceler

18-03-2015 Adana Tahminim

2-6-11-13-3-5

9-7-1-13-2

7-1-3-5-2

5-7-2-8

4-13

7- My Heart

Şansınız bol olsun :)

nihat
Ziyaretçi
nihat

hoşgeldin ramazan kardeş.

muratsef35
Ziyaretçi
muratsef35

Ramazan bey selamlar vaemisiniz yokmusunuz bir turlu anlayamadim.. uzun zamandir olmamanizdan sikayet ederken 1 gunlugune ortaya cikmak ve sonra yine olmamak … neyse tahminlerinizi ozledim

Yazar: Ramazan Yılmaz

Avatar
32 yaşında evli bir adamım altılı ganyan oyunlarıyla tanışmam 8-10 yıl gibi bir zamana dayanıyor ve bu süre içinde altılı ganyandan aldığım ikramiyeler hatrı sayılır ikramiyeler oldu. Altılı ganyanın şans ve tesadüften ziyade takip ve dikkat isteyen bir oyun olduğunu düşünenlerdenim. Ben oyunları para hırsıyla değil zevk için anlık heyecanlar için oynarım herkese de böylesini tavsiye ederim. Hırs yaparsan kaybedersin, kaybedersen daha çok hırslanırsın. Agf, favori falan pek fazla dikkat etmediğim hususlar bu yüzden güvendiğim isin sıralamada sonuncu at dahi olsa tek yazmaktan çekinmem pişman olmaktansa o heyecanı yaşamak daha değerli. Paylaşmayı severim ve bu sebeple bankotahminler ailesindeyim.