Ana Sayfa / Tahminler / 18 MART 2015 ÇARŞAMBA BURSA ALTILI TAHMİNLERİ

18 MART 2015 ÇARŞAMBA BURSA ALTILI TAHMİNLERİ

1.AYAK: 2 - EL MIRADOR bu sefer kazanacak grubu bulmuş gözüküyor. Tek atmak istemeyenler için önerilerim; iyi işleri ile 1 - OVA KARTALI, düzelme gösteren 4 - GRAND SEA, koşu gören 8 - DONNIE BRASCO ve her yarışta adını söylettiren 6 - BEST EVER.

2.AYAK: Oldukça zor bir koşu olacak. Yeni form tutan safkanlar ve uzun mesafe deneyimlerini ilk defa alacak safkanların çoğunlukta olduğu koşuda çok at yazma taraftarıyım. Sıralamam 4 - DİLKEKGÜLÜ, 2 - BELLA STEPS, 5 - GLAMOUR, 6 - LADY KRUSEVAC, 3 - DIVINE LOVE ve 8 - RAIN OF TEARS.

3.AYAK: 2 - BESSEY, Bursa pistine güzel bir giriş yaptı. Bu koşuda büyük favori çıkacaktır. 1 - ŞENBEDÜŞ ve 3 - ADIMNUR rakipleridir.

4.AYAK: 3 atın yer aldığı bu koşuda safkanların hepsi formlarının zirvesinde. Fakat koştuğu 3 yarışı da kazanırken yanına rakip yaklaştırmayan 2 - FRATELLİ rakiplerinden önde gözüküyor, bankom.

5.AYAK: 2 - ALMAATA nihayet kazandı ve bu yarışta da çok şanslı. 5 - CERRAH toparlandığının sinyallerini veriyor. Yarışın bu ikili arasında geçmesini bekliyorum.

6.AYAK: Günün en zor koşularından birisi olan son ayakta sıralamam 3 - NUREYŞAN, 5 - OĞLUM EMRE BEY, 6 - KIRBAÇ, 7 - SEVDA ABLA, 2 - YOLAŞAN, 4 - KLASCAN ve 1 -KUZİKO.

Bol Şanslar

ALTILI KUPONUM

2    ///1-4-8-6

4-2-5-6-3-8

2-1-3

2

2-5

3-5-6-7-2-4-1

 

Tahmin ve yorumlar tamamen amatör bir anlayışla paylaşılmaktadır.

6
Sizden gelen yorumlar ve tahminler

avatar
4000
nihat
Ziyaretçi
nihat

bol şanslar admin..ben şifre sıfırlama yapıyorum alttaki toplama çıkarma yazıyorum hepsine yanlış diyor bakarmısınız teşekkürler.mail adresim burda yazdığımdır.

nihat
Ziyaretçi
nihat

olmaması imkansız.silindimi eski üyelikler.

nihat
Ziyaretçi
nihat

tmm saolasın.bişe için değildi.puan olayı falan vardı orasıda kalkmış galiba .

Yazar: admin

Avatar
25 yılı aşkın bir süredir at yarışlarını takip ediyorum ve oynadığım kuponları ücretsiz paylaşmaktayım. Sitemizi mobil uygulamamızdan da takip edebilirsiniz.