Ana Sayfa / Tahminler / 18 MART 2015 ÇARŞAMBA BURSA AT YARIŞI TAHMİNLERİ ( BY CREED )

18 MART 2015 ÇARŞAMBA BURSA AT YARIŞI TAHMİNLERİ ( BY CREED )

1. Ayak Son yarışını kazandı dediğim ama formda rakiplerine gücünü yettiremeyen (4) GRAND SEA favorimdir. Etkili sprintiyle bu sefer kazanabilecek güçte olan uygun gruptaki (5) TAKASHIMA, adeta kumaş değiştiren tanıdığı binicisiyle (6) BEST EVER, ağır kilosuna rağmen etkili olabilecek olan (2) EL MİRADOR ve son olarak yarış gören ve çok uygun sikletle start alacak olan kalite safkan (9) HATTRICK.

2. Ayak Son yarışına göre daha uygun grupta start alacak olan (4) DİLEK GÜLÜ favorimdir. Yarış gören ve bu koşuda daha hazır olacak olan (9) ROMANESCA, startta çok oyalanmazsa (8) RAIN OF TEARS ve (5) GLAMOUR yazıp burayı kapatıyorum.

3. Ayak Son yarışıyla öve öve bitiremediğim  (2) BESSEY favorimdir. Ama bugün kendisinden daha iyi formda gördüğüm rakibi olduğundan dolayı banko önereyemeceğim. Gördüğü 3 yarış sonra istenilen kıvama gelen (3) ADIMNUR kendisini çok iyi tanıyan aprantisiyle çok etili olacaktır.

4. Ayak Son yarışında kendisinden çok iyi bahsettiğim ülkemize çok iyi taylar vermiş olan THİRTEEN TRİCKS'in oğlu (2) FRATELLİ bu sefer sert rakipleriyle boy ölçüşecek. Lakin karşısında M.HAMEDİ ile 4te 4 yapmış olan (1) GOOD HEARTED ve çok sert gruplarda boy göstermiş olan (3) AMAZİNG LOVE var. FRATELLİ son yarışlarını çok rahat kazandığı için henüz inatçı karakterini göremediğim için burayı HEPSİ yapmak istiyorum.

5. Ayak Son yarışını aprantisiyle mükemmel bir şekilde kazanan. Ve şuan üstüne kendisini çok iyi tanıyan aynı siklette M.KAYA ile koşacak olan (2) ALMAATA uygun ve formsuz rakipleri yanında BANKOMDUR.

6. Ayak Aslında burada (1) KUZİKOyu alıp şöyle bir köşeye koyuyorum. Favorimdir lakin gerek ağır kilosu gerek son koşularında çok zorlandığını düşündüğümden dolayı yanına istemeden de olsa rakip yazacağım. Formda safkan (2) YOLAŞAN, son yarışında çok etkili koşan ama sonlarda gerileyen (6) KIRBAÇ, çok uygun sikletle yarışa katılacak olan (5) OĞLUM EMRE BEY, kalitesine inandığım (4) KLASCAN yazıp burayı kapatıyorum.

ALTILI ŞABLONUM :

1. Ayak : 4,5,6,2,9

2. Ayak : 4,9,8,5

3. Ayak : 2,3

4. Ayak : 2,1,3

5. Ayak : 2 TEK

6. Ayak : 1,2,6,5,4

ŞABLON TUTARI : 36TLdir. Bol şanslar dilerim.

Tahmin ve yorumlar tamamen amatör bir anlayışla paylaşılmaktadır.

Sizden gelen yorumlar ve tahminler

avatar
4000

Yazar: Bycreed

Bycreed