Ana Sayfa / Tahminler / 18 MART 2015 ÇARŞAMBA BURSA ALTILI TAHMİNLERİ (ADRİAN)

18 MART 2015 ÇARŞAMBA BURSA ALTILI TAHMİNLERİ (ADRİAN)

“Çanakkale geçilmez” dedirten Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk, silah arkadaşları ve kahraman milletimizin; tam 100 yıl önce donanım ve olanak bakımından kendisinden kat kat güçlü olan ülkelere karşı kazandıkları destansı zafer Türk milletinin bağımsızlık ve özgürlük rüzgarının habercisi olmuştur.

Türk milletinin yüreklere kazınan bu ölümsüz hikayesi, bir ulusun kötüye giden kaderini değiştirmiş ve Kurtuluş Savaşımızın da temellerini atmıştır.

Çanakkale Zaferi’nin kahramanlarının bıraktıkları vatan sevgisinin, dayanışma ve bir olma bilincinin yaşatılmaya devam etmesi dileğiyle başta Yüce Atatürk olmak üzere Çanakkale Zaferi’nin bağımsızlık uğruna gözünü bile kırpmadan ölüme koşan tüm kahramanlarını sonsuz saygıyla ve şükranla anıyorum.

1.Ayak : Son yarışları ile EL MIRADOR(2) favorim. İyi hazırlanan BEST EVER(6), seri safkan OVA KARTALI(1), son yarışında taktiği sonlarda tutmayan GRAND SEA(4), formda binicisi ile GOLDEN WEAPON(3) ve aprantisi idare edebilir ise TAKASHIMA(5) rakipleridir.

2.Ayak : Zorlu yarışta startta yine oyalanmaz ise RAIN OF TEARS(8) favorim. Son ikinciliği ile DİLEKGÜLÜ(4) ve artan formu ile GLAMOUR(5) rakipleridir.

3.Ayak : Son yarışında beğendiğim ADIMNUR(3) ile formda BESSEY(2) arasında bir mücadele olur.

4.Ayak : Binicisinin de tercihi ile FRATELLI(2) tekim.

5.Ayak : Son yarışını rahat kazanan ALMAATA(2) küçük kuponlara tek olabilir. Son yarışı ölçü olmayan AKGİRAY(1), artan formu ile DENİZERİ(7) ve CERRAH(5) rakipleridir.

6.Ayak : Rakiplerine göre farklı gördüğüm KUZİKO(1) ile YOLAŞAN(2) arasında bir  mücadele bekliyorum.

Altılım

1.) 2-6-1-4-3-5
2.) 8-4-5
3.) 3-2
4.) 2
5.) 2/1-7-5
6.) 1-2

4.3/17.3 TL

Tahmin ve yorumlar tamamen amatör bir anlayışla paylaşılmaktadır.

Sizden gelen yorumlar ve tahminler

avatar
4000

Yazar: Adrian

Adrian
1972 Ankara doğumluyum. Bilgisayar programcısı olarak özel bir şirkette çalışıyorum.15 yıldır at yarışları ile ilgileniyorum.