18 KASIM SALI ADANA ALTILI TAHMİNLERİ (KINGGOK)

1.AYAK: Her koşusunda formunu bir adım daha ileri götüren 6 YALNIZKURT bu kez kazanabilir. Bu pist ve mesafede koştuğu son koşusunu kazanan 2 ARTVİNLİ en ciddi rakibidir. Değişen binicisi ile 9 TYPHOON , sevdiği pistte 7 AĞABİŞKEK , eküri desteği ile koşacak olan 3 GENCERHAN ve Adana da çalışan 8 ZENGİNLİ diğer ihtimaller olacaktır.

2.AYAK: Hazırlıklarını beğendiğim 8 KAÇIN GELİYOR , Bursa dan erken getirilip Adana pistinde çalıştırılan 11 ORÇUN , tam mesafesine çıkacak olan 12 ATİKTAY ve bir süre ara verse de hazırlıkları ile 3 SEZAR arasında birincilik mücadelesi olacaktır.

3.AYAK: Kumda çıktığı iki mücadelesinin birini kazanıp diğerinde üçüncü olan 6 WAVE RUNNER devam eden mükemmel form durumu ile en şanslı isimdir. Kum pistte de kazanmasını beklediğim 4 OLIMPIC BOY en ciddi rakibidir. Urfa dan kazanarak gelen 2 ÇOŞKUNNİL , son koşusunda çim pistte maiden a veda eden 5 BAYBAŞKAN ve Elazığ dan birincilikle gelen 1 LADY MILLION diğer şanslı isimlerdir.

4.AYAK: Dişilere mahsus maiden mücadelede Adana da bir yarış gören 3 GÜMÜŞKAN GÜLÜ ve 800/49.8 çalışan formda isim 5 LİDYA arasında birincilik mücadelesi olacaktır.

5.AYAK: Rakiplerine oranla çok daha hazır durumda olduğunu gördüğüm ve kum pistte süper işler yapan 1 LAGUARDIA günün bankosudur.

6.AYAK: Kum pistte çıktığı iki koşusunu da kazanan 11 TİRVANA , son koşusunda Tirvana arkası ikinciliği üzerine daha hazır çıkacak olan 4 KALENDER KIZ , devam eden formu ile 3 DELALKIZ ve sürpriz ismim 8 FİLİZABLA son ayaktaki şans tanıdığım isimlerdir.

1.AYAK: 6-2-9-7-3-8

2.AYAK: 8-11-3-12

3.AYAK: 6-4-2-5-1

4.AYAK: 3-5

5.AYAK: 1 LAGUARDIA

6.AYAK: 11-4-3-8

BOL KAZANÇLAR

Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.

Yazar: kinggok

Avatar