Ana Sayfa / Tahminler / 18 KASIM SALI ADANA ALTILI TAHMİNLERİ (KINGGOK)

18 KASIM SALI ADANA ALTILI TAHMİNLERİ (KINGGOK)

1.AYAK: Her koşusunda formunu bir adım daha ileri götüren 6 YALNIZKURT bu kez kazanabilir. Bu pist ve mesafede koştuğu son koşusunu kazanan 2 ARTVİNLİ en ciddi rakibidir. Değişen binicisi ile 9 TYPHOON , sevdiği pistte 7 AĞABİŞKEK , eküri desteği ile koşacak olan 3 GENCERHAN ve Adana da çalışan 8 ZENGİNLİ diğer ihtimaller olacaktır.

2.AYAK: Hazırlıklarını beğendiğim 8 KAÇIN GELİYOR , Bursa dan erken getirilip Adana pistinde çalıştırılan 11 ORÇUN , tam mesafesine çıkacak olan 12 ATİKTAY ve bir süre ara verse de hazırlıkları ile 3 SEZAR arasında birincilik mücadelesi olacaktır.

3.AYAK: Kumda çıktığı iki mücadelesinin birini kazanıp diğerinde üçüncü olan 6 WAVE RUNNER devam eden mükemmel form durumu ile en şanslı isimdir. Kum pistte de kazanmasını beklediğim 4 OLIMPIC BOY en ciddi rakibidir. Urfa dan kazanarak gelen 2 ÇOŞKUNNİL , son koşusunda çim pistte maiden a veda eden 5 BAYBAŞKAN ve Elazığ dan birincilikle gelen 1 LADY MILLION diğer şanslı isimlerdir.

4.AYAK: Dişilere mahsus maiden mücadelede Adana da bir yarış gören 3 GÜMÜŞKAN GÜLÜ ve 800/49.8 çalışan formda isim 5 LİDYA arasında birincilik mücadelesi olacaktır.

5.AYAK: Rakiplerine oranla çok daha hazır durumda olduğunu gördüğüm ve kum pistte süper işler yapan 1 LAGUARDIA günün bankosudur.

6.AYAK: Kum pistte çıktığı iki koşusunu da kazanan 11 TİRVANA , son koşusunda Tirvana arkası ikinciliği üzerine daha hazır çıkacak olan 4 KALENDER KIZ , devam eden formu ile 3 DELALKIZ ve sürpriz ismim 8 FİLİZABLA son ayaktaki şans tanıdığım isimlerdir.

1.AYAK: 6-2-9-7-3-8

2.AYAK: 8-11-3-12

3.AYAK: 6-4-2-5-1

4.AYAK: 3-5

5.AYAK: 1 LAGUARDIA

6.AYAK: 11-4-3-8

BOL KAZANÇLAR

Tahmin ve yorumlar tamamen amatör bir anlayışla paylaşılmaktadır.

Sizden gelen yorumlar ve tahminler

avatar
4000

Yazar: kinggok

Avatar